Blokaj çozme

Tesekkur ederim :)

Elimin tersiyle ittigimi imgeliyorum bende cok ise yariyor , sizde bunu kullanabilir yada baska birsey bulabilirsiniz , zamanla herkes kendi metodunu buluyor zaten

Danismana uzaktan baglandim , seansi yanlis hatirlamiyorsam 200 ama karistiriyorda olabilirim aklimda 200 kalmis
çok değil mi 200 tl umarım ynlıştır kaç seans aldınız

Milanacim blokajın neden sebepli olduğunu bilmeden ben hipnoz diyorum. Bana aşırı yardimi dokundu.
Ben hep icime kilitlemişim bazi yaşadıklarimi. Bu kilitleri acmak beni cok korkutuyordu mesela.
Hipnoz terapisti acmayi başardı.

Tatlim bende hipnoz yaptirdim 2 seans ve muhtesem hissediyorum kendimi , 2 seans da cakra acma , blokaj acma vs yaptik , hersey degisti hayatimda
Ve enteresan sekilde esimde etkilendi bu durumdan , simdilik hersey yolunda , insallah boyle devam eder

Tatlim bende hipnoz yaptirdim 2 seans ve muhtesem hissediyorum kendimi , 2 seans da cakra acma , blokaj acma vs yaptik , hersey degisti hayatimda
Ve enteresan sekilde esimde etkilendi bu durumdan , simdilik hersey yolunda , insallah boyle devam eder

Cok cok sevindim canim.
Bende yakinda hipnozla sigarayi birakicam. İnşallah yardımı olur. Bide mesajindan esinlendim yakin zamanda meditasyona başlamak istiyorum

Cok cok sevindim canim.
Bende yakinda hipnozla sigarayi birakicam. İnşallah yardımı olur. Bide mesajindan esinlendim yakin zamanda meditasyona başlamak istiyorum

Meditasyon bana cok iyi geliyor , kimi dua eder iyi hisseder kimi baska birsey yapar , bende meditasyonla rahatliyorum , kendimle bas basa kalmak cok iyi geliyor
Dene bi , ilk baslarda sıkıcı olabiliyor ama zamanla cok ferahliyor insan

Merhaba 10yıldır çok zor günler yaşıyorum.Duydum ama bilgi sahibi olamadım bu konularda yani tek başıma çözebileceğim bir konu değil.Yüzleşmek dahi istemiyorum.Bir psikiyatristten yardım almam lazım ancak bu gideceğim dr öylebiri olmalı ki hem hipnoterapi yapabilmeli hem de işinin ehli olabilmeli.Yani bir başka dr.a gitme ihtiyacım olmamalı zira bilinçaltımı herkese ameliyat ettirmek istemiyorum kendim bile yüzleşmekten korkuyor iken. dr unuzdan memnunsanız ismini paylaşırmısınız.

Milanacim blokajın neden sebepli olduğunu bilmeden ben hipnoz diyorum. Bana aşırı yardimi dokundu.
Ben hep icime kilitlemişim bazi yaşadıklarimi. Bu kilitleri acmak beni cok korkutuyordu mesela.
Hipnoz terapisti acmayi başardı.

Merhaba. Doktorunuz kimdi önerir misiniz acaba. Benim de çok ihtiyacım var ve iyi bir uzman bulmam gerekiyor o yüzden deneyimli kişilerin verdiği bilgiler çok önemli :KK200:

X