Borcum var ne yapmalıyım?

Busra54Nur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
194
-53
26
Merhaba kizlar Ben kısa sure önce Youtube kanalı açtım 1000 abone ve 15000 izlenme satın aldim ama kotu yani borcum var kredi kartından ve YouTube da para kazanamadı.Aylik 100₺ kredi kartına yatırmam lazım.Asgari borcu yatırmam günlük ne kadar faiz biner?Borcu ödeyebilmek için internette urun satmaya çalıştım ama kimse almiyor?Evden nasıl para kazanabilirsiniz?

Bu devirde evden iş çok zor. Arkadaşın dediği gibi fenomen olman gerek anca. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kimse akıl vermedi mi sana kredi çekerken? İnşallah ödersin borcunu ne diyelim. Gidip çalısıcaksın bir engelin çengelin yoksa.

Gardrops uygulamasından birşeyler satabilirsin

Faiz oranını bankanın web sayfasından ya da müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
100 lira yüksek bir tutar değil zaten, evinizin çevresinde eve düğme dikme boncuk dizme tarzı işler veren yerler arayın. Sizi geçindirmez, kazanç da elde edemezseniz ama biraz da olsa borcunuza katkısı olur.

Youtube fenomenligi bitti artık olanlar oldu. Aşırı değişik Türkiye 'de olmayan bir içerik falan bulmanız lazım ki milyonlarca kişi takip etsin size markalardan işbirliği falan gelsin.
Şuan bile o milyonlar izlenen kızların izlemeleri düştü. Insanlar sıkılıyor artık hep aynı şeyleri izlemiyor doydular çünkü.
Sekreterlik ilanlarına falan bakın çok fazla oluyor ilanlar çok vasifta gerektirmiyor 22 yaşında görünüyorsunuz kolay bulabilirsiniz diye düşündüm. Ya da mağaza da satış danışmanlgi olabilir part yada full time.

Evde pasta, börek yapıp günler için satabilirsiniz. Kuzenimin eşi bu şekilde evine baya destek oluyor. Önce arkadaşlarınızdan başlarsınız sonra yayılır.

Evde pasta, börek yapıp günler için satabilirsiniz. Kuzenimin eşi bu şekilde evine baya destek oluyor. Önce arkadaşlarınızdan başlarsınız sonra yayılır.
Herkes gün için kendi yapmayı tercih ediyor kimse satın almak istemiyor denemiştir.Yakinda pazar acacam başka türlü para kazanamayacam

Git bir markete ya da mağazaya başla 2300 TL alırsın borcun da kapanmış olur.
Internetten para kazanılır olsaydı kimse sabahın köründe Kalkıp işe gidip çalışmazdı.
Benim de 8 aylık kızım var çocuğa bakıcı tutmuyor Ben nasil calisacam

Herkes gün için kendi yapmayı tercih ediyor kimse satın almak istemiyor denemiştir.Yakinda pazar acacam başka türlü para kazanamayacam

Çalışan bayanlar genelde tercih ediyor misafirleri için ama çevrenizde yoksa zorlar tabi.
Bir başka öneride güzel geldi. Çocuğunuz var zaten onla birlikte başka bir çocuğa da bakabilirsiniz evinizde

Şimdi malzemeler icin para gerekli eşim vermiyor diyebilir. Çok mazeretli ve tembel geldi konu sahibi.
Yapmasına borek pasta yaparım ama bizim burada calisip da gün yapan tanıdığım yok biim komşulara desem o parayı vereceğine kendim yaparım der

Yapmasına borek pasta yaparım ama bizim burada calisip da gün yapan tanıdığım yok biim komşulara desem o parayı vereceğine kendim yaparım der
Hanımefendi ama dan sonrasını okumadım. Tembelsiniz bunu kabul edin. Çocuğunun sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için binlerce anne bir şeyler yapıp satıyor. İnsan bir seylerin çaresini buluyor, zamanını üretiyor.

Çalışan bayanlar genelde tercih ediyor misafirleri için ama çevrenizde yoksa zorlar tabi.
Bir başka öneride güzel geldi. Çocuğunuz var zaten onla birlikte başka bir çocuğa da bakabilirsiniz evinizde
O iş için guzel el becerisi lazim. Her insan yapamaz o isi. Kotu yaparsa hic kimse almaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…