Borç isteyen abi.

Mümkün mertebe yengeden uzak durmak sizin yararınıza olacaktır. Çocuklara yazık sadece. Ebeveyn olma yeterliliğine sahip olmayan kişiler yüzünden olan çocuklara oluyor..

Abiniz çalışıyor mu?
Yeni evlenmişler zaten neden bir daha mobilya aldılar. Biz çorap alırken beş kez düşünüyoruz adamlar asalak gibi habire para istemişler. Koskoca insanlar çalışıp alsınlar herşeyini. iPhone12- 25 bin falandi en son. Hayatı bu kadar keyfi yaşayan zaten borca batardi. Şimdi odesinler borcu altınları ile

Savcılığa şikayet et
Yine calışsınki yenge arıyor kayınpederi , kayınvalideyi tak diye geliyor paralar neden çalışsın bulmuş enayimi kadın!!!
Kayınpeder kayinvalide de muhtemelen çocukları, torunları için yapıyordur ama yenge ve abi bu kafa yapisinda oldukları müddetçe böyle devam eder gibi.

Evet çalışıyor maaşı da gayet iyi . Eskimiş bozulmuş öyle dediler

Evet çalışıyor maaşı da gayet iyi . Eskimiş bozulmuş öyle dediler
Maaşı iyiyse intihar etmez o. O kadar da kolay değil intihar etmek zaten. Telefon bozulsa da gidip bu kadar yüksek model alınır mı . Senin kocan borç batağında sonuçta dimi. Bazı kadınlari hiç anlamayacagiz sanırım. Siz uzak durun zarar vermesinler

Borç istemiyorlar ki.

Senin malında gözleri var kendi hakları olduğunu iddia ediyorlar.
Bı de hep maaş alacağım hafta yazıyorlar, komik geliyor gülüyorum ama üzülüyorum da çocukların ne suçu var. Çocukların üzgün durduğu fotolarini paylaşıyor bir de hep insan komple üzülüyor

Nasıl olacakmış o, onların borcunu kapatıp daha lüks araba alma işi

Yarın arayacağım abimi arabayı satmayacagimi soyleyecegim

Siz görün para yollayın diye büyük ihtimalle. Yaptıklarıni çeksinler ki ders alsınlar. onlar bir aile çocuk gibi davranamazlar bunu bilmeliler. çocuklara sabır diliyorum bu anne baba arasında

Dolandirici cetesi gibiler, nereden vuracaklarini iyi biliyorlar.
Icisleri bakanliginin size,
"üzgün yegen ve intihar edecek abi bahanesiyle para isteyenlere itibar etmeyiniz"
icerikli bilgilendirici sms göndermeleri lazim

Yengem hiçbir zaman luksten vazgeçmedi bu süreçte, sürekli mobilya yenileme, son model telefonlar robot süpürgeler, tatiller

Onları satıp ödesin borcu o zaman
Ben borç hikayesine de inanmadım açıkçası , borçlu insan borcunu öder gidip iphone miphone almaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…