Bölgesel İncelme Bölgesel Zayıflama Yöntemi : kavitasyon nedir ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
selam ne oldun senin kavitasyon bittimi seansların ??

sonucu yazarsan sevinirim :))

Ben 4 seansım bittikten sonra 2 seans kavitasyon daha aldım onlarda bitti 5 seansta g5 elektro ve lenf almıstım yarın 2.sine gidicem. ben 4 cm inceldim bacaktan ve 5 kg verdim. memnunum yani mekanı ve çalısanlarıda cok sevdim g5 im bittikten sonra tekrar satın alabilirim

Sevgili arkadaşlar, ben yeni evlenmiş biri olarak sorunumu nasıl çözdüğümü paylaşmak istiyorum.Bende göbeğimden ve selülitlerimden çok şikayetçiydim ne giysem yakışmıyordu. Evlilik öncesi inanın kabuslar görüyordum gelinlik içinde göbekli görünücem diye. Bende kavitasyon, g5 v.s birsürü yöntem denedim incelmek için ama olmadı maalesef. Nikahtan önce lipostar diye bir cihaz duydum türkiyeye yeni gelmiş çok iyi sonuçlar alınıyormuş diye. Tabi ben dururmuyum zaten nikaha bir ay kalmıştı hemen araştırdım bağdat caddesindeki uygulama merkezini buldum hemen randevu alıp gittim ama yinede içimde bir şüpe vardı ya buda işe yaramazsa diye :) ama ilk seansta sonuca inanamadım. karın bölgemden 9 cm bacak bölgemden 4 cm inceldim. 5 seanslık bir paket uyguladılar bana 5 seans lipostar 5 seans lenf drenaj. haftada bir seanslara girdim ve 5 seansın sonunda karın bölgemde 15 bacaklarımda 9 cm incelme oldu. Lipostar a başlamadan önce gelinliğimin siparişini vermiştim onuda daralttırmak zorunda kaldım :) Herkese tavsiye ederim arkadaşlar. özellikle benim gibi birçok yöntem denemiş ve sonuç alamamış olanlara kesinlikle deneyin derim.

bu yöntemi deneyen var mı?

ne kadara ve istanbulda nerelerde yapılıyor bilginiz var mı?

ben icoone 2 seans yaptirdim resmen yani inceldim karin kalcalar da ozellikle yarinda kavitasoyn yaptircam tum vucut + yuz genclestirme goz torbalari vs vs vs sonuclari paylasicam isvicreden katiliyorum o yuzden istanbul fiyatlari hakkinda bi bilgim yok ama netten ogrenebilirsin kolay gelsin cnmm

valla ben kavitasyon 2-3 yerde denedım farklı aletlerle hıc te ıse yaramıyor. spor yapmadan bi sonuc alınamıyor bunlşardan ya da gidip cidden estetık amelıyat olacaksın.

SLM CNMM bende 2 seans icoone yaptirdim yarinda ATP 38 onu yaptircam kavitasyon sistemi sonuclari yazarim sonuc aldigina sevindim arastirmalyim lipostar i mutluluklar cnmmmmmm

valla ben kavitasyon 2-3 yerde denedım farklı aletlerle hıc te ıse yaramıyor. spor yapmadan bi sonuc alınamıyor bunlşardan ya da gidip cidden estetık amelıyat olacaksın.

ben 11 temmus estetik ameliyati icin gun aldim refresh istanbul dan ama oncesinden ATP 38 Seanslari denemelyim yaaa tutarsa hesabi ameliyattan kurtulurumm korkuyorum resmennn yaaa neyse yarin atp 38 seansina baslicam sonuclari yazarim kib cnmm

arkadaşlar bende kavitasyon satın aldım. fakat yumurtalık kistlerim var. zararı olur mu. bilgisi olan yardımcı olabılır mı

arkadaşlar bence kavitasyon işe yaramıyor. ben yaptırdım, bir hayrını görmedim. sadece 3-4 kilo fazlam var ama bölgesel olarak kilo alıyorum. özellikle bu fırsat sitelerinden çıkan şeyler tam bir aldatmaca. onlardan da aldım, gittiğimde dediler ki "sadece bir bölgeye yapabiliyoruz" bölge dedikleri yer de el kadar bir yer. yanında da bir diyet listesi veriyorlar ki sormayın. zaten o diyeti yapsam değil 3-4 kilo vermek, zaafiyet geçiririm.

kavitasyon yerine uzun yoldan gitmeyi öneriyorum: yediklerimize dikkat edip günde bir saat spor yapsak(spordan kastım tempolu yürüyüş) evde/parka fazlalıkların olduğu bölgeleri çalıştırsak yeter bence. ben yaptım ve hem kendimi daha sağlıklı hissediyorum, hem de resmen sıkılaştım. 3 kilo da verdim 1,5 ayda. bu kilomu da 2 aydır koruyorum. yaza hazırım :)

demem o ki, can boğazdan geçse de biraz boğazımızı tutsak ne kavitasyona ne de başka bir şeye ihtiyaç kalır. bakın günümüz şenlensin diye konuyla ilgili bir linki de paylaşıyorum sizinle :))

Ünlü kebap zinciri KEBAPCHI ZEKİ kadınları yaza hazırlıyor | Kazmapolitan

selam nerde gittin bagdat caddesınde bende gitmek istiyorum bana mail atarsan sevınırım burcuyil24@hotmail.com

bihterrr ben de sana katılıyorum ve deli gibi merak ettiğim bu işlemlerden uzak duruyorum, fırsat sitelerinde hemen hemen her gün deli gibi indirimlerle karşılaştığım kavitasyon olsun lenf drenaj olsun şimdilik beklesinler diyorum, ramazandan sonra sağlıklı bir yaşamla ben de kilo vermeyi hedefliyorum. Bakalım ne olacak :18:

merhabalar,

bende kavitasyon yaptırdım. ilk karına yaptırdım. yaptıran olursa söyleyeyim arka yanlara yapılınca çok etkili oluyor. kalçanın tam üstü ne hareket yapsam erimiyordu. iyi geldi. hani incelme bir yana diyette yapıyorum güzel sıkılaştı. aynadaki görüntüden memnun değildim. ben memnun kaldım. tabi tek kavitasyon değil. lifting ve pasifte aldım. 8 cm incelme oldu. 5 kavitasyon 3 lifting...... göbeğimde iyi eridi çok yumuşak durumda diyetime de motivasyon oldu. hatta liftingde farklı bir yöntem deneyeceğim. kaplıcaya gideceğim gireceğim sıcak sıcak sulara inşallah çekerim :))))))

ayrı bölgelere aynı anda uygulanmıyormuş şimdi de bacağa uygulatıyorum. fırsat sitesinden aldım. özelliklede bacaklarda iç kısmı arka kısmı derken kısa sürelerle yapıyorlar. fırsat sitesinden alırsanız seansa başlamadan sorun kavitasyonlar kaçar dk diye... karın bölgeme 30 dk uygulandı, en az arkayada uygulandığında 20 dk yapılmıştı. sonuç güzeldi. bu nasıl olacak bilemiyorum bu kez 10 seans kavitasyon aldım. 5 yosun 10 pasif bakalım nolacak 6. kav. yaptık en azından sıkınca portakal görünümü çok az oluyor yani selülitlere veda edeceğim sanırım 10 seansta :)

bacaklarımın iç kısmından rahatsızım diye başlamıştım. iç kısmını sıktığımda sıfır selülit 2 cm inceldi. öyle olunca 4-5. seansları arkaya kaydırdım. ama seans süresini biraz uzatsalar herhalde tamamen veda ederim...

cnm rica etsem sölermisin hangi siteden aldın bide ankarada bildgin yer varmı

merhaba arkadaşlar,internnete gördüğüm bi fırat sitesinden doğru araştırmaya koyuldum ve yazdıklarınızı okudum.şuan 24 seans 49 tl olan bir kampanya var.ona gitmeyi düşünüyorum fakat normal fiyatı 800 tl olduğu için insanın içine kurt düşmüyor değil.parasından değil de bana bi zararı olur mu acaba? gideğim yer şişli de md beauty life adında bi yer bu yer hakkında ve yararlı olup olmayacağı hakkında fikri olan var mı bi an önce almam lazım fırsat süresi bitmeden umarım yazdığımı gören olur da cevaplar beni :)

merhabalar bende aynı şekilde fırsat sitesinden zayıflama paketi almaya karar verdim. merak ettiğim konu ise bu şekilde incelmenin kalıcı olup olmadığı?? aranızda yaptırmış olanlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? bir de Ankara'da giden varsa nereye gittiğini söyleyebilir mi??

arkadaşlar fırsat paketlerinde doğru düzgün ilgilenmiyolar ben aldım o yüzden diyorum. lazere gittiğim doktora sordum en az seanslar 45 dakika olmalı dedi tam ısınıyor bırakıyolar dedi. yani basene yapıyosanız 45 bi yana 45 bir yana o da en az yani paketlerden fayda görmemiz mümkün değil.

kızlar kavitasyon yaptırmak istiyorum bi sitede buldum indirimli hemde bayağı ama nasıl olur bilmem kilo verdim ve vücudum çok kötü sarktı

kilo verirken spor yapmak gerekiyor sarkmamak için, yoksa kilo vermenin hiçbir faydası yok bence!!! yan bölgenizdeki ve karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız spor yapın derim. hareket ettikçe ve diyet uyguladıkça zayıflamak daha doğrusu incelmek gayet mümkün.

Aşırı kilo problemi olmayan kişiler için bölgesel zayıflama çok mantıklı hem de rejime veya aşırı spor gerekmeden bir çok zayıflama cihazı ya da ürünleri ile verebilirler. Yeni nesil Lpg seanslarıma devam ettiğimi söylemiştim bu bölgesel yağlanmalardan kurtarıyor ve sıkılaştırıyor ama öncelikle uzmana görünmekte fayda var.

4seans 125tl paket buldum
gideyim mi kızlar????
karnım için
167falanım 57kıloyum karnım çıkık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…