bodrum kattaki gelin evim! resimli

Maşallah çok güzel dayayip dosemissiniz :) güle güle oturun. Gayet güzel gorunuyor. Valla helal olsun sizin gibi geline davranisinizi da çok takdir ettim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evin cok guzelmis huzurla oturmak nasip olur insallah. Birbirinizin kiymetini bilmissini ne kadar guzel. Elele verdikten sonra heryer saray gelir insana yeter ki huzur olsun.

Sizi de eşinizi de tebrikk ederim. Şu zamanda herkes sabretmiyor malesef maddi konularda. Ayrıca eviniz çok şık :) güle güle oturun Allahın izniyle :) bodrum değil saray gibi döşemişsiniz. Allahım olmayanlara da nasip etsin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cok güzel
birde bahcesi varsa harika ötesi olurdu benim için
bizim evimiz orta kat ve aşırı derecede büyük , o kadar zorki temizlemek anam aglıyor her hafta sonu, O kdar büyük olunca alabildiğine dagılabilme özelliğinede sahip.
AYRETTEN 2 tane balkon var fakat kesınlıkle bahcelı bır evde oturmak ısterıdm ben bodrum kat cok ıstedım fakat esım hıc yanasmadı
Cok begendim
güle güle oturun

O kadar güzel döşemişsiniz ki bodrum kat olmasinin hiçbir önemi kalmamiş, normal kattaki evlerden bile güzel olmuş

hayırlı uğurlu olsun eviniz....rabbim sağlıkla mutlulukla oturmayı nasp etsin...ayrıca çok güzel döşenmiş

Evinize bayildm bi ev bu kadar guzel dosenebilir hemen tanisip bizim eve gelip dekor etmeniz lazm ;( bide yatak odanizi cok begendm nerden aldiniz acaba ?

Bilgi size güç verir ancak saygiyi karakterinizle kazanırsınız.

Nice dublexlere bin basar, çok güzel döşemişsiniz . Zevk işte metrekare ya da kat sayısıyla ölçülmüyor :128:

Rabbim ,eşinle sana yuvanızda bolca huzur versin.Herşeyin üstesinden en güzel şekilde gelmişsiniz.İyikide pes etmemişsiniz çok takdir ettim davranışınızı.Çok şık kullanışlı bir daireniz olmuş.Eşinde ömür boyu kıymetini bilir inşallah temennim bu. Herşey bir yana,kayınpederin ben yaptım diyemicek.herşeyi siz yaptınız.size karışma lüksleri yok. Evi ferah döşemişsiniz.Herşeyden önemlisi huzurunuz var.Sağlıcakla kalın.

Çooookk tatlı ferah ve şık bir ev olmuş.. Kötü niyetlilere inat Allah yuvanızdan kahkaha ve huzuru eksik etmesin..
Kimseye kulak asmadan umursamadan bir ömür boyu mutlu olun..Tez zamanda da taksitleriniz bitsin inşallah..

Son düzenleme:
eviniz cok güzel rabbim huzur versin agız tadınızı bozmasın bir yastıkta kocayın:):) mutluluklar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok beğendım harika olmuş kayınpeder de ayıp etmiş ama bu bence sizin menfaatinize olmuş Allah ağız tadıyla oturtsun daha gençsiniz bunun borcu bitince satar yenisini alırsıniz kira ödeyip ellerinizi boş kalacağına beş yılın sonunda elinizde bu evin parası peşinat olur .bişey sorcam o köşe dolabin tam köşeye gelen kısmının ıç hacmı nasıl baya birşeyler alıyomu benimde yatak idam küçük birazda ..neyse güle güle oturun.

Valla buradan hiç de bodrum gibi görünmüyor son derece şık ve güzel dizayn edilmiş , güle güle oturun inşallah

Yüksek katlardaki bir çok evden çok daha güzel. Huzurla sağlıkla Güle güle oturun. Yuvanizdan aşk eksik olmasın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…