bodrum kattaki gelin evim! resimli

amin cumlemize insallah. yatak odasinda makyaj masasini kulis masasi gibi tercih ettim cunku ben evimin yildiziyim:)

Güle güle oturun, Allah içinize sindirsin çok sıcak bir ortam hazırlamışsınız yaşam alanı olarak. Ben atölye yaptığınız odada ki ikili yeşil koltuğu merak ettim. Sanırım süryat yani çekilip yatak olabiliyor. O tip bir koltuğa ihtiyaç var. Rica etsem marka, model, ölçü ve fiyat verebilir misiniz?

merhaba
tesekkur ederim oncelikle. atolyedeki koltugum da evimin bir cok esyasi gibi ikeadan alinmis bir koltuk. ben alirken en ucuz urun oydu :) 260 liraya aldik 1.5 yil once ama su an 500 civari fiyati. yatak olabiliyor acil misafir icin kullanilabilir. tek sorunu renk seceneginin olmamasi ve kilifinin degistirilememesi.
http://m.ikea.com.tr/urun-katalogu/...peler/10087106/solsta-2li-yatakli-kanepe.aspx

linkten inceleyebilirsiniz. ikea solsta model olarak geciyor

Teşekkür ederim, inceleyeceğim linkten.

mükemmelll, harika bir eviniz var, yatak odasına ayrıca bayıldım
fotoğraflardan huzur akıyo
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin, maşallah size

C
Canım ne güzel evin var çok samimi sıcak bir ev olmuş Allah güle güle oturmayı nasip etsin canım.

Yaa Allah böyle kayınpeder ve kaynanayida ıslah etsin yanı. ne bu canım destek yerine köstek olmaya bayılıyolar ya. İnsanın canını sıkıyorlar yazık degilmi

eviniz çok hoş ve tarz güle güle oturun merak ettiğim bir konu var yatak odası ikeadan mı çok beğendim
evet canim ikeadan. inanilmaz kullanisli tavsiye ederim. ayrica odanizin sekline gore istediginiz olcude dolabi kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. yatak bazali olsugu icin altini yorgan yastik diledigimce dolduruyorum 4.5 metre kose gardrop herseyimi topluyor cantalar ayakkabilar kalitesi tartisilir mutlaka ama olsun bu konfora kesinlikle deger. zaten en kaliteli mobilyayi aldigimizda bile sikilip bir kac sene sonra degistirmek istemiyor muyuz?

Yaa Allah böyle kayınpeder ve kaynanayida ıslah etsin yanı. ne bu canım destek yerine köstek olmaya bayılıyolar ya. İnsanın canını sıkıyorlar yazık degilmi
acikcasi kv ve kp biz ev kurdugumuz donemde hicbir destegi olmamasina borcluyum evimdeki huzuru. eger onlar biraz destek olsaydi bu ev benim gibi olmazdi biz aldik biz yaptik kafasiyla kendi evleri gibi muhalefet olurlar zirt pirt gelip gitmeye kalkarlar duzenimi bozarlardi. onlarin bu tavri yuzunden esim de bende onlara mesafemizi cok iyi koyduk. 1.5 yillik evliyiz sadece bir defa aksam yemegine davet ettik oyle geldiler. biz de toplasan 3 u bayram olmak uzere 5 defa birer saat gidip oturduk geldik. ayda bir telefonlasiyoruz, hayatimizda hic yerleri yok uzak bir akraba gibi, iyiki o donem yardim etmemisler diyorum simdi....

canım ikeanın mobilyalarını çok beğeniyorum yani tam tarzımı yansıtıyor ama işte dediğin husus kafamı karıştırıyor benim de. mesela annem diyor ünlü markaların daha kaliteli olur farklı markalara yönel diyor ama benim çok beğendiğim bir model var ikeadan yatak odası olarak. öyle iki arada bir derede düşünüyorum ama beğendiklerim hep ikea çıkıyor şahane bence çok zevklisiniz

güle güle oturun .Zevkli döşemişsiniz.
Hiç rutubet sıkıntısı yaşadınız mı?

Valla haklisiniz böyle olması en iyisi gercektende

Dolap kaça mal oldu arkadaşım?

ayni seyleri bana da soylediler evlenirken. ama kulak asmadim ve simdi onu soyleyenlerin hepsi ikeanin dolap duzenleyici parcalarini bende gorup kendi dolaplarina uydurma derdindeler... eger sık sık ev degistirecek bir isiniz varsa (tayin durumu kiralik vs) muhtelemen kur kaldir yapamazsiniz vida yerleri gevser.ancak kuzenim cok unlu bir markadan aldi mobilyalarini 2 defa tasinmak zorunda kaldi ikinci defa tasinacagi eve esyalar gidecek durumda olmadigi icin yenilemek zorunda kaldi sanirim tum markalarda montajin tekrarlanmasi sorun yaratiyor. eger 4 5 yil icerisinde tasinmayi dusunmuyorsan ikeayi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…