Boşanma davası nasıl açılır? Kalbim çok kırık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık sitedeki konularda öğretmenim diyen üyelerin yarısına bile inanmıyorum. Normalde öğretmenler böyle değil çevremde.
En azindan nasıl bosanılır biliyorlar kesinlikle
Ben de şöyle cevap vereyim sitenin yarısı öğretmen diğer yarısı kendini öğretmen zanneden "öğretmensi"lerle dolu. Parayı veren formasyon alınca öğretmen oldum sanıyor. Hatta bazılarında o bile yok.

Keşke kocan senden boşansa hatta manevi tazminat istese

Ayyy çok sinir oldum .
Adam evinizde iş yapıyormuş ,gitmişsiniz doğu köyüne annesinin gözüne sokar gibi çamasir artırmışsiniz .
Bir ay kalmayı düşünmediyseniz koyun kirlileri valize yıkayın evinizde .
Bakın bende çok çalışan kadındim hatta iki çocukla ,şimdi 50 yaşindayim ,
eşimin memleketine gittikmi elim tuttukça her işini yaparim ama kendim utanırım eşime çamaşır astirmaktan .işte buyurmam ,gitsin dağda bahçede çalışsın
Galiba siz KV ye eşinizi nasıl eğittiğinizi otorite sizde olduğu göstertmek istemişsiniz .

İkinizin de rahatsız olduğu konuda eşiniz adım atmışsa tepki gösterebilirsiniz (baş başayken konuşursunuz) ama sizin tepkileriniz abartı olmuş.

Kendiniz diyorsunuz ki eşinizin ailesi katı kurallı. Annesine o an tepki gösterememiş, he deyip geçmiş. Sanki mahkeme karşısında sizi savunamamış gibi yazmışsınız. Kendisini ifade etse de anlamayacaklar. İnsanların fikirleri kolay kolay değişmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…