Borcum var ne yapmalıyım?

O iş için guzel el becerisi lazim. Her insan yapamaz o isi. Kotu yaparsa hic kimse almaz.

Yukarda Visenyaa söyledi zaten çok mazeretli bir hanım arkadaşımız. Yani mazeretine mazeret eklediğiniz için teşekkür ederiz :)
Ben çalışmak, para kazanmak isteyen her türlü bulur buluşturur yapar eder görüşünde insanlardanım. O yüzden garip geliyor bana. Söyledim bir kaç şey inşallah işine yarar.

Aylik 100 tl para degil ki. Ailesinden neden istemiyor? Esi de yardimci ola bilir.
Aynen, calismak isteyen her turlu calisir is yapar.

Aylik 100 tl para degil ki. Ailesinden neden istemiyor? Esi de yardimci ola bilir.
Aynen, calismak isteyen her turlu calisir is yapar.

O kadarına girmedik sonuçta bazı kişiler için aylık 100 TL büyük mebla hala ne yazık ki.
Eşinede büyük ihtimalle söylememiştir arkadaş fenomen olmak istemiş. Kocama ben takipçi satın aldım desem herhalde beni kovalar fizana kadar takip eder. Oda ondan çekinmiş olabilir.
Kendisi yazarsa öğreniriz.

Gizli fenomen olmak nasil oluyor onu anlamadim. Esi youtubede gormeyecekmiydi?
Hayr o anlamda demiyorum, aylik 1000tl filan olsa aileden istenmesi zor derdim. Kolay sekilde toplana bilecek bir para.

Hayr o anlamda demiyorum, aylik 1000tl filan olsa aileden istenmesi zor derdim. Kolay sekilde toplana bilecek bir para.
Çünkü arkadaş yine internet falan işleri ile uğraşırken geçenlerle başka bi beyle konu yanlışlıkla aşka gelmişti. Sonra aşık olmuş reddedemiyorum gururu kırılır diye buraya yazmıştı.

Bende bilmiyorum aklım hiç ermez öyle şeylere tahmindi benimki sadece :)

Aaaa, bu o kadin mi? İnstagramda kozmetik isi yaparken asker biriyle askli meskli konulara giren. Sonraki konusunda da beni taciz etti filan diyen uye. O uyeyi cok iyi biliyorum. Gecen destan yazmistim konusunda.
Daha neler duyacagim yaaa.

Keşke para öyle kolay kazanılsaydı. Kimse yıllarca dirsek çürütüp , sabah karanlıkta yollara düşmeseydi. Şansınızı denemişsiniz olmamış. Temizlik, yemek çocuk bakımı gibi işlere yönelmelisiniz

youtube dan para kazanmak için sağlam reklamlar almanız lazım. onu da satın alınmış fake takipçilerle vermezler.
o işi yapacaksanız değişik ve iyi içerik üretmeniz lazım.
bir de artık yaptığı işin eğitimini iyi almış kişiler izleniyor.
astroloji olur, stil danışmanlığı olur gibi gibi..
daha spiritüel şeyler yada tamamen ergenlere yönelik işler popüler.

bu konulara girmeyecekseniz o zaman daha hızlı dışarıdan alınıp evde yapılan işlere baksanız daha iyi olur

Bende bilmiyorum aklım hiç ermez öyle şeylere tahmindi benimki sadece :)
En son o asker arayip duruyordu, eşim beni boşayacak diyordu. O konu ne cabuk bitti de kredi cekti hesap acti, uyeler likeler aldi ve yapamadi? Youtubede hesap acarken zaten aninda para kazanilmiyor, 6-7 ay sonra yavas yavas bir seyler kazanmaya başliuorlar o da icerik guzel olursa. Konu sahibi hangi ara bu kadar sey yapti hem de 8 aylik bebegi varken?

Arkadaş nasıl satıyor benim aklım almıyor benim de elimde bir sürü urun var uygun fiyattan veriyim desen çevre yok ama şunu düşündüm salı günü pazara cikacam biriyle anlaşıp urunleri satacam ya da kapı kapi gezecem

Bir ara etamin yapıyorsun şimdi havlu yapsam vlceyziciler satın alır mı ki onu bilmiyorum

İnternette instagramda Twitter da yaptıklarını paylaşıyor sunumlarını hazırlıyor. Ama güzel yapıyorsanız herkes alır bu işlere epey eliniz yatkın olacak ve zamanınız bol olacak. Çünkü eğer beğeni fazla olursa siparişlerin ardı arkası kesilmeyecek.

Hı... erkekler falan alırsa konu aşka kadar gitmesin bak söyleyim...

Bir ara etamin yapıyorsun şimdi havlu yapsam vlceyziciler satın alır mı ki onu bilmiyorum

şimdi işin en başına dönüp şunu demem lazım: yaptım satayımla olmaz bu işler. şu an herkes birşeyler yapıyor. o nedenle önce iyi incelemek lazım. nereden neyi satabilirim diye. satamayacağınız birşey için boş yere zaman, emek ve para harcamayın.
internetten satış gerçekten herkesin yapabileceği birşey değil.

bir kere hem yazım hem konuşma dilinizin iyi olması şart. aktif kullanmak ve sık paylaşım zorundasınız. gerçek takipçileriniz olmak zorunda, öyle satın alarak bir yere varamazsınız.

önerim internet yerine reel ortamlarda satmaya çalışın. çevrenizde anlaşabileceğiniz bir mağaza, dükkan varsa onlara satın yaptıklarınızı. okul kermesleri olabilir. semtlerde belediyelerin kermesleri olabilir. bu tip şeyleri kovalayın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…