Boş gebelik mi geç döllenme midir?

Keseyi ilk doktora gittiğimden beri görüyordu doktor. Bebeği 7+6 haftada gördük ve kalp atışını duyduk çok şükür. Şu an 12+2deyim ve minik fasulyemiz 5 cm olmuş harika bir duygu.
Ben sabah lk 88,23le öğrendim 4. Gün gittim 533 olmiş değer salı günü birdaha çağırdılar bakalım biz ne alan gorecezz

Ben sabah lk 88,23le öğrendim 4. Gün gittim 533 olmiş değer salı günü birdaha çağırdılar bakalım biz ne alan gorecezz
Önemli olan değerin artması ama sürekli kan tahlili yaptırmak da çok iyi olmuyor açıkçası. En güzeli bat tan sonraki 2 3 haftayı da geçirip doktora öyle gitmek. Eminim ki hem kesen hem bebeğin görünür. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın

Merhaba ben de tüp bebek tedavisi gördüm sat 7 Mayıs transfer 29 Mayıs şuan sat A göre 8+4 ama bir buçuk hafta önce özelde keseyi gördü ve 7+1 dedi kalp atışı ve bebek görmek için iki hafta bekle dedi bende iki hafta dolmadan bir buçuk hafta da yani dün yine bir özel hastaneye gittim bu sefer ordaki de kesenin boyuna göre 7+1 değil dedi 5+4 dedi kafam çok karıştı kese çok yeni ve görünmesi çok zor dedi 10 gün sonra tekrar baktır dedi bende boş gebelik ten korkutuğum için pazartesi günü kendi tüp bebek hocama gidicem çok korkuyorum ilk gebelik te kimyasal olmuştu bunun için içimde korkular var ve bir buçuk hafta önce kese 6 mm ydi dün 7.83 çok az büyüyor ne anlamalıyım bundan herşeyin hayırlısı...

Son düzenleme:

İşte bu da dün vajinal ultrason görüntüsü üstündeki yazıları anlamıyorum araştırıyorum birşey de çıkmıyor lütfen yardımcı olun kafayı yiyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…