Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Duaya devam ediyorum. Arkadaslar salavat okurken surekli bir kulak cinlamasi oluyor bazen 2.000 veya 3.000 okuyorum okurken zorlanmiyorum ama yuksek sayida okudugum icin mi oluyor sizde de oluyor mu?

İlk denemelerimin yani mucizelerin ilk başlangıcında ,yoğun iş temposu ve düğün koşuşturması nedeniyle kılamıyordum.
Ama aynı ayın başında tekrar eskisi gibi başlamıştım.
Namazın elbette çok etkisi var ,ama salavatın ayrı bir mucizesi var tarifsiz.

Duaya devam ediyorum. Arkadaslar salavat okurken surekli bir kulak cinlamasi oluyor bazen 2.000 veya 3.000 okuyorum okurken zorlanmiyorum ama yuksek sayida okudugum icin mi oluyor sizde de oluyor mu?

MaşaALLAH o çınlamayı iyi manada aldım ben.
Dilin alışmış artık ,senin birşey yapmana gerek yok o okuyor.
Ve tüm uzuvların sana dua ediyor ,manevi manada anılıyorsan kulakların çınlıyordur.
Devam et inşaallah süper yoldasın.

Kulak Çınlması Peygamber Efendimiz'in de seni göklerde andığının fiziki vukusu oluyor. Maşallah mucizelerin başlangıcı sayalım biz hayr olsun bizlerede nasib ollsun inşallah

Ayy cok tesekkur ederim ins. Ben bundan yillar once surekli yasin suresini okuyordum hergun okuyamasam bile 2 gunde bir muhakkak okurdum sadece Allah rizasi icin herhangi bir dilek icin degil. Bana cok buyuk bir huzur verirdi okumadigim zaman kotu hissediyordum. Sonra hayat telasi,yogunluk derken okumayi biraktim. Bu sefer ruyalarimda hep yasin suresi ile ilgili seyler gormeye basladim sikintida olana,cocugu olmayana,hayirli evlilik yapmak isteyene hep ruyamda yasin suresini oneriyordum. Bazende panik icinde yasin siresini okumaliyim diye uyaniyordum ama bir turlu surekli okuyamadim yillardir.sonra 1 ay kadar yasin suresini ve vakia suresini okudum faydasini gormeye basladim yine birsey cikti biraktim. Sonra vakia suresini arastirirken bu guzel paylasim cikti karsima. Herseyin bir nedeni olduguna inananlardanim dua etmenin de nasip ve kismet olduguna inanirim. Bu paylasimi gormemde de sizin paylasmanizda da vardir bir hayir. Bundan sonra ins.hic birakmadan devam etmek nasip olur. Yeniden dua etmeme vesile oldugunuz icin icin Allahim gonlunuzden gecenleri nasip etsin size hayalini bile kuramadiginiz guzellikler yasatsin insAllah.

Allah razı olsun canım ,ne güzel dualar etmişsiniz.
Bana ettiğiniz tüm dualar misliyle karşınıza çıksın inşaALLAH.
Kesinlikle tesadüf yoktur tevafuk vardır.
Bu işte seni çağıran bir şey vardır ,ne mutlu sana :)
Hep devam et hiç bırakma inşaALLAH .
Kalbin neye açsa o senin karşına çıksın ,gönlünden geçen her dileğin dünyavi veya ahiri kabul olsun.
Öpüyorum seni.

Olması Kul için çok zor görünen, (O kul ben oluyorum )
Ama Rabbim'in Kun Fe Yekun Demesiyle olacak bir dileğim var son izci
Ne okumamı tavsiye edersin ?

Olması Kul için çok zor görünen, (O kul ben oluyorum )
Ama Rabbim'in Kun Fe Yekun Demesiyle olacak bir dileğim var son izci
Ne okumamı tavsiye edersin ?

Allah için zor yoktur.
1000 ad salavat günlük
eğer istediğin rızık değilse ,1 ad yasin günlük devam etmeni tavsiye ederim canım ,herkesin oluyorsa senin de dileğin olur inşaALLAH.

Bende evimde huzurlu esimle aramizi n ihi olmasini ve rizik sahibi olmak istiyorum.
Daha dogrusu yasadigimm sehirde bir ev sahibi.
2 aylik bebegimde var naamazi bile biri yardima gelince kilabiliyorum..
Napsam

Birşey sorucam ikindi namazından sonra 14 vakıa suresini akşam namazına kadar mı okuma zorudayız çocuklardan dolayı yetiştiremedim ama devam edip tamamlamayı düşünüyorum akşam okunmuş olsana..

Birşey sorucam ikindi namazından sonra 14 vakıa suresini akşam namazına kadar mı okuma zorudayız çocuklardan dolayı yetiştiremedim ama devam edip tamamlamayı düşünüyorum akşam okunmuş olsana..

:)) hiç birşey anlamadım .
Ben öyle bir rakam ve vakit vermedim ki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…