Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

O zaman iş değişir...Aslında aklıma gelen adamın boşanmada verdiklerinden pişman oldugu ve konu sahibini sexle kendine yakın tutup düzelmiş rolü de yaparak ikinci evlilik dönemlerinde cehennemi yaşatabilecegi idi ama konu sahibi zaten cehennemden çıkmış, tertemiz kurtulmuşsa niye bu işi uzatıp boşanmanın iptalini veya yeniden evlenmeyi düşünüyor bu herifle, onu anlamadım?
Aşkım bu konudaki mesajları bile okuman yeterli bunu anlamak için. Yeniden evlenmeyi isteyen taraf kadın. Seksle elinde tutan da kadın. Adama ne var, işini görüp gidiyor, sıfır sorumluluk, kafa rahat. Ama yarın kadın başkası ile olmak istese bu adam onu keser. Bulunduğu konum öyle rahat ki kimseye bozdurmaz. Konu sahibi bunun farkında olduğu için istiyor tekrar evlenmeyi. İçinde bulunduğu durum çok üzücü.

Aşkım bu konudaki mesajları bile okuman yeterli bunu anlamak için. Yeniden evlenmeyi isteyen taraf kadın. Seksle elinde tutan da kadın. Adama ne var, işini görüp gidiyor, sıfır sorumluluk, kafa rahat. Ama yarın kadın başkası ile olmak istese bu adam onu keser. Bulunduğu konum öyle rahat ki kimseye bozdurmaz. Konu sahibi bunun farkında olduğu için istiyor tekrar evlenmeyi. İçinde bulunduğu durum çok üzücü.
Oha resmen korkudan yatıyor hala adamla o zaman, bilinçsizce de olsa fiilen boşanmanin sonuclarindan korkuyor belki...

Gelecek konusu ve başlık

Kocamdan hamileyim ama kocam değil

Bu sırada koca başkasını bulmus evlilik aşamasındadır 😁

Merhabalar ara ara üye olmadan girip okurdum yorumları şimdi kendim de konu yazmak fikir almak istiyorum.
İletişim sorunları sebebiyle eşimle boşandık hala seviyoruz birbirimize asla kıyamıyoruz ama aynı evin içinde kavga etmeden de duramıyoruz ikimiz de alttan almıyoruz cunku. Cok yorulduk. Eşimin sorun çözme becerisi hic yok bende tahammül edemiyorum bu konuya velhasil boşandık.eşimle her zman cinsel cekim gücümüz cok iyiydi kavga etmedikten snra her zaman musaitttik birbirimize.şimdi de cinsel hayatımıza devam ediyoruz saatlerce sarılıp uyuyoruz yeterki sorumluluklarımızdan konuşmayalım. Çevremdeki kimse bilmiyor duyarlarsa tepki gösterirler cunku. Yalnız olmadığımı duyabilir miyim acaba düşüncesiyle yazdım aranızda benim gibi olan boşansa da eski eşiyle cinselligini devam ettiren var mi 🥺
Zaman içinde cinsellik de bitiyor.insan ayrılığı kabullenemiyor. Bu sebeple insan bunu yasiyor

Niye onun beni kullandığını düşündünüz cinsel olarak ben istekli olamam mi ?
Çünkü siz adamı değil adam sizi boşamış, size kalsa boşanma talebiniz yokmuş, yardım almak istemişsiniz ona da yanaşmamış evliliğinizi kurtarmaya çalışmaya değer görmemiş yani sizi gözden çıkarmış, siz adamla hala duygusal bağ içindesiniz o yüzden kopamıyorsunuz, kopmamak adam sizden tamamen gitmesin diye de adama bedeninizi sunuyorsunuz adam ise sadece duygusal olarak sizi gözden çıkarmış sadece cinsel ihtiyacını karşılıyor, talebin sizden gelmesi önemli değil, siz sadece adamı elinizde tutmak için elinizde kalan son kozu oynuyorsunuz, ancak adam cinsel partner olarak sizden daha çok dikkatini çeken birini bulursa o kozunuz da gidecek

X