Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

fb yaniii

Yerimizde başkası olsa boşanmazdı asla benden hiçbir talebi yok kendi bütçesi uygun olmadığı halde her şeyi karşılamaya çalışıyor halbuki maaşımız aynı. Yanı biliyorum su an ruhsal olarak iyi olsa buralara gelmezdi konu. Kendini genel olarak iyi hissetmediği için çözmeye gucu yok konuyu. Bu aslında sorun o yüzden kaçtı

Yani böyle sorumsuz bir adamla cinsellik adı altında görüşerek de kendinize saygınızı kaybediyorsunuz aynısını siz yapsanız kapıya koyarlar bir silkelenin isterseniz

Anladım diyecek bir şeyim yok bdv daki konular içimi sıkıyor kalbimi daraltıyor artık

Cinsel çekim hoş bir şeydir ama ilişkiler bundan ibaret değildir
Benimle anlaşamamış, sorumluluktan kaçmış, sevmemiş, boşanma yoluna gitmiş bir adamı arzudan ölsem sokmam hayatıma, kullanılmış hissederim o raddeden sonra

Şimdi cinsel ilişkiye farklı bahanelerlle müsaade etmesen ne olacak ben en çok onu merak ettim .ya tekrar evleneceksinjz yada başkalarını mi bulacaksınız sırf bunun için?

E niye boşanıp milleti perişan ettiniz be geri sevişmek için buluşacaktınız peh

Niye boşandınız o zaman? Görünürde hiçbir sorun yok ama adam evlilik adamı değil demek ki. İşin sonunda üzülen siz olacaksınız, o istediği gibi cinsel hayatını başkaları ile yaşamaya devam edecek. Değil birlikte olmak, selam bile vermemek lazım böyle birine.

Zaten basbaya kullanıyor adam

Ağlayarak boşandık. Evden bir tane çöp almadı arabamızı altınlarımızı hepsini bana verdi hiçbir talebi olmadı her ihtiyacım olduğunda ne gerekiyorsa yapıyor.
Adamın hayatında sizin bilmediğiniz başka biri var. kafasına göre yaşamak için boşanmış. siz de vah tuh psikolojisi bozuk geri döner diye kendinizi kandirin

Ne kadar açık sözlüğün sen öyle.ben bu kafayla evlenmeyiz hee.sen de benim gibi sürekli yeni birilerini istiyorsun.

Adamın hayatında sizin bilmediğiniz başka biri var. kafasına göre yaşamak için boşanmış. siz de vah tuh psikolojisi bozuk geri döner diye kendinizi kandirin
Aldatmadigina eminim aldatsa ısının cok kolay olacağını biliyor o yüzden gizleyemez zaten

Hah işte aradığım yorum benim ilk evliliğimde de yok psikolojim bozuk yok seni uzmekten incitmekten korkuyorum yok şu yok bu meğerse başkasını bulmuş bu erkeklerin taktiği madem öyle git tedavi ol niye boşuyorsun değilmi bide utanmadan seni de onu da seviyorum demişti içkili kafayla arayıp kaç defa ağlayarak aramıştı kadının yanında neyse ki kurtuldum

Niye boşanıyosunuz o zaman? Ağlayarak boşanma ne ayrıca sanki dizi film çekiyorsunuz. Çocuğunuz da varmış üstelik. Bence siz sevişmelerin etkisinden asıl boşanma sebebiniz neyse onları göremiyorsunuz. Eski eşiniz sizi kendisine getirir zamanla merak etmeyin.
Ağlayarak boşandık. Evden bir tane çöp almadı arabamızı altınlarımızı hepsini bana verdi hiçbir talebi olmadı her ihtiyacım olduğunda ne gerekiyorsa yapıyor.

Son düzenleme:
bu konu daha önce de açılmıştı ya, siz mi açmıştınız yine?

Vicdan azabından ağlamıştır kesin benimkide ağlamıştı salak gibi üzülmüştüm ilk dava da son dava bitip bosaninca seni hiç sevmedim deyiverdi hani i aşkımdan ölen adam tabi g..t korkusu nelere kadir kadın ezerdi kafasını öyle demese idi hay Allah'ım ne manyaklar la imtihan edilmişim
Şimdi hiç kimseye yüzde yüz güvenim Yok çok zor ve acı bir durum ama o saf iyi niyetli herkesi düşünen sevgi dolu gülünce içi gulen kızı öldürdüler
Geriye bu kaldı insanlara şüpheyle bakan kimseye güvenmeyen hep gardini almış dik duran içine ağlayan biri
Bide kadın kadının canını bile isteye yakıyor ya o en acısı

Cinsellik iki kişinin isteğiyle olur, konu sahibi zevk alıp istediğine göre sıkıntı yok.
Konu sahibi eşin başkasını bulsa kızma tepki gösterme hakkın yok biliyorsun değil mi? Şimdi farkında değilsin ama o zaman daha çok canın yanacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…