Boşanma Kararsızlığı

Umarım gerçek bir konu değildir. Eğer gerçekse doktor olup da bu kadar cahil ve ezik olmanıza o kadar sinirlendim ki kelimelere dökemiyorum.

İlk tokat attığında polis çağırıp, veya kendiniz hastaneye gidip darp raporu alıp şikayet etmeniz gerekiyordu. Uzaklaştırma isterdiniz, boşanma davası açardınız.

Çaresizim ne demek? Burada ne kadar çaresiz insan görüyoruz. Kocası dövüyor, mesleği yok, ailesi arkasında değil. Çaresiz falan değilsiniz.

Canim benim hayatina kastın mı var allah aşkına boşanma davasi ac ve 113 beyaz kod bildir bunun uzerine tayin iste kesinlikle tayinin en kisa zamanda cikacaktir mutlaka boşan... yani lütfen boşan.

Hiç düşünmeden boşanmalısın. Hem psikolojik şiddet hem fiZiki şiddet görüyorsun. Besbelli adamın bir sinir sorunu var.
Daha fazla kendine eziyet etme..

Yani vagecemedigin nedir once bunu bi netleştir maddi olarak üstünsün meslej olarak üstünsün yani çaresiz degilsin burda be konular okuduk calismayan bayanlar bile davasini açıp ayakları uzerinde durmayi başarabildiler sende yaparsin kendine inan caresiz degilsin.

Doktorsun, bir doktor nasil böyle olur diyorlar ya sanki doktorlar insan degil uzayli. Sanki doktorlar psikolojik bir manyakla karsilasinca affallayamazlar. Onlarin demir gibi bir psikolojisi vardir ve asla böyle sıkıntilar yasamazlar.
Bana basta ben hekimim bir hemsireyle evlenecegim dese bir arkadasim hemen karşi cikardim acikcasi. Çoğu erkek özellikle karsilarindaki ondan daha iyi egitim almis, daha çok kazanan, isyerinde amiri pozisyonunda olan kadinlari hazmedemiyor. Esiniz paranizi da alsa, dövüp sokaklara da atsa sizi, bu hirsi gecmeyecek cunku siz ondan cok daha ust seviyedesiniz her anlamda. Sağlik sektorunde calistigim icin bu tur ezik tipleri cok iyi taniyorum.
Söyle dusunun kazancim iyi, meslegim var, henuz bana muhtac zavalli bir cocugum da yok. Isteyen istedigini konussun siz once dava acin sonra da tayin istersiniz. Bu adamla ömür gecirmek mumkun degil bunun siz de farkindasiniz.Oyleyse gerekli olani gecikmeden yapin.

Karakterin ,onurun ,gururun mesleği olmaz cogu arkadaş konu sahibinin doktor olmasından dem vurmuş ama demek doktor olmayla alakası yok bu işlerin

Koca kişisi mütemadiyen dayak atıyor yani sizdeki nasıl bir afallama ya da nasıl bir basiret bağlanma ki bosanamiyorsunuz anlayamadım gerçekten

Afedersiniz ama size çok kızgınım salak misiniz siz ya ne olur kızmayın cidden moralim çok çok büzüldü aklınız mi Yok elinde mesleğin var neyin derdindesin burda çok insan ısı Yok ailesi boşanmalarını desteklemiyor vs ama kendi mutlulukları icin boşanıyorlar sizde Özgüven eksikliği mi var hayır çalışmıyor olsanız aileniz yaniniZda olmasa tamam diyecem ya çocuk olduğunda daha mi iyi olacak Allah askına boşanman icin olmen mi gerekiyor gerçekten sinirlerim bozuldu okudukça milletten size ne size ne ya hayatınız mahvolmuş o bu ne diyecek diye mi düşünüyorsunuz bir an önce kaçın gidin ya tobe tobe hala soruyor musunuz lütfen kızmayın valla sinirden ben burda ağlayacam yapma ya git ya git git bırak onu

Canım benim çok çıkmazdasın ama sen hala eşini çok seviyorsun nefret etmemişsin.Yavrum ilerde keşke çekmeseydim diyeceğine şimdi çekme.Anladığım kadarıyla eşinde aşağılık kompleksi var böyle devam ederse çok ezer seni çocuğun olmadan ayrıl canım çocuk olduktan sonra olduktan sonra çok zor.Aslında sana ayrıl yazarken bile içim sızladı ama horgörülen sen olursun.

ben kırmızı çizginizin bu yaşadıklarınız olduğunu düşünmüyorum. öyle olsaydı affetmezdiniz hatta şu an boşanmış olurdunuz. bir müddet iyi gitse her şeyi unutacak bir tavırdasınız gibi görünüyor.
boşanmaya kesin kararlıyım demişsiniz, bunun da böyle olmadığını düşünüyorum. Boşanmaya kesin kararlı kişi burda başkasına akıl sormaz çatır çatır boşar kimsenin ruhu bile duymaz.
bence uzman yardımı alın, ailenize olanları anlatın, avukat tutun. eşiniz olmaya layık olmayan bu kişinin size bunları yapmasına müsade etmeyin artık .
lütfen kendi gücünüzün farkına varın.

Kolay kolay boşan denemeye çalışırım genelde.. ama siz boşanın...

Şuan yaşadıklarınızı beklemediğinizden bir şok içindesiniz belli ki.Ama bu şoktan kurtulup gerçeğinizle yüzleşmeniz gerek.
Karşınızda bence bir ruh hastası var.Size karşı eziklik hissini böyle patlatmış,dışa vurmuş.
Sizin boğanıza dayadığı bıçağı yarın bir öfke patlamasında sokabilirde biryerinize.Doktor olmanız afallamayacağınız yada hata yapmayacağınız anlamına gelmiyor.Ama kendinize bir zarar gelmeden nolur gecin harakete.Zira sizin için yarın geç olabilir...

Okudukca tuylerim urperdi. Nasil bala ayni evde kaliyorsunuz. Komsu olsa tasinma sebebi
Yasadiginiz ilk siddetten sonra nasil affedebildiniz anlasilir gibi degil. Esiniz hasta, iyilesme ihtimali varsa bile oncelikle hasta oldugunu kabul etmesi lazim. Bunu doktor olarak siz bile goremiyorsaniz kendisi zor gorur.
Bence evden derhal ayrilin. Bosanma asamasinda zorluk cikarir. Guvende olacaginiz bir yerde devam edin yasaminiza.

Doktor hanim siz ölmeyi bayilmak falan mi saniyorsunuz? Hayatiniz tehlikede farkindamisiniz? Boşanmak rezil olmak falan degildir, dayak yemeniz asıl rezilliktir,

Ekonomik olarak sömūrūlūyorsunuz
Fiziki siddet görūyorsunuz
Manevi yönden baski altindasiniz kiskanclik kisvesi altinda...

Bosanmak bir yenilgi degil her insan cesaret edemez.
Gecen her dakika omrunuzden omur gidecek.
Ezilmek asagilanmak somurulmek kaderiniz olmamali.
Henuz evliligin basinda yasadiginiz bu acilar hayal kirikligiyla beraber şok etkisi yaratmis sanirim.
Bosanmayi dusunuyorum diyorsunuz ve fakat adim atamiyorum diyorsunuz.

Can guvenliginiz icin ilk olarak esinizden uzaklasin,
Bir avukat bulup gorusun boylece o atamadiginiz ilk adimi atarsiniz.
Ve ruhunuzdaki yaralari sarmaya baslayin ya bir uzmandan ya da kendi beyninizle.
Hic kolay degildir eminim.
Ama yasaniyor bunlar para guc kariyer hikaye oluyor bu dunyada kadin olmak yetiyor bu yasadiklarinizi kaniksatmak icin maalesef.
Umarim guzel gunler sizi bekliyordur.

Lütfen bir an önce sirkelenin ve kendinize gelin!
Yaşadığınız şey tam olarak işkence...
Değil doktor, en az maasli bir meslekle bile bu çekilir çile değil adam kesinlikle ruh hastası...
Bir an önce canınızı kurtarın yarın çok geç olabilir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…