Blokaj çozme

Blokajları bulduktan sonra nasıl çözüyorsunuz, neler yapıyorsunuz. neden hayatınızın bir döneminde vücut şekliniz değişmişti. Bunuda bulup çözmek gerekirmi?

Sorun yine sende . Oyle bir esle uğraşmayı sen kabul ediyorsun. Kendini çöz

Anlayamadim ne demek istediginizi?
Blokajı buldunuz komşu teyzeden etkilendiğinizi anladınız peki sonra ne yapıyorsunuz. Güzel olmak için o şekilde vücut tipinin gerekmediğini bilinçaltına nasıl kabullendiriyorsunuz. Blokajı bulurken bir yöntem uyguluyorsunuz blokajı kaldırmak yerine yenisini koymak için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz. Verdiğiniz örnekte 'Bunu keşfettikten sonra hizla kilo verdim' demişsiniz ya keşfetmek yeteri mi?Yoksa aksini bilinçaltına kabullendirmek için ne yapıyorsunuz?

Anlayamadim ne demek istediginizi?
Diyelim ki siz 25 yaşındasınız bu yaşa kadar hep zayıf,ince belli, kilo aldığında basenden alırken ne olduda 25 yaşında birden göbekten kilo almaya başladınız, evet komşu teyze bilinçaltına yer etmiş ama neden atıyorum 22 yaşındadeğilde 25 yaşında ortaya çıktı etkilenme.Neden başka zaman değil bir ollay yada kişi mi tetikliyor?Umarım anlatabilmişimdir?:))) Kendimdeki bazı şeyleri anlayabilmek adına ve uygulayabilmek için soruyorum.

Anladim ne demek istesiginizi simdi
Benim olayimi tetikleyen birsey oldu yani dis gorunusle alakali , burada yazamayacagim bir konu ozel bir olay , o olaydan sonra girdim o sismanlama surecine

Ben , bunu ikiye ayiriyorum ( tamamen kendi dusuncelerim)
Birincisi olaylarin tetikledigi tepkiler benim bu kilo almam durumunda oldugu gibi
Ikincisi de temelli oturan dusunce kaliplari , mesela ona da soyle ornek verebilirim
Annemle babam sifirdan var etmisler , aile destegi olmadan evlenip , cok calisip ciddi bir varliga sahip olmuslar , tum cocuklugum bu hikayeyi dinleyerek gecti , o yuzden bende de zengin erkeklere karsi bir kalip olustu , hep maddi durumu yetersiz ama caliskan adamlari sectim hayatim boyunca :)) arkadas ortamlarinda millet zengin koca bulucam geyigi yaparken ben hep istemem yeter ki caliskan olsun calisir beraber yapariz dedim
Her neyse fazla uzatmak istemiyorum ama bu benim surekli maddi anlamda zorlandigim bir hayat getirdi , uzun seneler sonra oturup bu konuyu dusundugumde yine temelinin annemle babamin hikayesinden cok etkilendigimi ve kendime bunun aksi olamayacagi gibi bir gorus asiladigimi fark ettim , son esimde kirdim bunu gerci yine zengin diil ama en azindan para kazaniyor :))
Bilmiyorum anlatabildim mi ?

Teşekkür ederim anladım :))).Farkettiğiniz blokajın yerine istediğinizi olumlama yaparak mı koyuyorsunuz?Kilodan gidelim :))) göbektenkilo almak istemiyoruz örneğin ben ince belliyim diye olumlama yoluylamı çözüyorsunuz?

Hem olumlama , dediginiz gibi ben ince belliyim diyerek hem kendimi oyle dusunerek , hem de o kaydi silerek :) yani kendimi kalin beli olan kadinlarin guzel olmadigina ikna ederek :)

selamlar. blokaj cozmenız ıcın bilincaltında olusmus travmalar ve duygular dönüstürülür. bunun icin en etkilieri eft, neuroformat veya regresyon terapisi

egitimlerine giderseniz uygulayabilirsiniz.
ben yapıyorum

pardon bir de psikoz sorunlarınız varsa travmalarınız varsa olumlama yapmayın. tetiklenirsiniz. kova doluyken farklı birsey koyamazsınız.önce bosaltmanız gerek

aradığım şey karşıma çıktı :)
sizin aile etkisiniz farklı şeklini yaşıyorum aynı zamanda çocukluk ve ergenlik dönemimde çocuğumun olmasını istememiştim ....
meditesyon tecrübem hiç yok diyebilirim. ilk başlangıç için öneriniz varsa dinleyebilirim sizi

Meditasyon icin karanlik , sessiz bir odada oturun , youtubeda meditasyon muzikleri var onlardan birini acip , boşluga konsantre olun , beyninizi yavas yavas bosaltin , mesela ben elimin tersiyle itiyorum zihnimdekileri cok faydasi oluyor , zihninizi bosalttiktan sonra kalabildiginiz kadar o anda kalmaya calisin yani anı yasayin
Bu arada ben bu konuyu actiktan sonra bir danisman buldum kendime , onunla beraber yaptim blokaj kaldirma calismasini ve cok basarili olduk , simdi esimle beraber bambaska bir is kuruyoruz , hic kafamizda olmayan bir isti ve simdilik hersey yolunda gidiyor

Bugün dediğiniz şekilde denicem. elinizin tersi ile itiyorken fiziksel olarak mı imgeleme olarak mı itiyorsunuz ?
danışman ücretleri ne kadar ? uzaktan mı bağlanıyorsunuz ..
iş konusunda yolunuz açık olsun

Bugün dediğiniz şekilde denicem. elinizin tersi ile itiyorken fiziksel olarak mı imgeleme olarak mı itiyorsunuz ?
danışman ücretleri ne kadar ? uzaktan mı bağlanıyorsunuz ..
iş konusunda yolunuz açık olsun

Tesekkur ederim :)

Elimin tersiyle ittigimi imgeliyorum bende cok ise yariyor , sizde bunu kullanabilir yada baska birsey bulabilirsiniz , zamanla herkes kendi metodunu buluyor zaten

Danismana uzaktan baglandim , seansi yanlis hatirlamiyorsam 200 ama karistiriyorda olabilirim aklimda 200 kalmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…