bodrum kattaki gelin evim! resimli

Tarz sahibi, şık ve zarif bir ev. Gerçekten çok beğendim, olay parada değil zevkte bitiyor, dünya paralara öyle bayağı döşenmiş evler var ki.

Canim evin cok şirin bodrum kati fln olmasi önemli değil icine sinsin yeter ki sende ikendin dekore etmissin belli. Ben sunuda merak ettim icini yaptirmanla fln toplam ne kadara geldi eviniz?

çook beğendimm ne güzel seçmişsin eşyalarını falan..Bodrum olsun senin olsun boşver kimseye minnetsiz mis gibi oturursun inşallah..

Maşallah güle güle oturun.
Huzur verici bir sarayınız var mutluluğunuz daim olsun imkanınızda bol olsun canım zevkine de söz yok bir numara

Bayıldım harika olmuş. Daha önceden bakmıştım ama yorumum var mi hatırlayamadım :confused: iyi Günler'de aşkla bereketiyle oturun inşaallah :KK68:

Canim evin cok şirin bodrum kati fln olmasi önemli değil icine sinsin yeter ki sende ikendin dekore etmissin belli. Ben sunuda merak ettim icini yaptirmanla fln toplam ne kadara geldi eviniz?
toplam olarak bilmiyorum aslında, ama bizim düğün dernek davetiye gelinlik hatta balayının bir kısmı dahil toplam 30 binliraya patladı. sanırım ev 25 bin felandır...

zevkine hayran kaldım, özellikle yatak odasının renkleri seçimler bir harikaaaaa .....

Eviniz o kadar hoşuma gitti ki anlatamam :) neredeyse hayırlı olmuş böyle yaptıkları diyeceğim.. Güle güle huzurla mutlulukla oturun inşallah :) Aile tarafını da Allah ıslah etsin.. bundan sonra ki şeyler gönlünüze göre olur umarım..

Çok sık çok güzel bi ev olmuş evimizin bodrum kati yada yuksek katta olmasinin hic bir önemi yok size ait olması ve en onemlisi o evde huzurlu olmaniz önemli Rabbim agiz tadinizi hic bozmasin

Bayıldım evinize, çok güzel olmuş. İyi ki her şeyi kendiniz yapmışsınız. Allah huzurla oturmayı nasip etsin. :)

vallahi bayıldım . mesleğinizi yazmasanız kesin olarak yüzde yüz iç mimar evi derdim.... tercihleriniz maddi manevi dekor fikirleri... çok yerinde olmuş... güle güle neşeyle oturun

X