Boşanacağım , siz olsanız saklar mıydınız?

Ilk yazdiginizda cok abarttiginizi dusunmustum ama sonra baska seyler anlatinca cok sinirlendim.Kendi cocuklarini ozelde okutuyor seninki devlete gidiyor hatta yirtik ayakkabisini degistirmek icin diger ayi bekliyorsun neden cunku adam kartini tika basa doldurmus.Ben olsam kart mart vermem maasimdan da koklatmam cunku geliri cok iyiymis.Ben hatirliyrm ailen hakkinda konu acmistin orda nisanlindan bahsetmistin gercekten cok sevinmistim ne kadar sahip cikan bi adam diye.Tabi bosan diyemem ben mesela ikinci evliligi mi yapsam kotu de gitse bosanmam galiba cunku cok zor gecti benim bosanma surecim adami yok sayarim.Bilmiyorum ne kadar dogru bir dusunce.Git demissin hemen gitmis ne cabuk koyverdi.

hiç karışmayın ne halt yerlerse yesinler... bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler. bunun için de bence boşanmayın

Haklısın bence.

Eşin bildiğin arkandan iş çevirmiş. Kaldı ki kızı seninle böyle konuşamaz. Herkes haddini bilmeli.
Bence boşanma ama eşine karşı tavrın net olsun. Ve artık onlarla ilgili hiç bir organizasyonda bulunma. Yorum dahi yapma.

ben bu yaşadığım olay için boşanmak değilde , yalan konusunda daha önce de son kez diyerek affettiğim için artık bir daha affedersem yine yapar ve ben katlanamam buna ..bu yüzden boşanmak istiyorum.

Bence tükürdüğünü yalamamak icin boşanmak istiosun. O kadar fevri olma gerek yok cocugunu düşün. Sakin ol ve burnundan getir :)

Ne kadar zaman olmuş anne babası ayrılalı ?

Neden bu kadar öok fedakarlık yapıyorsun konu sahibi ? Sen önce kendi evladını düşünmelisin hatta kendinden bile önce

Acaba eski Eş ya da çocukları konusunda bi kısıtlama mı yaptın da yalana gerek duydu bşy var

Sen çok taviz vermişsin . Hesapları ayrı tutun o zaman bundan sonra

Bu anlattıklarınız çok ağır gerçekten neden gizli görüşülüyor ki?? Ortada çocuklar var tabi ki görüşülecek ama neden gizli?? İnsanın içine aralarında bir şey yoksa bile kurt düşer.
2. Evliliğinizmiş boşan ya da boşanma diyemem ama güzel bir süründür. Pişman olursa eğer maddi olarak yardım etmeyin o sizin çoçuğunuzun ayakkabı masrafını bile karşılamıyorken siz neden kızının nişan salon masrafına destek çıkıyorsunuz. Kullandırmayın kendinizi.

Eğer yalan söylersen evli olsam bile boşanırım.
eee yalan söylendi
şimdi boşanacak mısınız yoksa bir çıkış yolu mu arıyorsunuz?
Tavrınızda haklısınız diyecek sözüm yok.
Ancak büyük lokma ye, büyük laf konuşma demişler. Orası önemli...

Bence tükürdüğünü yalamamak icin boşanmak istiosun. O kadar fevri olma gerek yok cocugunu düşün. Sakin ol ve burnundan getir :)

Adamın da bir sürü hatası varmış, tek bu değil. Konu sahibinin kızmasına rağmen, eski karısına ait çiftliğe gidip kalıyormuş ve eski karısıyla çocuklarla ilgili yüz yüze görüştüğünde telefonunu kapatıyor ve karısına haber vermiyormuş.

O zaman o amcanin defteri durulmeli.zaten maddi yönden de sömürüp kizina cocuklarina yediriomus galiba. Baglat nafakayi genc birini bul kiz arkandan bakakalsin.

Diger icraatlarını bilmem ama yalan istemeyene yalan söylüyorlar.bu pirince alerjisi olup söyleyen kişiye 3 öğün yedirmeye zorlamak gibi

eski eşi bildiğin donuna kadar almış afedersiniz ve bu adam gelip sizin kartınızı kullanıyor.
ortada ciddi problemler var. ancak yine de ben de bosanin diyemem.
kocanizin eski esine karşı zaafı var. maddi olarak bu duruma düştüğüne pişman olabilir. sanki öyle gibi geldi. kadın da hala onu seviyor ve elde etmek için bu durumu kullanıyor olabilir. boşanan ailelerin çocukları da tekrar anne baba biraraya gelsin istermiş
ne yaparsanız yapın gizlenen şeyleri öğrenmeniz zor çünkü çocukları da size karşı tavır almış, organize bir durum var sanki ortada.
eşinizin sizi sevdiğini hissedemedim açıkçası

ne yapacağım konusunda sağlıklı düşünemiyorum yorumlarınız benim için çok değerli.

Bence boşanmasanız bile artık ev'e tek kuruş harcamayın. 15 bin liraya yakın maaş alıp hepsini
çocuklarına harcayıp evi de sizin geçindirmenizi beklemesi diye bir şey söz konusu olamaz.
O para da sizin ve çocuğunuzun da hakkı var. Ben gerçekten anlamıyorum bu tarz adamlar neden tekrar
evleniyor madem öyle bekar bekar bütün parasını eski eşine çocuklarına harcasaydı.

Siz eşinizin sizi sevdiğini düşünüyor musunuz? Yazdıklarınızı okuyunca ne sizi ne de sizden olan
çocuğunu pek de önemsiyor gibi gözükmüyor çünkü. Evet onlar onun çocukları sonuna kadar yanlarında
olacak para da harcayacak destek de olacak ama bütün parasını ilk eşinden olan çocuklarına harcayıp
sizin küçücük bebeğinizin geleceğini neden düşünmüyor?
Bu saçma sapan yalanlar vs.. Şüphelenmekte haklısınız eşiniz hiç güven vermiyor.

ben ona bu sözü söylerken , evlenene kadar beni oyalayıp nede olsa evlenince dilediğimi yaparım diye düşünmesin istedim.
sinirden büyük konuşmadım. ki ben şuanda da yalan ve diğer konularda biliyorum ki düzelmeyecek . huylu huyundan vazgeçmezmiş onu anladım kesin tavrıma rağmen yine yapınca..
be adam huyluymuş yani..
evli kalmaya devam etsek bile hiç bir şey eskisi gibi olmayacak benim için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…