Boşanıyorum

şimdi mutfakta beni izliyor inanın midem bulanıyor ondan..zeytinin kapagını acamadı yardım eder miisin dedi edemem dedim cıktım :))sanki intikam alıyorum içim bir ferahlıyor terslediğimde..ne evlilik kalmıs ne baska bişiy..

resmen canli yayin yapiyorsun sizin evden:hulya:kaydirigubbakcemile3

Kız saskınlıkla okudum yazdıklarını..............hakkında hayırlısı olsun kuzum.......insallah mutlu olacagın senin degerini bilcek bir insan cıkar...........cok üzüldüm yaaaaaaaa cok cekmişsinnnnnn

Insan hic evlenmek icin tahsilini yarida birakirmi?
Meslegini eline alsaydin ve sonra evlenseydiniz keske.
Meslek/Tahsil vs. gibisi varmi?

arkadaşım;
yaşadıklarına çok üzüldüm. lütfen 1 ay sebat et. bunları hiç düşünme, umursamamaya çalış. bütün konsantreni kpssye yönelt. sonra ne yapacağına karar verirsin. boşan diyenlere de kulak asma olur mu? bekara hanım boşamak kolay gelir derler ya, Allah'ın en sevmediği şeyi bu kadar basitmiş gibi salık verenlere o kadar şaşıyorum ki! şu anda tek yapacağın şey sınava konsantre olmak 1 ay yaa, 1 ayda neler olur neler. başarılar diliyorum canım.

kızlar bana saçma diyebilirsiniz ama ben olsam bu adamı terkederek rahatlatmazdım...onun gibi rol yapıp ikiyüzlülük yapıp çok sevdiği paralarını çar çur edip boğazına kadar borca sokar sonrada kıçına tekmeyi basardım..yok öyle yağma...beni boşayacak sonra aynı timsah numaralarıyla başka kızı kandırıp yuva kuracak..nasıl benim hayalllerimi yıktısa onunkide yıkılacak debalanacak çırpındıkça batacak....ben sürünüyosam oda sürünecekki bi başkasının başını yakamasın korkudan....ay bende çokmu kötüyüm ne...ama 3 yıllık evliyim işte hayat şartları beni bu hale getirdi..kaynanan fitliyo bacım kocanı...tekmeyi basmadan önce kanını em...

senin yerine kendimi koyuyorumda çok bile dayanmışsa.. çok üzüldüm demekki erkekler evlendikten sonra gerçekten değişiyor...allah kolaylık versin..

Etrafımdaki evliliklere bakıyorum da, hepsi böyle bir hayat yaşıyor ve dışarıya karşı gülücükler saçarak çok mutlu oyunu oynuyorlar.
ılginçtir ki aynı insanlar benim de evlenmem konusunda psikolojik baskı uyguluyor, sürekli anormal olan benmişim gibi bir tavır takınıyorlar,
Sanki hiç sorunları yokmuş gibi bak biz ne kadar mutluyuz demeye çalışıyorlar, ama ne kendilerini inandırabiliyorlar ne beni...
Arkadaşım gözümün önünde migren krizine girdi, ağrıdan başı çatlayacak, tek iyi gelen acile gidip iğne yapılması, kocası onun demesini bekliyor, demesin diye de gözünün içine bakıyor.
Böyle evlilikler gördükçe insan evlilikten gerçekten soğuyor.
Malesef erkeklerin çoğu hayat arkadaşı olacak değil evine bakıcı olacak,
Sessiz sakin işini kolaylaştıracak, arkasını toplayacak,
Asla hayır demeyecek kısaca sorgusuz kulu kölesi olacak eş istiyorlar.

Ben de bu zihniyeti kınıyorum...

herkesin tahammül eşiği farklıdır
bunlara hatta daha beterine katlanan kadınlar da var bunun yarısına bile dayanamayan eşinden ayrılan kadınlarda
kendini en iyi sen tanıdığına göre en doğru kararıda sen verebilirsin

Fiziksel şiddet yok ama resmen psikolojik şiddet uyguluyor eşin.
Bence bir an önce aç boşanma davasını bu adamla bir ömür geçmez kesinlikle. Hele ki baba kesinlikle olmaz. Karşına çok daha iyi karakterli insanlar çıkacaktır mutlaka. Allah yardımcın olsun.

Allah sabır versin..ama bişey diyeyim..bu adam değişmez ..sen ister çalış, ister çalışma..emin ol değişmez..tabi karar sana ait..ezik büyümüşte acısını mı senden çıkartmaya çalışıyor diyorum..anası da çok pohpohluyormuş..teşhis koyamadım..

Anammm ne kocaymış, maşallah evlenmeden önce çok güzel rol yapmış ama evlendikten sonra da sana verdiği sevgiyi senin için harcadığı paraları burnundan getirmiş. Evliliğin temelinin saygı olduğuna inananlardanım, sevgi bitse de saygı bitmediği sürece devam edebilir evlilikler ama belli ki sizin aranızdaki saygı da bitmiş eşin de anlattıklarına göre fazlasıyla bencil... Hakikaten senin için zaman kaybı olmuş arkadaş, yolver gitsin.Sen de inş. bu yıl kpss yi kazanır kendi düzenini kurar kimseye de muhtaç olmadan aslanlar gibi geçinirsin. Ha bu arada kocanın burcunu merak ettim yahu neymiş bunun türü? kaydirigubbakcemile3

ekeklerin bir çoğu böyleki zaten boşanacağı falanda yok blöf yapıyo daha yeni evlisiniz seni yola getirmeye çalışıyo aklınca kafasında kendi istediği gibi bir v kadını şekline sokmaya çalışıyo sende sudan çıkmış balık gibi can çekişmektesin
kadınların en zayıf tarafı duygusal affedici olmak aldığı kararları uygulayamamak adamlar azımızabile..... ben hala seviyorum diyoruz bunu okadar çok okudumki konularda onlar bunun farkındalar zaten biraz sert ol kavga et demiyorum ama umursamaz ve ilgisiz davran ağlama karşısında surat yap

kızlar biraz öncede başka konu okudum biz boşan diyoruz ama arkadaş eşi biraz ilgi gösterse yelkenleri suya indirecek şu an kızgın boşanmaz yani

Anammm ne kocaymış, maşallah evlenmeden önce çok güzel rol yapmış ama evlendikten sonra da sana verdiği sevgiyi senin için harcadığı paraları burnundan getirmiş. Evliliğin temelinin saygı olduğuna inananlardanım, sevgi bitse de saygı bitmediği sürece devam edebilir evlilikler ama belli ki sizin aranızdaki saygı da bitmiş eşin de anlattıklarına göre fazlasıyla bencil... Hakikaten senin için zaman kaybı olmuş arkadaş, yolver gitsin.Sen de inş. bu yıl kpss yi kazanır kendi düzenini kurar kimseye de muhtaç olmadan aslanlar gibi geçinirsin. Ha bu arada kocanın burcunu merak ettim yahu neymiş bunun türü? kaydirigubbakcemile3

odun burcu olabilir canımdelikafaduldendelikafadulden

benim kocada bırak ağlamayı kendimi yırtsam bakmaz rahat rahat uyur vallahi zamanla alışıyor bünye bağışıklık yapıyo

Fiziksel şiddet yok ama resmen psikolojik şiddet uyguluyor eşin.
Bence bir an önce aç boşanma davasını bu adamla bir ömür geçmez kesinlikle. Hele ki baba kesinlikle olmaz. Karşına çok daha iyi karakterli insanlar çıkacaktır mutlaka. Allah yardımcın olsun.

adamın kişiliği baskın çıkmış kadın dominant bir tip değil bende bir elti var kocasını değil orduyu bile yönetir yemin ederim:teytey:

bencede bosanmak istemekte haklisin...
bir yilda boyle bir hayat yasatan erkekle bir omur boyu gecmez.
ALLAH yar ve yardimcin olsun canim

X