Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

Eski eşin yeni birini bulsa seninle anında iletişimi keser. Senden kopamayacak adam olsa boşanmaz, seni alttan alır, kavga etmezdi.

Iyi de aynı şey kadın için de geçerli.
bu tarz şeylerin içinde az bir miktar "kopamama" hissi de oluyor ama %100 kopamamaya bağlı değil elbette
hani kopamıyoruz o yüzden bunu yaşıyoruz gibi düşünmemek lazım
ben bunu deneyimlediğim dönemde yeni insanlarla da tanışıyordum yani yenilere de kapım açıktı
lakin yenilerle bir kere çay kahve buluşması yapıp sohbet etmenin ötesine geçemediğimiz için
kürkçü dükkanı misali takılırdım arada ex'imle
onda da durum böyleydi muhtemelen
ikimizden biri daha iyisini bulduğu an bitecekti zaten
her zaman öyle olur.
ha benim artık bitirme sebebim farklıydı, aylar geçti hala yenilerle bi enerji yakalayamıyorum
ama yakalayamadım diye de eximin kapısını çalmıyorum kaç ay oldu yani
değişken konular açıkçası
o da çekti kendini, belki sıkıldı belki yenisini buldu, bilgim yok

Ben istedim ama eşim istemedi. Kurtarırdı aslında aile terapisti cunku sorunumuz birbirimizi etiketlememizdi bakış açımızı değiştirmemiz yeterliydi ama onu da eşim kabul etmedi

Eski eşin yeni birini bulsa seninle anında iletişimi keser. Senden kopamayacak adam olsa boşanmaz, seni alttan alır, kavga etmezdi.

Yerime birini bulamayacağını düşünüyorum
İçin o kadar rahatsız ki yazmışsın

O zaman boşanmasaydın derler insana
Aslında ben boşanmak istemedim eşim sorunların çözülmeyeceğine inanıyordu konuştuk tamam dedik yksa elimden gelse boşanmazdım ruhsal olarak kendi pek iyi değil ısın açığı evliliğin yükünü alacak sorumlulukta degil onun kişisel problemi bu o yüzden agir geldi çözmek. Yksa dışarda her sey cok iyi

Sağlıklı değil bence. Toksik bi durum. Ben de boşandım, az kalsın böyle bi döngüye girecektik ama girmedik.

Adam sorumluluklardan sıyrılmış. Simdi de yenisini bulana kadar seni kullaniyor. Bunun baska açıklaması yok. Sen de sevildiğini düşünüp kendini kandiriyorsun. Sen bilirsin. Kaç yaşındasın?
Onun talebi olduğunu nerden çıkardınız birbirimize baktığımızda dayanamıyoruz zaten. Evin içine girdiğimizde anlaşamıyoruz sorumluluklar agir geliyor diyeyim

Bu durumda acı çeken taraf siz olursunuz. Sizde duygusal bağ devam ediyor çünkü. Ha, aşmış olursunuz ikiniz de, duygusal beklentiler olmaz, tanıdığım güvendiğim biri diyip eski eşle sevişmeye devam edersiniz ama duygusal bağ varken bu da beklentiye yol açar, bu da yıpratır. Ben benden boşanmak isteyen biriyle sevişemezdim. Beni hayatından çıkarmış , kararının arkasında dursun zaten.

inandırmak zorunda miyim bilmiyorum ama aynı kişi değiliz :)

İletişim sorunları dediğiniz şeyler çözüme ulaşamayacak şeyler mi?Demekki boşanma sebebiniz çok mantıklı değilmiş ki hala sarılıp uyuyup ilişki yaşayabiliyorsunuz. Bence bidaha deneyin.

Bu konuyu daha önce okumuş gibiyim. Sizin konunuz değilse yalnız değilmişsiniz diyebilirim.

Boşanalım ama sevişmeye de devam edelim gibi parlak bir fikir kocanıza mı ait kocanız tekrar evlenmeye karar verince siz ne duruma düşeceksiniz düşündünüz mü?

inandırmak zorunda miyim bilmiyorum ama aynı kişi değiliz :)
Aynı kişi olduğunuza eminim başka ayrıntılar da yakaladım. O konuda eski eşinizi o kadar kötü biri olarak anlatmışsınız ki şu an inkar etmek zorunda kalıyosunuz. Ama isterseniz site yöneticilerine soralım baksınlar aynı kişi misiniz?

aslında ben onu kullanıyor olabilirim içimin rahat etmeyişi de bu yüzden olabilir. Sürece alışmakta zorlandığım icn temasta kalmak iyi geliyor kendimi de tatmin ediyorum onun icin degil kendim için yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…