bodrum kattaki gelin evim! resimli

Bodrum kat deyince izbe bir yer falan dedim herhalde ama o kadar güzel bir evki bu. Gerçekten çok begendim bodrum kat olmasının da hiçbir önemi yok harika döşemişsiniz. Ve bu çok onurlu bir davranış olmuş kayınpederiniz utancından kahrolsun. Tekrar güle güle oturun :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herşeyin başı sağlık ve huzur :nazar: En doğrusunu yapmışsın :KK34: Bu güzel yuvanda sağlıkla , huzurla mutlulukla otur inşallah.
Mutluluk yakanızı hiç bırakmasın ve sımsıkı sarılın birbirinize çevreye inat :KK34:

Evin çok çok güzel.bodrum katı veya gökdelen anca içindeki kişilerle huzurla mutlulukla bir ev olur.o yüzden hiç kafana takma.evin aşiri güzel.mutlulukla huzurla otuun ve eşinin ailesini almayın eve:-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı uğurlu olsun kira vermemekle en güzelini yapmışsınız arkadaşım
rabbim sağlık mutluluk ve huzurla oturmayı nasip etsin

çok beğendım harika olmuş kayınpeder de ayıp etmiş ama bu bence sizin menfaatinize olmuş Allah ağız tadıyla oturtsun daha gençsiniz bunun borcu bitince satar yenisini alırsıniz kira ödeyip ellerinizi boş kalacağına beş yılın sonunda elinizde bu evin parası peşinat olur .bişey sorcam o köşe dolabin tam köşeye gelen kısmının ıç hacmı nasıl baya birşeyler alıyomu benimde yatak idam küçük birazda ..neyse güle güle oturun.

teşekkür ederim:)
evet köşe dolaptan çok memnun kaldım. o alanı çok iyi kurtardı kesinlikle tavsiye ederim.

Evin superr huzurla oturun ins:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Huzur içinde oturun eviniz çok güzel olmuş kiraya çıkmamakla en iyisini yapmışsınız

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

güle güle oturun harika olmuş.KP bu eve geliyor mu?

Harika bi eviniz var Güle güle oturun huzurla

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

daha önce size burda bazı sıkıntılarımdan bahsetmiştim. nişanlımın ailesinden vs. geldiğimiz son durum tam olarak şuydu:

kayınpederim "3 binliraya yemek odası yatak odası koltuk takımı satan yerler var kız tarafı yatak odası parasını öder biz de kalanı taksite böleriz senın taksitlerine yardım ederiz burda bizim evimizde(2+1 evleri var)ne eşya varsa atarız sizinkilerle yenileriz birlikte yaşarız benden başka da hiçbirşey beklemeyin benim kimseye ev açmaya niyetim yok" dediğinde, biz henüz isteme söz nişan olaylarını planlıyorduk. benim babam ise 30 yıllık emekli ikramiyesini 2 kardeş abimle bana bölüştürmüş, üzerine sizde katın kendi evinizi alın yuvanızı kurun diyen bir adam... benimde birikmişlerimle tam olarak 80 binlira paramız var, ancak sevgilim çok yoğun ve vasıflı çalışmasına rağmen 1000 lira maaşla çalışıyor.. ben ise sözleşmeli çalışan bir öğretmenim.

aylık çok fazla ödeme yapamayız, ancak bu kadar paramız varken kiraya çıkarsak bu para da durduğu yerde değer kaybedecek, kayınvalidemlerden de zerre kadar bir destek olmayacağından, çok ama çok zorlu bir dönem geçirerek gözümü karartıp bir bodrum kat ev aldım.

öyle bir hale gelmiştik ki, sevgilim artık mahçubiyetinden hem bana hem aileme karşı, ezilmiş durumdaydı çok. ve biz ya ayrılacaktık, ya da herşeyi bir kenara atıp elimizdeki şartları zorlayarak imkanlarımız neyse onu kullanacaktık.

neyse lafı uzatmayayım, sıfır, 100 m2, 2+1 bodrum kat bir ev bulduk, ve içimize de çok sindi üstelik, eve baktım, tamam olur burası dedim, 10 dk sonra adama kapora verdim ve kredi işlemlerine başladık.

ve şimdi size, bodrum kat gelin evimin fotoğraflarını göstermek istiyorum:) umarım beğenirsiniz.

bu arada, evim bodrum kat olmasına rağmen bizi şaşkın bırakacak derecede aydınlık bir ev. şöyleki, gündüz tv izlemek istediğimizde perdeleri indirmek zorunda kalıyoruz:)

fotoğrafları da aydınlatmayı gösterebilmek için storları kapatarak çektim.

Eki Görüntüle 1188196
Eki Görüntüle 1188191
Eki Görüntüle 1188182 bu fotoğraf ışıklar kapalı hali

Eki Görüntüle 1188183
Eki Görüntüle 1188184
Eki Görüntüle 1188185

Eki Görüntüle 1188189
Eki Görüntüle 1188190
Eki Görüntüle 1188192

Eki Görüntüle 1188193
Eki Görüntüle 1188194
Eki Görüntüle 1188195

Eki Görüntüle 1188197

tek kelime ile harika canım şinile beraber olduktan sonra hersey hallolmus işte bunun en güzel örneği olmussunuzz çook beğendim evinizi kimseye laf ettırmeden halletmıssınız hayran oldum size sevginize :KK16::KK16: güle gül oturunnnnn

evin çok güzelmiş bayıldım salonda şömine mi var? bence öğretmenlik değil de dekor işiyle falan uğraş:=))

maşallah çok güzelmiş yuvanız :KK16:
Allah mutluluğunuzu ve sabrınızı daim etsin :nazar:

Çok güzeeellllll. . Böyle bodruma can kurban :KK37: ferah huzur dolu tertemiz aşkınız sevginiz daim olsun. . evinizin her bir köşesine ayrı ayrı bayıldımm :KK14:

X