Boğuluyorum evimi nasıl seve bilirim

Arkadaş aile olayından bağımsız olarak esinizin işine çocuklarin okuluna yakın , kira odemediginiz bir evse ben de evinizden kıpırdamayın derim, çunku tek maasla taşınma ,kira ödeme, ulaşım...vs imkansız gibi artık... Orada arkadaş edinmeyi deneyin, aileyle daha az gorüşun, enerji olayını kafanızdan atmak için de sarı sayfalarda bikac ev bakın, fiyatları ve kiraları görünce oturduğunuz eve jet hızıyla aşık olacaksınız

Merhaba evi birine okutun göreceksiniz eve bir ferahlık gelicek okuturken kimse olmasın eşinizin haberi de olmasına gerekmiyor. Okutun sizde kalsın bukadar bide kötü enerji verenleri eve almanın da sıkıntısı bu eve yansır ve huzursuzluk çıkar. Gelen o pis enerjiyi bırakır gider .. o evde senden önce ki yaşanmışlıklar da var herşey bir enerji bırakır. Önceden inanmazdım ama gerçekten öyleymiş

Ahahaha görüntüde kötü değil zaten içten de dıştan da. Uğraştık ama böyle görünsün diye. Ama görüntüde değil gerçekten güzel olması, yaşam alanı olarak rahat olabilmesi için daha çok uğraşmsmız lazım. Küçük bebekle yürüdükçe tahta aralarından çıkan toz, tavandan akan toz en büyük problem. Pencerelerde bu haliyle hiç kullanışlı değil. Ama değiştirmek için elimden bişey gelmiyor. Evin düzeni de kötü zaten. Saçma sapan. Kocaman ev alanı ama öyle kötü yapmışlar ki kutu gibi odalar. Bomboş çöp olmuş alanlar var. Oturma odamı büyütsem mi dedim herkes sıcak baktı ama sonra o duvarı yıksak güvenliği ne kadar zarar görür bilmediğimizden yapamadık. Öyle bi saniye yazayım

bence o sizin enerjinizle alakalı olabilir. ben evin değil de insanın verdiği enerjiye daha çok inanıyorum.

Ben buraya eşinizin gelirini bir de bulundugunuz şehirde oturmak istediğiniz semti yazarsanız daha ise yarar fikirler geleceğine inanıyorum. Eşinize reddedemeyecegi sağlam alternatiflerle giderseniz sadece inirji inirji diye soylenmekten fazlasını yapmış , bir adım atmış olursunuz böylece

Bence evi değil,bu yaşamı,şehri ve ailesiyle dip dibe olmayı sevmiyorsunuz.Sevmediğiniz için mutsuz oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…