Boşaniyorum

hangi kelimelerle tarif edilir bu duygu gerçekten bilemiyorum
söyliyecek söz mutluluğumu anlatıcak bir yöntem bulamıorum
evet sonunda kabus bitti herşey bitti kendimi o kdr
huzurlu hissediyorum ki kuş gibiyim sırtımda ki kamburu attım özgürüm
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

delikafadulden :sm_cool: kaydirigubbakcemile5 :lepi: kaydirigubbakcemile2 :teytey: :dance: Şeniz

ay chatlakım elim ayağıma dolaştı kusura bakma bir şey yazamadım sen anladın ama dimi smiley lerden ne hissettiğimi, bir kendime geleyim yazarım ben yine. aslında senin adına 4 gözle :smiley-cool: beklediğim bir haber olmasına rağmen, dün akşam forumdaki bazı acı haberlerden sonra arkadaş listem gözüme takıldığında "hayır yorgun bugün kötü bir gün, sorma şimdi" demiştim. bunun şaşkınlığını yaşıyorum. hayat böyle bir şey işte, bir gün kötü haberlerle yıkılırken ertesi gün okunan ilk mesajla sositososito :enbuyukkk: :içelim: delikafadulden

Hergün daha iyi olacaksın zaman geçtikçe yanlış yoldan erken döndüğün için şükredeceksin. O yollardan geç dönenler ya da hiç dönemeyenler var. Tüm güzellikler seninle olsun..

o kadar çok seviyorum ki sizi anlatamam:asigim:
yorgunum anladım ben hiç bi şey yazmana bile gerek yok iyi ki varsınkaydirigubbakcemile5

çok sevindim çatlağım canım benim..
yeni hayatında bol şans diliyorum sana..
canım arkadaşım...

GENÇ YAŞTA HATALARINI GÖRDÜĞÜNE İLERİSİ İÇİN KAZANDIĞIN YILLARIN İÇİN SEVİN BENCE
gerçektennnnnnnnnnn
ANANIN BABANIN GÖNLÜNÜ AL ÜZÜL AĞLA TEPİN ÇEK AMA .BUNLAR GEÇECEK UNUTMA

kendimi atıcaktım bi arabanın önüne kimsede dert sorun kalmıycaktı
ama yapamadım cesaret edemedim allah kahretsin ki hala yaşıyorum
hala nefes alıyorum istemiyorum ben bu hayatı istemiyorumm

herşey insanlar için , ama sizin kendi canınızla size hediye olara k verilmiş hayatınızla iligli yukarda yazmış olduğunuz şu cümleler beni çok üzdü...21 yaşında eşiniz ölebilirdi ,sakat kalabilirdi ,sizin başınıza bir sakatlık gelebilridi ,ailenizden çok sevdiğiniz insanlar büyük acılar çekebilridi, çocuk sahibi olup onun hastalıklarıyla uğraşabilirdiniz..... brnmi size tek tavsiye m var isyan etmeyinn, çok daha kötüsünü istemektir bu.... insanlar yıllarca arkadaşlık edip birbirini tanıdığını zanneden insanlar var ayrılıyorlar ....herkes gibi sizde hata yapmışsınız bu çok normal iy iniyetle yol çıktınız bilemezdiniz ki... 21 yaşında hayat size daha bir çok güzellikler sunacak ama siz gözünüzü kapatmazsanız , iyi düşünürseniz, çabalar hayata tutunursanız çok güzel insanlarla çok güzel eşyler yaşarsınız ama ne olur kötü konuşmayın ,kendi canınızı acıtmayın....Allah iyi günler göstersin..

bebegım
hıç uzulme
sen degıl o uzulsun bende boşanıyorum dıye bı baslıkla ıçımı
dokmuştum buraya ama daha cok taze sanırım! ama bence sevınmelısın erken fark ettığın ıçın
ben kac kere ayrıldım barıstım ama hep aynı
degısen sadece aıleye yenı bı fert eklenıyo
benım 1 tanede bebegım var!! keske dıyorum hep ılk ayrılışımda bıtırseydım dıye
ama keskeler zamanı gerı getırmıyor iyi dusun tasın
ama mantığınla hareket et duygularınla degıl! bende 24 yasıda dul kaldım benım çevremde bana cok dedı bundan adam olmaz evlenme dıye
gonul ışte ama allahıma sukur aılem yanımda
eger dertlesmek ıstersen ben burdayım !!!
ılk once herzaman kendını dusu
mılletı hıc takma
bu hayatı sen yasıcaksın
mıllet degılll!!!!!!

o kadar çok seviyorum ki sizi anlatamam:asigim:
yorgunum anladım ben hiç bi şey yazmana bile gerek yok iyi ki varsınkaydirigubbakcemile5

Biz de seviyoruz seni birtanem..
Gözün aydın..
O kadar çok sevindim ki anlatamam..:lepi:
Bugünden sonra herşey gönlünce olsun inşallah birtanem..:Saruboceq::1hug:

ıns canım bundan sonra cok mutlu bır hayatın olur.yolun basındayken en dogru kararı vermıssın.her sey duzelır ıns.

ooof yeni gördüm sana ne desem teselli olabilirim ki...

yada herhangi bir söz seni teselli etmeye yetebilir mi...

hayatına asıl şimdi baslıyorsun güçlü olmaya calıs arkadasım...

gececek bu da gececek ne acılar cekiyor bu yürek...

ben cok kötü oldum yaa zor ama imkansız değil unutmak...

bir an önce hayata sıkıca tutunman dileğiyle

ooof yeni gördüm sana ne desem teselli olabilirim ki...

naz20 arkadaşım ne tesellisi, biz atlattık chatlakçığımızla o dönemleri, bugün kurtuluş günü arkadaşımızın. hazirandan beri (haberimiz olduğu tarih) adım adım ilerledi chatlak, hakkında hayırlısı olmuştur inşallah:Saruboceq:

şimdi halay başı kim :teytey:

naz20 arkadaşım ne tesellisi, biz atlattık chatlakçığımızla o dönemleri, bugün kurtuluş günü arkadaşımızın. hazirandan beri (haberimiz olduğu tarih) adım adım ilerledi chatlak, hakkında hayırlısı olmuştur inşallah:Saruboceq:

Tabiyki benim!!!!:teytey:
Kutlama yapıcız benim evde yılbaşından sonra Allahım nasip ederse:lepi:

sevgili chatlak,

az çok benim de hikayemi biliyorsun. ben burada 6 aydır senin her mesajında, her haberinde yıllar önce yaşadıklarımı, nasıl bir cehennem azabından sıyrıldığımı anladım tekrar tekrar. en mutsuz olduğumu sandığım zamanlarda, senden bir şeyler okuduğumda "hayır chatlak da kurtulacak, kurtulmalı" dedim kaydirigubbakcemile ben de hak etmedim, o da hak etmiyor dedim. sonra şu anki hayatıma dönüp, aman be yorgun bunlar da dert mi, sen chatlak'ın şu anda boğuştuğu sorunları atlattın, hayatta neler gördün, boş veeer! dedim kendime. bunu sana da tavsiye ediyorum artık rahatlıkla. hep içimdeydi, "ah bir bitsin chatlak'ın şu dertleri, ahh " diyordum.:Saruboceq:

bütün kalbimle inanmama rağmen, insanoğlunun çiğ süt emmiş olduğu gerçeğini unutamıyor ve davada yine ya sorun çıkarsa- diye de içime sıkıntı düşmesine engel olamıyordum. :1no2:

yaklaşık bir haftadır depresyonda gibiyim. kriz-iş güç olayları- fani şeyle yani. dün akşam KK'daki vefat haberleri vb uyumakta zorlandım gece. iyice karamsar, hayattaki güzel şeyleri unutma sınırına gelmiştim. kafamçokkarıştı

bu sabah senin o mesajını okudum ya, gördüğün gibi gülümsemelerle anlatabildim o anda. yüzümde koca bir gülümseme sırnaşık şey, anneme anlattım seni, o da kocaman gülümsedi biliyor musun? günlerdir ilk defa gözlerim parıldadı. gülümseyerek evden çıktım. çünkü evet, evet, evet! benim yıllar önce yaşadıklarım rüya değildi, ama buna inanabilirdim? e chatlak var önümde kaydirigubbakcemile5 aynı yollardan geçti benimle canım yaa. ama insan isterse, gerçekten isterse ve kendine olan saygısını yitirmeden bir şeyler yaparsa, nerede olursa olsun, kaç yaşında olursa olsun, cehennemden kurtulabiliyor. artık rüya görmediğimi biliyorum :mymeka:

ben mutluyum, chatlak da mutlu ve her geçen gün daha da mutlu olacak. bunlar bizim genç yaşımızda edindiğimiz büyük tecrübeler olarak kalacak. her an bu konuları düşünmeyeceğiz. zaten hayat o kadar hızlı ve güzel ki, bunları düşünmeye vaktimiz olmayacak. eski dostlarla oturup konuştuğumuzda "hakkaten ya ne günlerdi?" ya da "ben yaşamamışım da filmini seyretmişim gibi geliyor" diyeceğiz.

aah ahh içim nasıl kıpır kıpır anlatamam sana. söz ver, çok mutlu olacağına söz ver! bir gün bile senden bir daha o ilk mesajındaki "dul kaldım" lafını da duymayacağımıza söz ver!!! :eek:klava:

imza:
senağlama salya sümük savaşçı

cok sevindim canım ya fazla zamanım olmadıgı için sadece basklıga bakmıstım
hayırlısıdır senin için insallah yepyeni bir hayat sıfırdan basla arkadasım adına cok mutlu oldun üstünden koca bir yük kalkmıstır:1hug:

lalişin yanınada ben geceyim ozaman:teytey:

Son düzenleme:
savascı içimi acııtın ya ben asadıklarınızı yasamadım ama yzını okudum gözerim doldu içimde hiisettim bir nebze size mutluluk diliyorum mutlulukların umutların enbüğüğü sizin olsun

Çok zor bir durumdasın seni çok iyi anlıyorum. Ailene karşı nasıl mahcupsun değilmi ama gecicek inan bana... Kendimi gördüm sende ama umutsuz olma sakın... Ben bunları yaşadığımda yapayalnızdım bak sana destek olan onlarca kişi var burada. Şanslısın canım yalnız değilsin bak..herkes senin gibi şanslı olmuyor. Bu zamanlarında sana birilerinin destek olması hadi kalk arkadaşım demesinin ne kadar önemi var biliyormusun. Sen atlatıcaksın bunu keşke benimde senin gibi iyi dostlarım olabilseydi. Bak laale arkadaşımız sana nasıl destek çıkıyor. İmrendim valla senin sırtın yere gelmez canım benim çünkü destek...çevkat anlayış gibi şeyler bu zamanlarında sana en gerekli olan şeyler.... Umarım atlatırsın en kısa zamanda genceciksin daha hayat yeni başlıyor.

aman allahım ianamıyorum sabah sabah nasıl içim açıldıŞeniz
mutluluk gözyaşlarımı dötüm yorgunum canımsın :asigim:
hep yanımdaydın biliorum bunu tüm kalbimle hissettim
sen hissettirdin bana inan mahkemeden çıktım
anneme dedim ki ben bi int cafeye gitmeliyim k k ya yazıcam
beni merak eden çok özel bir arkadaşım var...:1hug:
sana söz veriyorum bi daha o kelimeyi kullanmıycam inan o günün şokuyla yazdım o yazıyı biliyorsun her ne kdr çevremde ki insanlar konuşsada duymuycam emin ol
canımı acıtmalarına izin vermiycemÇok üzgünüm çoook
sende hep mutlu ol inş karşına seni hakeden bi insan çıksın ve huzurlu ve mutlu ol tek isteğim bu :Saruboceq:
lalaemm canımsın sen ya kutlucaz tabi yahu :dance:
bekarlığa hoşgeldin partisi:içelim: iyiki varsın seni seviyorum:asigim:

hadi gözümüz aydın...
çok şükür bir kötü görünen olay daha hayırlısıyla bitti...
çok sevindim çatlakım...bundan sonra çoookkkk mutlu ol inşallah....
daha çok gençsin, bir sürü güzellikler yaşayacaksın eminim...
yalnız bişey söyliim, lalişin halay başılığına güvenmeyin pek...
benden demesi...

X