Boşaniyorum

yorgun bitanesin sen benim için ya:asigim:
ne kdr uzakta olsakta bana destek olan canlarımdan bitanesisin
seninle forumun dışında hiç bi iletişimim olmasada
seni öyle bi içten seviyorum ki iyi ki varsın biliorum hep aklındayım sende benim hep aklımdasın yorumların o kdr iyi gelior ki bana psikoloğumla bile konuşunca bu kdr huzurlu hissetmiorum kendimi ztn artık onunlada bi işim kalmadı iyiyim ben çok şükür sayende canlarımın sayesinde burdan tek tek sana burcu nazlı ve seval ablama daha sonra lalişime belinayıma gülsenime songül ablama eylül _13 ve yaralima hepinize ve canlarımaa unuttuklarım ama kendini bilenler var bide özlellikle cadım sevdama tşk ederimgamyoncuiremsu

Son düzenleme:
sen iyi olda biz heeep yanındayız canım emin ol seni üzen k.k'yi üzmüş demektir ee k.k 'de azınmicak bir topluluk var öyle değilmi sonu fena olur yanii :)))

canım cok uzuldum allah yardımcın olsun inş...aılemı cok uzdum dıyorsun ama sonucta sana en yakın kısıler aılendır bence sadece onlara sıgın ve hayata sımsıkı sarıl canım kendıne dıkkat et..

chaktlakım düşünceler karşılıklı biliyorsun zaten sen de yazmışsın.Şeniz

ama öyle kuru kuru teşekkürlerle olmaz(zaten teşekkür etmene de gerek yok biliyorsun bunu da ama aç gözlüyüm ben iştecokacimcoook) bize teşekkür etmenin tek yolu var canım chatlakım: bu olaydan hayırlısıyla, kendini daha fazla yıpratmadan kurtulup, müjdeni vereceksin tez zamanda!!!:1closedeyes: başka yolu yok!!!yerimseniben

Özellikle hadi gel bir kahve içelim demiyorum canım..
Belki canın istemez,beni kırmamak için zordan gelirsin diye..
Ama sen de çok iyi biliyorsun ki ne zaman istersen başımın üzerinde yerin var,azıcık toparlan mutlaka bekliyorum canım..:1hug:
İnan bana herşey çok daha güzel olacak..
Genceciksin,daha kıyamam,önünde uzun ve huzur dolu bir hayatın olsun inşallah..:Saruboceq:

Bir duruşmayı daha gönlünce atlatmış olman çok sevindirici canım.
Adım adım - seni yeni başlangıçlara götürecek sonuca yaklaşıyorsun.
Dualarımız hep seninle - kendine iyi bak bebeğim.
Allah yardımcın olsun.:Saruboceq:a.s....

başından beri tüm yorumları okudum vallahi...

oku oku gözlerim sulandı şaşı olucam ama iyi ki okumuşum...

inşallah herşey yoluna girecek arkadaşım...

yeni hayatın çok güzel mutluluklar getirsin sana inşallah...

tüm gözyaşların sevinç gözyaşlarına dönüşsün...

28 sayfayı tek satır atlamadan okudum ilk yazındaki ruh halinle bu günki yazındaki hissettiğim ruh halin çok farklıydı bayağı yol katetmişsin hergün biraz daha iyi oluyorsun hergün biraz daha kapanıyor yaraların her gün biraz daha kendine güvenin artıyor farkındasın değilmi demekki doğru yolldasın demekki verdiğin karar zaten verilmesi gereken bir kararmış:1hug:

bundan sonra eminim seni daha güzel günler bekliyor yaşın daha küçük herşeye yeniden başlamak için avantajın çok kendine olan güvenin zaten mevcut inşallah mutlu olacaksın bundan sonra herşey gönlünce olsuna.s. :1hug:

hangi kelimelerle tarif edilir bu duygu gerçekten bilemiyorum
söyliyecek söz mutluluğumu anlatıcak bir yöntem bulamıorum
evet sonunda kabus bitti herşey bitti kendimi o kdr
huzurlu hissediyorum ki kuş gibiyim sırtımda ki kamburu attım özgürüm
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bundan sonraki yaşantınızda bütün mutluluklar,huzur,güzellikler siznle olsun inşallahhh:Saruboceq:
Rabbim bidaha sıkıntılı zamanlarla karşılaştırmasın:Saruboceq:
amiinnn:Saruboceq:

umarım bundan sonra herşey istediğiniz gibi olur,
insan ne ister ki huzurdan ,sağlıktan başka,
yeni hayatınızda mutluluklar....

nihayet, kötü günlerin sonuna gelinmis artik...
hayat yeni basliyacak senin icin...:lepi:
hersey gönlünce olsun :Saruboceq:

Allah herkesi farklı sınavlarla deniyor arkadaşım. sen evlenerek bu sınavı verdin. ben evlenmeden verdim. ama ne yaşarsan yaşa hayatta kendinden vazgeçmeye değmez. hayata artık daha sağlam basmalısın. 21 yaşında dul kaldım diyorsun. ne ilk boşanan nede son boşnana kişisin. 21 yaşında haytta yaşıtlarna göre pekçok hayat tecrübesine sahipsin. seni üzecek şeyler ama bunlarla daha güçlü olacaksın. bir işin var kendi kendine bu dünyada yetebilirsin. annen ve baban ne olursa olsun yinede senin arkandadır. onlar senden vazeçmezler.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inş.Vardır bunda da bir hayır demek lazım.Bunları yaşayıp görmeniz gerekiyormuş demekki.Umarım bundan sonraki yaşantınızda sizi üzecek insalar karşınıza çıkmaz.Rabbim sizi hakedecek insanları kadrinizi kıymetinizi bilen insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Hakkında hayırlısı olsun Çatlak kafa. Artık yepyeni bir sayfa açıldı senin için. İnşallah güzel şeylerle doldurusun bu sayfayı. İnşallah çok mutlu olabileceğin birileri çıkar karşına.

Nasıl dua ettim ama aliyim 5 papeldelikafadulden

Hayırlısı olsun canım benim..Sen mutluysan ki öylesin gerisi hikaye artık..Msnde yoksun yarına ne yapıyoruz erteliyormuyuz yoksa konuşalım mı napalım acele cvp sositosositokaydirigubbakcemile3

Tebrikler canım...Darısı başıma...:içelim:

ne güzel ama ben bu kararı veremiyorum senın gibi dşünemem diye yada korkuyorm ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…