Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Oncelikle paylasiminiz icin cok tesekkur ederim. Ben de okumaya basladim 3 gun oldu. Sormak istedigim surekli ayni salavati mi 1000 tane okumaliyiz yoksa karisik okusak olur mu?
Oncelikle paylasiminiz icin cok tesekkur ederim. Ben de okumaya basladim 3 gun oldu. Sormak istedigim surekli ayni salavati mi 1000 tane okumaliyiz yoksa karisik okusak olur mu?

Dilediğin salavatı okuyabilirsin canım...Yeter ki salavat olsun .. Allah dualarını kabul etsin :)

Dilediğin salavatı okuyabilirsin canım...Yeter ki salavat olsun .. Allah dualarını kabul etsin :)

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Allah butun dualarinizi kabul etsin.Ben de sizin gibi dualarin gucune cok inaniyorum ve bu konuyu gorunce size yazmak icin uyelik aldim.Yasin ve vakia suresinin ozellikle aksam namazindan sonra okunursa cok etkili oldugunu duymustum sizde bu sekilde mi okudunuz acaba?

Allah senden de razı olsun. Ne güzel vesile olmuşsam size çok mutlu oluyorum,duaların herkese faydalı olmasına .
Evet akşam namazdan sonra okunması çok faydalı ama ben çalışıyorum ,sabah şirketimi açıyorum bismillah deyip okuyorum canım . O yüzden ben zaman olarak sabahı tercih ettim ama akşam namazından sonra daha güzel tabi .
Allah dualarınızı zayi etmeyecek inşaallah devam edin. :)

InsAllah bizde mucizelerimizi paylasiriz.
Daha once yasin suresi ve vakia suresi ardindan 100 salavat okudum ve etkisini gordum cok sukur ama 1ay sonra biraktim anladim ki birakmamamak gerekiyir.1000 salavatla okuyunca ne gibi mucizeler olacak merakla bekliyorum. Bir daha birakmayi dusunmuyorum.

Umarım tüm kalbinin istedikleri gerçek olur :)

Canım ben bayadir 1000 salavat çekiyorum günde. Tabi her zaman abdestli olamıyorum o konuda içimi rahatlattın verdiğin cevaplarla ancak bir de kıyafetim gün içinde uygun olmayabiliyo açık bir bayanım yaz günü elbiseyle dolaşırken de salavat çekiyorum. Bu hal salavatin kabulüne engel olur mu sence? son izci

Tabiki değil canım .
Dilin zikrine devam etsin inşaallah duaların kabul olacak :))

Bizde iflas ettik 5.6 ay once zor zamanlardan geciyoruz rabbim yardimcimiz olsun insallah banada dua ederseniz cok sevinirim

Allah yardimciniz olsun insallah. Bizde maddi manevi zor bir surecten geciyoruz bu dualara basladigimdan beri su an icin bir degisiklik olmasa bile icimde garip bir huzur var anlam veremedigim. Bu paylasimi yapan arkadastan Allah bin kere razi olsun bize vesile oldu. Israrla dua edin birakmayin lutfen

Amin Allah cumlemizin yardimcisi olsun sagolun

İnşallah izcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…