bodrum kattaki gelin evim! resimli

Evi hem çok güzel döşemişsiniz hem de bodrum katı olmasına rağmen çok ferah ve aydınlık duruyor güle güle oturun ağız tadıyla.:KK16:

daha önce size burda bazı sıkıntılarımdan bahsetmiştim. nişanlımın ailesinden vs. geldiğimiz son durum tam olarak şuydu:

kayınpederim "3 binliraya yemek odası yatak odası koltuk takımı satan yerler var kız tarafı yatak odası parasını öder biz de kalanı taksite böleriz senın taksitlerine yardım ederiz burda bizim evimizde(2+1 evleri var)ne eşya varsa atarız sizinkilerle yenileriz birlikte yaşarız benden başka da hiçbirşey beklemeyin benim kimseye ev açmaya niyetim yok" dediğinde, biz henüz isteme söz nişan olaylarını planlıyorduk. benim babam ise 30 yıllık emekli ikramiyesini 2 kardeş abimle bana bölüştürmüş, üzerine sizde katın kendi evinizi alın yuvanızı kurun diyen bir adam... benimde birikmişlerimle tam olarak 80 binlira paramız var, ancak sevgilim çok yoğun ve vasıflı çalışmasına rağmen 1000 lira maaşla çalışıyor.. ben ise sözleşmeli çalışan bir öğretmenim.

aylık çok fazla ödeme yapamayız, ancak bu kadar paramız varken kiraya çıkarsak bu para da durduğu yerde değer kaybedecek, kayınvalidemlerden de zerre kadar bir destek olmayacağından, çok ama çok zorlu bir dönem geçirerek gözümü karartıp bir bodrum kat ev aldım.

öyle bir hale gelmiştik ki, sevgilim artık mahçubiyetinden hem bana hem aileme karşı, ezilmiş durumdaydı çok. ve biz ya ayrılacaktık, ya da herşeyi bir kenara atıp elimizdeki şartları zorlayarak imkanlarımız neyse onu kullanacaktık.

neyse lafı uzatmayayım, sıfır, 100 m2, 2+1 bodrum kat bir ev bulduk, ve içimize de çok sindi üstelik, eve baktım, tamam olur burası dedim, 10 dk sonra adama kapora verdim ve kredi işlemlerine başladık.

ve şimdi size, bodrum kat gelin evimin fotoğraflarını göstermek istiyorum:) umarım beğenirsiniz.

bu arada, evim bodrum kat olmasına rağmen bizi şaşkın bırakacak derecede aydınlık bir ev. şöyleki, gündüz tv izlemek istediğimizde perdeleri indirmek zorunda kalıyoruz:)

fotoğrafları da aydınlatmayı gösterebilmek için storları kapatarak çektim.

Eki Görüntüle 1188196
Eki Görüntüle 1188191
Eki Görüntüle 1188182 bu fotoğraf ışıklar kapalı hali

Eki Görüntüle 1188183
Eki Görüntüle 1188184
Eki Görüntüle 1188185

Eki Görüntüle 1188189
Eki Görüntüle 1188190
Eki Görüntüle 1188192

Eki Görüntüle 1188193
Eki Görüntüle 1188194
Eki Görüntüle 1188195

Eki Görüntüle 1188197

Özel olmazsa L koltugunuzu nerden ve ne kadara aldiniz. Deri mi bide :KK70::)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çoooook beğendim, sıcacık bir yuva olduğu ne kadar belli :) Allah ağzınızın tadını bozmasın, huzurla yaşayın :)

İyi ki kayınpederinizin yardımı olmamış, böylesi daha kıymetli olmuş bence :)

Eviniz çok güzel olmuş huzurla saglıkla oturun inş kendi evin olabilecek en iyi sekilde döşemişsinz borçları öder ileride daha iyisine çıkarsınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kk da simdiye kadar gordugum en guzel evlerden biri.
Tuglali duvar, somine, lambalar, elbise dolabin... Hepsi muhtesem.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kk da simdiye kadar gordugum en guzel evlerden biri.
Tuglali duvar, somine, lambalar, elbise dolabin... Hepsi muhtesem.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

çok çok teşekkür ederim:) rahat edeceğim, huzur bulacağım, gözüme gönlüme hitap edecek bir ev hazırlamak istiyordum. nişanlımla tuğla duvar, şömine, aydıntlatmalar ile ilgili gerekirse hiç eşya almayalım ama inşaat işlerimizi mutlaka yapalım paramız kalırsa eşya alırız çünkü eşyayı sonra da alabiliriz ama inşaat kısmnıı evin içine girdikten sonra yapamayız diye düşünerek öncelikle hazırladık. sonuçtan bizde memnun kaldık çok şükür. üstelik hesapladığımıdan çok uyguna mal edince eşyalarımızı almaya da gayet paramız kaldı:)

ama forumda bu başlığı açana kadar çevrenin yorumlarına dair hiçbir fikrim yoktu, ve çok merak ediyordum.klasik evlere pek benzetemediğimden acaba zevksiz saçma oldu da ben mi fark edemiyorum diye düşünüyordum. ama yorumlarınız beni çok mutlu etti, hepinize gönülten teşekkür ederim.

bu ne kadar cici ,huzur dolu bir ev böyle :) huzurla mutlulukla sağlıkla oturun inşallah.. aşkla sevgiyle anlaşarak yapılınca her şey ne kadarda güzel oluyor..

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:tek kelimeyle BAYILDIMMM evine cok zor bu süreçler bende geçiyorum bakalım canım Allah huzur mutluluk versin inşallah:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar:

daha önce size burda bazı sıkıntılarımdan bahsetmiştim. nişanlımın ailesinden vs. geldiğimiz son durum tam olarak şuydu:

kayınpederim "3 binliraya yemek odası yatak odası koltuk takımı satan yerler var kız tarafı yatak odası parasını öder biz de kalanı taksite böleriz senın taksitlerine yardım ederiz burda bizim evimizde(2+1 evleri var)ne eşya varsa atarız sizinkilerle yenileriz birlikte yaşarız benden başka da hiçbirşey beklemeyin benim kimseye ev açmaya niyetim yok" dediğinde, biz henüz isteme söz nişan olaylarını planlıyorduk. benim babam ise 30 yıllık emekli ikramiyesini 2 kardeş abimle bana bölüştürmüş, üzerine sizde katın kendi evinizi alın yuvanızı kurun diyen bir adam... benimde birikmişlerimle tam olarak 80 binlira paramız var, ancak sevgilim çok yoğun ve vasıflı çalışmasına rağmen 1000 lira maaşla çalışıyor.. ben ise sözleşmeli çalışan bir öğretmenim.

aylık çok fazla ödeme yapamayız, ancak bu kadar paramız varken kiraya çıkarsak bu para da durduğu yerde değer kaybedecek, kayınvalidemlerden de zerre kadar bir destek olmayacağından, çok ama çok zorlu bir dönem geçirerek gözümü karartıp bir bodrum kat ev aldım.

öyle bir hale gelmiştik ki, sevgilim artık mahçubiyetinden hem bana hem aileme karşı, ezilmiş durumdaydı çok. ve biz ya ayrılacaktık, ya da herşeyi bir kenara atıp elimizdeki şartları zorlayarak imkanlarımız neyse onu kullanacaktık.

neyse lafı uzatmayayım, sıfır, 100 m2, 2+1 bodrum kat bir ev bulduk, ve içimize de çok sindi üstelik, eve baktım, tamam olur burası dedim, 10 dk sonra adama kapora verdim ve kredi işlemlerine başladık.

ve şimdi size, bodrum kat gelin evimin fotoğraflarını göstermek istiyorum:) umarım beğenirsiniz.

bu arada, evim bodrum kat olmasına rağmen bizi şaşkın bırakacak derecede aydınlık bir ev. şöyleki, gündüz tv izlemek istediğimizde perdeleri indirmek zorunda kalıyoruz:)

fotoğrafları da aydınlatmayı gösterebilmek için storları kapatarak çektim.

Eki Görüntüle 1188196
Eki Görüntüle 1188191
Eki Görüntüle 1188182 bu fotoğraf ışıklar kapalı hali

Eki Görüntüle 1188183
Eki Görüntüle 1188184
Eki Görüntüle 1188185

Eki Görüntüle 1188189
Eki Görüntüle 1188190
Eki Görüntüle 1188192

Eki Görüntüle 1188193
Eki Görüntüle 1188194
Eki Görüntüle 1188195

Eki Görüntüle 1188197

cnm evın harika bence bodrum olsa neolur daha yenı evlısınız hem ılk evınız olmaz bu eliniz bollasınca baska bır ev alırsın bunu satıp
cok da guzel zevklı dosemıssın evını ben bayıldım

Kutuda olsa senin kendi evin ohh miss gibi ne guzel dosenmis harika zevkine bayildim. Allah huzurla mutlulukla yasamayi nasip etsin canim

Bayıldım ya gerçekten herşey okadar güzelki maşallah diyim nazarım falan değmesin. Öncelikle tüm bunlara rağmen eşinizi bırakmamışsınız ne kadar anlayışlısınız.ewiniz çok güzel kendinizin olsun kaçıncı kat ne önemi var ki kiradan iyidir rabbim bizlerede nasip etsin inş. Buarada sizi önceden tanımk isterdim bende yeni ewliyim ama eşya seçiminiz harika belki fikir verrdnz. Sıcacık yuvanızda hep mutlu olun inş herşey çok gzl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah Allah evlenene yardım eder diye bosuna demiyorlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Demek ki neymiş hiç birşeyin ucunu bırakmayıp üstüne gitmek lazımmış bak şuan harika bir evin ve enfes mobilyaların var bayıldım bayıldımmmmmmmm :KK62::KK62:

X