Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

Ben daha önce konu açmadım? Şehrin denk gelmesi tesadüf demekki ama diğerleri zaten birçok insanın yaşadığı ortak sorun aynı kişi olsam ne farkeder onu anlamadım ama aynı kişi değilim cevabım sizi tatmin etmeyecek kendi kendinize sevinedurun dedektiflik yaptım diye :)
Çok sevinçliyim tşk 🙏🏻 eminim eski eşiniz de tüm sorumlulukları kadının üstüne yıkıp, elini taşın altına koymadan cinsel ihtiyaçlarını karşıladığı için çok mutludur.

Duygusal boşluktan yeni biriyle tanışsa üzgünüm ama sizi siler. Bazı ilişkilerde cinsel çekim çok fazla ama o tarz ilişkiler kolay kolay bitmiyor aradaki cinsel çekim sayesinde çiftler boşanmayı istisnalar dışında düşünmüyor. Erkekler duygu olmadan da ilişkiye girebilir.

Aslında ben boşanmak istemedim eşim sorunların çözülmeyeceğine inanıyordu konuştuk tamam dedik yksa elimden gelse boşanmazdım ruhsal olarak kendi pek iyi değil ısın açığı evliliğin yükünü alacak sorumlulukta degil onun kişisel problemi bu o yüzden agir geldi çözmek. Yksa dışarda her sey cok iyi

Her anlamda kendinizi kullandırtıyorsunuz. Bu duruma son vermezseniz üzülen ve kaybeden siz olursunuz. Eşinizde sizin kadar ne duygusal nede cinsel çekim hissediyor çünkü boşanmayı isteyen kendisiyemiş. Başka birini bulduğu an her yerden engellenirsiz.

Ay hiç dedektiflik yapmaya gerek olmadı. Üye olduğu gibi eski konusunu görüntüleyince tıkladım sadece. yaş, lokasyon, yazım şekli, adamın sorumsuzluğu, çocuk olması detayı her şey aynı olunca yazdım. hiç zamanımı almadı 😬
Yok bunları farketmek bile zeka gerektirir benim hiç aklıma gelmez bu saydıklarınız

Duygusal boşluktan yeni biriyle tanışsa üzgünüm ama sizi siler. Bazı ilişkilerde cinsel çekim çok fazla ama o tarz ilişkiler kolay kolay bitmiyor aradaki cinsel çekim sayesinde çiftler boşanmayı istisnalar dışında düşünmüyor. Erkekler duygu olmadan da ilişkiye girebilir.
Esimi tanıyorum duygu olmadan asla yapacak biri değil. Deprem süreci yaşadık snrasinda cok uzun süre ayrı kaldık vs psikolojik olarak çökmüş halde ve toparlayamadi psikolojik destek almayı da kabul etmiyor ailesi arkadaşları dahil pek kimseyle görüşmek istemiyor kendini her şeyden yalitmis durumda yanı sorunların farklı destekleri de var

aslında ben onu kullanıyor olabilirim içimin rahat etmeyişi de bu yüzden olabilir. Sürece alışmakta zorlandığım icn temasta kalmak iyi geliyor kendimi de tatmin ediyorum onun icin degil kendim için yapıyorum

Kendisini kandırmaya devam et. Adama duygusal ve cinsel çekim hisseden sizsiniz

Hic bir erkegin hazir bir cinsellikten kacanacagini sanmam . Madem bosandiniz artik ufak uafak ayaginizinkesin ve hayir diyin bakalim tepkisi ne olacak ? İliskiniz bir aliskanlikta olabilir .ya bos yere bosandiniz yada suan katiline asik bir kurban gibi davraniyorsunuz ve bunun dogrusunu bir tek siz bilirsiniz .

Merhabalar ara ara üye olmadan girip okurdum yorumları şimdi kendim de konu yazmak fikir almak istiyorum.
İletişim sorunları sebebiyle eşimle boşandık hala seviyoruz birbirimize asla kıyamıyoruz ama aynı evin içinde kavga etmeden de duramıyoruz ikimiz de alttan almıyoruz cunku. Cok yorulduk. Eşimin sorun çözme becerisi hic yok bende tahammül edemiyorum bu konuya velhasil boşandık.eşimle her zman cinsel cekim gücümüz cok iyiydi kavga etmedikten snra her zaman musaitttik birbirimize.şimdi de cinsel hayatımıza devam ediyoruz saatlerce sarılıp uyuyoruz yeterki sorumluluklarımızdan konuşmayalım. Çevremdeki kimse bilmiyor duyarlarsa tepki gösterirler cunku. Yalnız olmadığımı duyabilir miyim acaba düşüncesiyle yazdım aranızda benim gibi olan boşansa da eski eşiyle cinselligini devam ettiren var mi 🥺
Adamla sevişebiliyorken evliyken niye bosanayim boşandığım adamla niye sevişeyim ?adam iyi kafalamış sizi yalnız
Neymiş kıyamıyormuş
Öyle de Güzel kıymış ki birini bulur bulmaz sizi atacak başından

Hic bir erkegin hazir bir cinsellikten kacanacagini sanmam . Madem bosandiniz artik ufak uafak ayaginizinkesin ve hayir diyin bakalim tepkisi ne olacak ? İliskiniz bir aliskanlikta olabilir .ya bos yere bosandiniz yada suan katiline asik bir kurban gibi davraniyorsunuz ve bunun dogrusunu bir tek siz bilirsiniz .
Boş yere bosandigimizi düşündüğüm icin ve geri dönüşümüzün olacağını düşündüğüm icin de kopmuyorum aslında. Yaşadığımız durumu dilde biliyor ama idrak edemedi çözemediğimiz şeyin çözmedigimz mesele olduğunu anlayamadı.

Siz aldatmaz diyorsunuz. Oldu ki başka bir kadından çekim hissetti ve aldattı, yıkılırsınız. Aynı şekilde sevseydi - ki çocuk da varmış - evliliği kurtarırdı. Şimdi sorumsuzca istediğini yapabilme özgürlüğü vermişsiniz... En çok üzülen siz olursunuz böyle giderse...

Din, ahlak gibi konulara bile girmedim. Orası sizi bağlar 😬 yakın arkadaşım olsaydınız, bir kaç yönden de yanlış yaptığınızı anlatırdım.

Boş yere bosandigimizi düşündüğüm icin ve geri dönüşümüzün olacağını düşündüğüm icin de kopmuyorum aslında. Yaşadığımız durumu dilde biliyor ama idrak edemedi çözemediğimiz şeyin çözmedigimz mesele olduğunu anlayamadı.
Nasil geri doneceksiniz eski esiniz oisman mi olacak ? Yani nasil olacak bu is .her gece sevisirseniz sizi kaybettigini farketmez se nasil pisman olacak ?

Adamla sevişebiliyorken evliyken niye bosanayim boşandığım adamla niye sevişeyim ?adam iyi kafalamış sizi yalnız
Neymiş kıyamıyormuş
Öyle de Güzel kıymış ki birini bulur bulmaz sizi atacak başından
Ağlayarak boşandık. Evden bir tane çöp almadı arabamızı altınlarımızı hepsini bana verdi hiçbir talebi olmadı her ihtiyacım olduğunda ne gerekiyorsa yapıyor.

X