Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Ya eski eş ne kadar problemli olursa olsun, sizin olmayan iki tane çocuğa dayanabilecek misiniz? Üstelik ikisi de ergenliğe girecek. Hayatınızdaki kişi tabii ki ısrar eder, en kârlı o çıkacak. Çocuklara bakılacak, eve bakılacak, kendi ihtiyaçları da görülecek. Onun için şu an bulunmaz nimetsiniz. sakın böyle bir hata yapmayın.
kesinlikle,,,, sız bır kurbana yardım etmeye mı calısıyorsunuz ama sonunda kurban olan sız oluyorsunuz

Müdür kadın bile bu kadar toplumun saçmalıklarıyla dolysa ben ne diyeyim .. 32 yaş gayet genç bir yaş,menapozda değilsin ,, buruşmuş değilsin, 50 yaşında değilsin ne yaşının geçmesi:110: Senin gittiğin okulların onda birine gitmeyen eve gelen 50lik temizlikçi ablam bile fıstık gibiyim maşallah diyor Bumble indirmiş flört etmiş onu anlatıyordu. At gitsin diplomalarını bence madem çörüştün iyisi mi huzurevine yerleş:KK51:
agzınıza saglık

Yaşınız daha çok genç. Çocuk düşünün ya da düşünmeyin kendiniz gibi çöpsüz üzüm birini bulun.
O adam sizin denginiz değil. Hele de belalı bir eski eş varken başında uzak durun.
Hassas birisiniz sanırım bunları düşünmek bile hastalık sahibi yapmış sizi.
Gerçekleştiğinde daha çok hasta olursunuz. Geçmiş olsun bu arada umarım atlatırsınız hastalığınızı.
katılıyorummmm

Allah aşkına geri dönecek belli başka birini bulması zor iki yalandan özür dilese kabul edeceksiniz. Çok drama seviyorsunuz bu konu tansiyonumu çıkardı iyice
Demek ki ikisi de daha iyisini bulamıyor. Sepetin dibindeki bi soğan bi sarımsak gibi birbirlerine kalacaklar eninde sonunda belli ki.

burnu düşse yerden almaz. asla kendin de hata görmez. ben bu kadına ne yaptım da ne oldu demez. kendi hatalarını asla düzeltmez. üstüne üstlük beni suçladı, yarı yolda bırakıyorsun beni diye.
İşte yalancıktan da olsa ya ben pişmanım dese sizde geri dönecek mi hava sezdim. O derece vahim

İşte yalancıktan da olsa ya ben pişmanım dese sizde geri dönecek mi hava sezdim. O derece vahim
seviyorum ama kendime saygımdan dolayı bu saatten sonra olmaz. eski eşi 3 gün hapise girdi diye adam benimle kutlamak istedi. ailesi yanımda yatak odalarına varana kadar anlattı. bunları yutamam..

burnu düşse yerden almaz. asla kendin de hata görmez. ben bu kadına ne yaptım da ne oldu demez. kendi hatalarını asla düzeltmez. üstüne üstlük beni suçladı, yarı yolda bırakıyorsun beni diye.

Yahu kızım sende hiç mi akıl yok engelle gitsin anası danası eski karısı çocuğu neden senin derdin bas engeli gitsin ... kendi boşanıp 1 kadını ve 2 çocuğu yarıyolda bırakmış o zaman kendi boşanmasaymış? Sana vicdan sömürüsü yapana bak 2 çocuklu kadını bırakmış bir adam?!!

Ay hiç yapmazdı ya şöyleydi böyleydi bu adam şimdi peşimden geldi demeniz için müthiş bir bahane çıktı 😀

X