Botox yaptiranlar

Benim botox.dolgu 1 ay prp 15 gün oldu tatilden döndüm yüzümdeki sağlıklı görüntüyü arkadaşlarım tatile yorumladılar.Benim göz kapağı düşüklüğüm vardı onu öne çıkardı gözlüksüz dışarda gezmek istemiyorum.Bir başladınmı bitmiyor yapılacak çok iş varmış
bir tarafı düzeltince diğer kötüler taraflar ortaya çıktı kolay gelsin ne diyelim.Allah iyilerle karşılaştırsın.
Canim s'en yaptirali cok olmamis
Benimki nerdeyse 1 ayda anca duzeldi àma sag gozumde hafif bir halka belirgin
Alnim cok guzel oldu àma etkisi artik gecmeye basladi
Bence bir kac islemi ayni anda yapmamak gerek hele ki bu yuz icin se
Insallah seninkide duzelir zamanla

Slm Kizlar
Daha once botox yaptiranlariniz yazarsa sevinirim
Kaz ayakkari icin haftaya rv Var botox yapilicak ama kafami karistiran dr hic sorun olmaz kimse farketmez dedi oysa hemsire onceden onleminizi alin morarma ve sislik icin dedi
Ben ertesi gun ise gidicem morarmis bir yuzle gitmek istemem tabiki
Sizde boyle bir sorun oldumu?
Morarma , sislik ??

merhaba, ben botox uygulaması yaptırdım. her zaman olmuyor bana denk gelmedi. ama arkadaşımın uygulama yaptırdığı bölgelerde ufak bir morluk oluşmuştu. makyaj ile kapattı kendisi . Yapan doktora göre çok değişkenlik göstermektedir.çünkü bazı doktorlar doğallıktan yana değil . Ben Md dermatoloji de bu uygulamayı Dr. Gökhan beye yaptırdım . Ve çok doğal oldu . çok memnun kaldım.

Slm Kizlar
Daha once botox yaptiranlariniz yazarsa sevinirim
Kaz ayakkari icin haftaya rv Var botox yapilicak ama kafami karistiran dr hic sorun olmaz kimse farketmez dedi oysa hemsire onceden onleminizi alin morarma ve sislik icin dedi
Ben ertesi gun ise gidicem morarmis bir yuzle gitmek istemem tabiki
Sizde boyle bir sorun oldumu?
Morarma , sislik ??

Selam, Ankaralıyım dolgu ve botoks düşünüyorum Prof Dr. Başak Kandiyi önerdiler yaptıran yada bilen varmı acaba?

Ben bir kez yaptırdım. Dr um sadece göz kenarı, alın ve kaşarası için Botox öneriyor. Yüzün diğer bölgeleri için uygun bulmuyor. Etkisi hemen hemen 4,5 ay sürdü. Mimik kaybım veya doğal yüz ifademde bir değişim olmadı. Gülerken oluşan kazayaklarım vardı, onlardan kurtuldum bu süre içinde :KK66: işlemden Sonra herhangi bir şişlik veya iz olmadı. Etkisi geçtiğinde de Botox öncesi halime döndüm. Yani 5 ay önce kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ekstra bir kırışıklık olmadı. Gelecek ay tekrar yaptıracağım. Tek tavsiyem çok iyi araştırıp yaptırmak gerektiği :KK66: Dr um " iyi Botox farkedilmiyor, sadece bir aydınlık geliyor yüze, etraftakiler sen de Bi güzellik var ama ne?!? Diyecekler" demişti. Dediği gibi de oldu. " sen ne güzel makyaj yapmışsın bugün!!", " Kaş'larını kim aldı?" ," pırıl pırılsın maşallah " ... Dediler :KK70:

Ben bir kez yaptırdım. Dr um sadece göz kenarı, alın ve kaşarası için Botox öneriyor. Yüzün diğer bölgeleri için uygun bulmuyor. Etkisi hemen hemen 4,5 ay sürdü. Mimik kaybım veya doğal yüz ifademde bir değişim olmadı. Gülerken oluşan kazayaklarım vardı, onlardan kurtuldum bu süre içinde :KK66: işlemden Sonra herhangi bir şişlik veya iz olmadı. Etkisi geçtiğinde de Botox öncesi halime döndüm. Yani 5 ay önce kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ekstra bir kırışıklık olmadı. Gelecek ay tekrar yaptıracağım. Tek tavsiyem çok iyi araştırıp yaptırmak gerektiği :KK66: Dr um " iyi Botox farkedilmiyor, sadece bir aydınlık geliyor yüze, etraftakiler sen de Bi güzellik var ama ne?!? Diyecekler" demişti. Dediği gibi de oldu. " sen ne güzel makyaj yapmışsın bugün!!", " Kaş'larını kim aldı?" ," pırıl pırılsın maşallah " ... Dediler :KK70:
Çok iyi ya :KK66: ben 10 gün önce meme büyütme oldum.c.tesi kontrolüm vardı gittik eşimle muayene bitince asistanı çektim kenara ben botoks ve dolgu düşünüyorum whatsaap tan yazarım eşim var şimdi uğraşamam dırdırıyla dedim ;D demez mi bende burun kenarlarına dolgu yaptırdım diye şok oldum :oha:hiç belli olmuyordu ama gerekte yoktu bence taş çatlasın 25-26 yaşında ne gerek var :KK53: neyse bayramdan sonra yaptırıcam bende :super:

arkadaşlar ben de toplam da, mayıs2015 - ekim 2015-mayıs 2016 olmak üzere 3 kere yaptırdım.arkadaşımın doktor olan kızı yaptı. evde. yanında malzemelerini getiriyor ve uyguluyor.başta bu durum bazılarına güven vermeyebilir ama hiç sorun yaşamadım. ilk uygulandığında birkaç saat, yapılan bölgeler yamuk yumuk görünüyor. ertesi günü düzeliyor.genellikle hiç morarma olmuyor.kimse de anlamıyor.ama kız işini biliyor.40 yaşındayım. botox için çok geç kalmamak gerekiyor. kırışıklıklar derinleşince açılması için dozu arttırmak gerekiyor. bu da istenmeyen sonuçlar yaratıyor. yani sokakta gördüğünüzde botokslu olduğu anlaşılanlar işte bu grup.ben ilk yaptırdığımda dudak yanlarındaki küçük kırışıklıklar için sormuştum. o bölgeye dolgu yapılır demişti doktorum. yaş konusuna gelince doktor kendi 26- 27 civarı ama kendine de yapıyor. geniş aralıklarla ama ,şimdi yaparsam ilerki kırışıklıklardan korunurum diyor.çevremde kendisine yaptıranlar da var herkes de çok memnun. fakaaaaat.... eger sigara kullanıyorsanız etkisi azalıyormuş bunu da belirtmek gerek.

selammm...sonun da yaptırdın dilerim çok iyi olur...ben de yaptıracağım dolgu ve azıcık da botoks ama hala cesaret edemedim darısı benim başıma..şimdiii ben botokslu birini aylarca yakından izlemiş biri olarak alına o kadar iğne sokulduğunu duymadım bunu ablama soracağım o botoks kurbanı daha önce anlatmıştım..ona izmir alsancakta bir doktor yapmıştı ve dokuz ay geçti hala bekliyor düzelir diye tam tersi yüzü tamamen aşağı indi dudaklar yanaklar sarktı gözleri botoksun etkisi geçince eskisinden yorgun ve yaşlı oldu ama bunun nedeni uygulayan doktorun sık aralıklarla göz çevresine yapması ve çene altı ve burun kenarlarına da bir çok iğne yapıp yüzü yamultmasıydı...ama gözünün bir kenarı da iğneden sonra şişmiş ve morarmış..bir iki hafta sonra geçti diye hatırlıyorum...morluklar senin de geçecektir yüzündeki etki bugün yeni diye hemen görünmez diye biliyorum...bir hafta geçmesi lazım en az birşeylerin belli olması için...sakın öne eğilme yüzükoyun yatma yüzüne sıcak duş da yapmamalısın ama ben de okudum ordaki mimikleri biraz hareket ettirmelisin...neden o kadar çok iğne yapıldı ben de hayret ettim...dediğim gibi aradan iki ay geçince bir daha doz uygulamazsa ve iğneleri soktuğu kaslar doğruysa yüzün güzel görünecektir...çünkü ablam göz çevresine ilk uygulattığında güzel olmuştu hiçbirimiz anlamadık ama iki buçuk ay sonra adam tekrar yapmış o zaman yaratık gibi bakmaya ybaşladı ve hala yüzü çok kötü..iki hafta sonra tekrar yaz ben de merak ediyorum sonucu..sevgilerimle..
Merhaba Selna Selna ablanızın başına gelen felaketler benim de başıma geldi bugün tam 2 ay oldu ve şimdiden yüzüm çenem boynum sarkmaya başladı ablanızı çok merak ediyorım siz 2016 yılında yazmışsınız şu an nasıl oldu zamanla yüz kaslarında düzelme oldu mu? İnşallah olmuştur aynı şeyleri yaşamışız ve benim sinirlerim şu an çok bozuk aynaya her baktığımda kalbimde üzüntüden çarpıntı oluyor. Başıma gelenler ablanızın durumuna çok benziyor. Ablanız için kendim için ve aynı felaketi yaşayanlar için Allah tan şifa diliyorum
Ablanızın şu anki durumu ile ilgili bilgi veriri misiniz? Çene sarkması için bir tedavi uygulandı mı? 😢

Merhaba Selna Selna ablanızın başına gelen felaketler benim de başıma geldi bugün tam 2 ay oldu ve şimdiden yüzüm çenem boynum sarkmaya başladı ablanızı çok merak ediyorım siz 2016 yılında yazmışsınız şu an nasıl oldu zamanla yüz kaslarında düzelme oldu mu? İnşallah olmuştur aynı şeyleri yaşamışız ve benim sinirlerim şu an çok bozuk aynaya her baktığımda kalbimde üzüntüden çarpıntı oluyor. Başıma gelenler ablanızın durumuna çok benziyor. Ablanız için kendim için ve aynı felaketi yaşayanlar için Allah tan şifa diliyorum
Ablanızın şu anki durumu ile ilgili bilgi veriri misiniz? Çene sarkması için bir tedavi uygulandı mı? 😢
Şu an nasılsınız sıkıntılar geçtimi?

Biz hastalarımıza işlem sonrasında hafif hafif uygulamak şartıyla buz verirdik. Morarma cok olacağını sanmıyorum. Sadece iğnenin giriş yerlerinde ufak noktaciklar seklinde iz olabilir. Yalnız damara denk gelirse morarma ihtimali var. O da dudak üstünde olur genelde. Doktorunuz iyiyse sorun olacağını sanmıyorum. Önceki çalışmalarını görmeden yaptırmayın derim.

X