Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Birşey sorucam ikindi namazından sonra 14 vakıa suresini akşam namazına kadar mı okuma zorudayız çocuklardan dolayı yetiştiremedim ama devam edip tamamlamayı düşünüyorum akşam okunmuş olsana..

Ikindi namazindan sonra 14 vakia suresi aksam namazina kadar bitirilir ama burada arkadasimizin bize tavsiye ettigi okuma bu degil. Konuyu basindan incelerseniz gorursunuz. Allah dualarinizi kabul etsin.

Ikindi namazindan sonra 14 vakia suresi aksam namazina kadar bitirilir ama burada arkadasimizin bize tavsiye ettigi okuma bu degil. Konuyu basindan incelerseniz gorursunuz. Allah dualarinizi kabul etsin.
Evet biliyorum onu tavsiye ettiği şekli gayet açık okudum ve okuyorum da internetten vakıa suresinin faziletlerine bakarken bunu gördüm ve sormak istedim

Ayyyyyyy internetten bakmıştım ikindi namazından sonra ara vermeden 14 vakıa suresi okuyana rızkı su gibi akar diye bende size yazdım belki bilirsiniz fite :))

Canım benim .
İnan doğrudur ama hiç denemedim .
Sende dene ne zararı olur , inşaallah tüm dileklerin kabul olur :))

Konun sayesinde duaya başladım, Allah her okuduğum duadan seni de nasiplendirsin son izci son izci yalnız rabbi yessir'i çekmeyi unutmuşum iki gündür, bugün onu da ilave edicem. Salavat 1000 adet tüm günümü alıyor.

Şuan için imkansız görünen bir dileğim var, bubara dilek kapılarım açık ne dilesem oluyor. Hazır açıkken o dileğim için de dua etmek istiyorum. Hangisini tavsiye edersin?

Konun sayesinde duaya başladım, Allah her okuduğum duadan seni de nasiplendirsin son izci son izci yalnız rabbi yessir'i çekmeyi unutmuşum iki gündür, bugün onu da ilave edicem. Salavat 1000 adet tüm günümü alıyor.

Şuan için imkansız görünen bir dileğim var, bubara dilek kapılarım açık ne dilesem oluyor. Hazır açıkken o dileğim için de dua etmek istiyorum. Hangisini tavsiye edersin?

Allah razı olsun canım benim.
Allah kalbinden geçen her duayı eksisiz hayırla kabul etsin inşaallah.
İmkansız hiç birşey olamaz Allah İçin .
Herhün Yasin niyetlenip oku canım .
Rabni yesire de devam et .
İnşaallah ne dilersen olsun .

Allah razı olsun canım benim.
Allah kalbinden geçen her duayı eksisiz hayırla kabul etsin inşaallah.
İmkansız hiç birşey olamaz Allah İçin .
Herhün Yasin niyetlenip oku canım .
Rabni yesire de devam et .
İnşaallah ne dilersen olsun .
Yasin, vakıa, bin salavat yetiştiremedim gün içinde çalıştığım için

Yasin, yessir ve inşirah yapıcam dileğim için,

Maddi imkan için de subhanallah. Bakalım bi de öyle deneyeyim. Aynen ben de aynısını içimsen geçiyorum şuan biz kullarına imkansız ama Allah'ın bir ol demesine yetecek bir dileğim var.

Yasin, vakıa, bin salavat yetiştiremedim gün içinde çalıştığım için

Yasin, yessir ve inşirah yapıcam dileğim için,

Maddi imkan için de subhanallah. Bakalım bi de öyle deneyeyim. Aynen ben de aynısını içimsen geçiyorum şuan biz kullarına imkansız ama Allah'ın bir ol demesine yetecek bir dileğim var.

Çok zorlama kendini ,dilin alıştıkça zikri kendi edecektir .
Yasin yessir inşiraha her gün devam et canım. Allah kabul etsin inşaALLAH..

X