bodrum kattaki gelin evim! resimli

Çok güzle bir ev, salonuna bayıldım... ee eşyaları ne yapacak kayınpedeerler... uyanıklara bak kendi evlerinin eşyalarınıda yenileyeceklerdi, iyi olmuş... Evin tapusu senin üstüne dimi.

evet tapusu benim üzerime. 26 yaşımda ev sahibi oldum iyi kötü. krediyi de 5 yıllık çektim 6 ayı bitti bile. ayneb dediğin gibi, onların evinin eşyası yenilensin, gelin yemek yapsın temizlik yapsın, oğulları eve para getirsin oydu onların hayali. ama ne ben onalrın hayalindeki gelinim, ne de oğulları...

onlar belki bizim oğlan borç ödeyecek ama tapu kızın üstüne de derler. eşyaları nasıl yaptılar, onlar mı aldı

Maşallah ya cok guzel olmus. Mutlu mesut yasamaniz dualarimla. Mukemmel bi zevk gercekten hayirli bi evlilik olur insallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok beğendim, özellikle yatak odasını.. Maşallah diyelim.
Allah huzurla oturmayı nasip etsin.

Harika olmuş, mis gibi olmuş eviniz. Çok güzel. Ayıp olmazsa eğer yatak odanizi nereden ve ne kadara aldınız acaba öğrenebilir miyim?

onlar belki bizim oğlan borç ödeyecek ama tapu kızın üstüne de derler. eşyaları nasıl yaptılar, onlar mı aldı

benim nişanlım amcasından evlatlık alınmış. sorun bu aslında. amcası yani biyolojik babası nişanlımın evlenmek istediğini ancak maddi olarak sıkıntı çıktığını duymuş ve kredi çekip biraz para vermiş nişanlıma. o biraz rahatlattı elimizi, ayrıca ikimizde bu dönemde ek işler yaptık, kazançlarımızı biraz yükselttik. evdeki mobilyalar dışında boya badana tadilat elektrik işlerinin tamamını da kendimiz yaptık internetten araştırıp nasıl yapılıyor nasıl ediliyor diye, ustaya para vermedik :)

krediyi oğlum ödüyor, ev kızın üzerine lafı yaparlarsa da, onlara verecek güzel cevaplarım var:) oğlunuz benim kiracım oldu bana kira ödüyor deyiveririm:)

Harika olmuş, mis gibi olmuş eviniz. Çok güzel. Ayıp olmazsa eğer yatak odanizi nereden ve ne kadara aldınız acaba öğrenebilir miyim?

ikeadan aldık büyük kısmını. baza, yatak, köşe dolap( yaklaşık 4 metre), makyaj masası ve aynası, ve orta pufu toplamda 5.500 felan tutmuştur.

makyaj masasının altındaki pufu, halısını, tül ve perdeyi, ve çantalarımı koymak için aldığım kitaplık gibi olan rafı da internetten topladım. hepsi toplam 250 ye anca gelmiştir.

tabi sonuçta babanın parası var, hayırlı olsun canım, allah tadını aldırsın, çok güzel, bodrum falan gibide hiç durmuyor, dursa bile mesele değil evin içi süper... kaça aldınız sorması ayıp, İstanbulda heralde dimi

sağolasın canım:) istanbul evet. şu yeni açılan temapark ın çok yakınında. 130000 aldık biz, şu an aynı evi 180000 e alamazsın inanılmaz arttı fiyatlar

Teşekkür ederim cevapladiginiz için. :) Biz de geçen yıl evlendik ve yatak odası yaklaşık 6 bin küsür tuttu hiç memnun değilim . Ahşap görünümlü olsun dedik rengine bakıp aldık o zaman anlamiyordum bir de bu eşya işlerinden kullandıkca öğreniyor insan. ( Dolap kapısı sürgülü mesela hiç kullanışlı değil elimde kalacak bir gün. Üst bölümü kullanamıyorum yüksekte kalıyor ve evimiz cadde kenarı olduğu için bir de ahşap rengi olduğu için çok tozlaniyor. (( Sizinki çok güzel olmuş , mutluluklar dilerim. Ayrıca salonunuzun duvarları da çok güzel denk gelmiş. Neyse uzatmayayim tekrar teşekkür ederim iyi geceler.

Son düzenleme:
Çok güzel ve ferah gözüküyor eviniz. Özellikle belirtmeseydiniz hayatta anlamazdım bodrum olduğunu çünkü gerçekten aydınlık ve basık gözükmüyor. Ne güzel kendi ailenizi kurar kurmaz ev sahibi olmuşsunuz, üstelik kimseye minnet etme durumunda kalmamışsınız. O yüzden artık boşverin tatsız maddi konuları açıp sıkmayın canınızı, keyifle yeni evinizin tadını çıkarın. Eşinizle beraber huzurla oturun güzel evinizde.

Maşallah işte buna azmin zaferi derler maşallah bodrum kat bir evi ne kadar güzeeeellll bir hale getirmişssinz sizi tebrik ediyorum kayınpederinizi kınıyor ve bir ömür mutlu mesut yaşamanızı diliyorum :)) sevgiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya cok guzeel gule gule huzurla mutlulukla saglikla oturunnn:):):thumbup:

Ay maşallah ne kadar da güzel bir ev en güzelini yapmışsın ev almakla huzurla oturun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…