Borç isteyen abi.

Yengenize cok sinir oldun.
Neden haddini bildirmiyorsunuz ?

Sakın oyuna gelmeyin,bu ne yüzsüzlük ya.

Ben de aynı şekil, bir de devamlı abinin haberi yok senden utanıyor diyor ama ne hikmetse abimin evde olduğu saatlerde yazıyor, 1 haftada 10 kilo verdi, yemeden içmeden kesildi, kimseyle konuşmuyor... Çok sıkıldım artık bu muhabbetlerden

Eşim borsadan çok iyi anlar. Öyle paranı 10 a falan katlayamazsın. Hele ki son 2 senedeki borsa da. Coinlerin de o civcivli zamanları bitti artık. Hayal satan insanlar onlar 5 10 katı kazanırım üç beş ayda diyenler. Kimse inanmasın bunlara.

Sakın satmayın arabanızı.Anne ve babanız ısrarcı olsa bile vermeyin. Abiniz ve yengeniz gibi insanlar ancak gerçek bir mağduriyet yaşarsa akıllanır, o da belki. Yakın çevremde de var böyleleri. Anne-babanın herşeyin de sadece onların hakları varmış gibi davranırlar. Ama kendilerinin asla birine hayrı dokunmaz. Hiç sevmiyorum böyle insanları.

Son düzenleme:
Yengem çok afedersiniz deli gibi, laftan anlamaz asla. Mesaj atar cevap vermem aynı mesajı bir daha atar, bir daha, bir daha.
Asla usanmaz asla laftan anlamaz.
E atsın görüldü yapın cevap vermeyin. Sonsuza dek yazamaz ya

iz olsanız ne yapardınız?
Tabiki vermem.200-300 odenmicek bi borc degil calissin odesin.Bizi aramayin borc icin yeter derim.

Karı-koca ortak çalışıyorlar resmen.
İster trip atsın, ister küssün ne hali varsa görsün, arabayı satarsanız çatır çatır yiyecekler, borçlarını kapatmayacaklar, sonra sıra anne babanızın evine gelecek, evi satsınlar diye baskı yapacaklar.

Umarım anne babanız oğullarının küserim, intihar ederim, çok kötüyüm sömürülerine karşı dik durabilecek güçtedir yoksa ben size diyeyim arabadan sonra sıra evde, gidenlerde asla geri gelmez, abiniz borç kapatmak için istemiyor, yine coine yatıracak bu şekilde zararını çıkartacağını sanıyor şu an, yatırdığını da batıracak borç artınca evi satmazsanız valla intihar edecem deyip evi sattıracak.

Ev gitsin istemiyorsanız arabayı satıp parasını vermeyin, hatta artık destek olmak adına 100 lira bile göndermeyin hiçbiriniz.

Ben boyle konularda yengeyi muhatap almazdim. Hele para konusunda haktan filan bahsetse arayip agzima geleni sayardim. Aileniz eşyalarin tamamini almis ev almiş daha bir de sizin elinizdekinde nereden abinizin hakki oluyormuş. Cidden yenge baya sinirlari aşmiş artik.
Ben zirnik bir şey vermezdim yetmiş yedikleri.

E atsın görüldü yapın cevap vermeyin. Sonsuza dek yazamaz ya
İnanın yazar :)
Instagram hesabımı ekliyor reddediyorum ısrarla atıyor, abartmıyorum 100 den fazla istek attı. İsteği kabul etmiyorum bekletiyorum ya da engelliyorum yeni hesap açıp ordan ekliyor ordan da aynı şekil . Asla laftan anlamaz çok garip biri

Belli ki sizi kandırmak için senaryo yazıyorlar, umursamamaya çalışın yoksa sizi de çekecekler batağa

Sakın satmayın sakın. Elinizi vermissiniz kokunuzu kaptırmışsınız. Siz bu ailenin çok afedersiniz enayisi misiniz? Kendileri herşeyi satsın ödesinler .

Kimsenin sorumsuzluğundan siz sorumlu değilsiniz. Sakın öyle bir şey yapmayın düpedüz manyaklık bu. Size güvenmese batırmazdı.

Öylelerinin canı çok tatlı olur. Resmen vicdanınıza oynayıp büyük vurgun yapmak istiyorlar, üç beş onbeş kesmiyor demek ki artık. Kanmayın. Mesajlardan sıkıldıysanız umursamadiginizi belli edin. Taksitlendirin çalışın ödeyin borcunuzu deyin.
Abim intihar edecek adam değil ama ederse de ölüm haktır yenge, korkma sen, eceli gelmişse önünde dağ duramaz deyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…