Boşanma sebebiniz neydi

Hazır çocuğun yokken ayrıl. Kaynanasız bir yere gidilmez ne demek? Koskoca kadınsın sen. Gider biriyle buluşursun, kocanı aldatırsın diyemi korkuyorlar?

Boşanmak için gayet yeterli sebepler. Bu da bir şiddet biçimi

Boşanır mısın bilmem de çocuk yapma

Annem de sürekli her evlilikte olur yuvanı dağıtma düzelir diyo moralim bozuluyo
Yok valla her evlilikte olmuyor. Dün çocukları kocama bıraktım arkadaşlarla çıktım 12 gibi geldim gece. Ödevler yapılmış,yatılmış uyunmuştu. 15 de bir akşam muhakkak çıkarım. Gündü 5 e kadar zaten tüm gün benim çocuklar okuldayken istersem her gin gezerim

Çocuk var mı ?

Hazır çocuğun yokken ayrıl. Kaynanasız bir yere gidilmez ne demek? Koskoca kadınsın sen. Gider biriyle buluşursun, kocanı aldatırsın diyemi korkuyorlar?
Zihniyetleri kötü çalışmasın gözü açılır kafası oysaki bekarken çalışıyodum zaten. Kayın babamla kaynımla yalnız arabaya bile binmeyis

Tamam o zaman. Korunmaya devam etm ailene durumu aç. Mutsuzum vs de. Çalışma imkanın var mı ? Ne mezunusun.
Liseden hemşirelik üniversiteden de ağız ve diş sağlığı teknikerliğini bitirdim evlenmeden önce 2 yıl diş kliniğinde çalıştım. Abimle konuştum zaten 1 hafta sonra ailem geliyo abimde dedi beraber konuşalım. Ne gerekiyorsa yaparız davayı açarız dedi. Sonra da iş bakıcam yine diş kliniğine başvururum olurda 2 haftada iş bulamazsam en kötü markete falan girerim yine çağırırlarsa klinikten geçerim oraya

Senin adına çok sevindim.

Keşkee o kadar pişmanım ki ah babam ahhh babamın baskısından kurtuluyum derken daha kötüsüne gittim körü körüne hem de İnşallah Rabbim de yanımda olur

Daha çok gençsin. Gezmen gerek, eğlenmen gerek, sevmen sevilmen gerek, kendi paranı kazanman kendin harcaman gerek. Belki ailen yumuşar sana karşı, boşanmana destek olurlar belki. Sen hafiften hafiften boşanmanın yolunu kendi annenlere yap. Eşinin ailesini de, kendisini de boş ver.

Ben aldatıldığım dolandırıldığım için boşandım. Eften püften sebeplerle boşanmayı doğru bulmuyorum. Ama seninki eften püften sebep değil. Seni kara zindanlara atmış gibi eşin. Evlenebilecek yaşta bir kadının herhangi birinden izin alması kabul edilemez. Hadi edenler oldu diyelim. Ona da izin vermiyorlar! Yetmiyor eşle de değil kaynanayla çıkılıyor. Çalışma zaten yok. Çünkü ona muhtaç kalıp git gide tüm özgüvenin bitsin istiyorlar. Boşanılması gereken nedenlerin içinde sana yapılanlar

Ben boşandım köy de köyde köy, başka seylerde vardı tabi ama hizmetçi gibi kaynananın annesine baktık,bana da akil veriyorlardı. mecburmusum, çocukta yoksa kurtul, eşin zaten bir kere ailesinden bağımsız olamamis. Köye kendimi sevdircekmisim benim eski kaynana da kıyafetlerime karisirdi,kavga çıkmıştı, tabiki eski koca annesini tutmuştu. Şimdi düşününce ozaman çalışmiyordum, özgüvenimi kırıp kendilerine uygun hizmetçi gibi robot oluşturmak istediler. Hepside boşanma sebebi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…