bizler kaç kilo aldık:)

symslow ben zayıf hamile kaldım yaklaşık 9 kilo aldım.57 kiloyum 27 haftalık hamileyim.doktor bnana da diyor heray bir kilo diye....onlarda haklı...sıkı tutmazlarsa bizi kim tutacak kilo konusunda....inşallah sadece bebeklerimiz alır biz almayız.ben diyorum bizden gitsin bebeklere gitsin.....

kızlar benim toplam 11 kilo oldu kızım 24+3 de 860 gr doktor doğuma kadar elinden geldiği kadar alma ddi azami 5 kilo dedi ya dur bakalım hayırlısı dediği gibi 100 kiloyu devireceğiz ama demin forumda doğum yapanların hikayelerini okuyordum birisi doğumdan önce 74 olduğunu doğumdan eve gelince 70 doğumdan 12 gün sonra da 65 olduğunu yazmış çok ilgimi çekti bu kadar kolay mı gidiyor bu kilolar

kızlar bugün doktordaydm ( 6 kasım)

25 + 2 günlük hamileyim

veee geçen ay da 74 kiloydum , şimdi de 74 üm, arada geçen 4 hafta boyunca hiç kilo almamaışım:hooray::dance:

ee toplamda da 70 ile başlamıştım, 4 kilo almış oluyorum, 7.ayıma formda giriyorum kızlaaaarrrr:tomato::dance:

kızlar bugün doktordaydm ( 6 kasım)

25 + 2 günlük hamileyim

veee geçen ay da 74 kiloydum , şimdi de 74 üm, arada geçen 4 hafta boyunca hiç kilo almamaışım:hooray::dance:

ee toplamda da 70 ile başlamıştım, 4 kilo almış oluyorum, 7.ayıma formda giriyorum kızlaaaarrrr:tomato::dance:

aybükecim bravo valla ben maalesef boğazımı kısamıyorum yine iki kilo almışım doktora gittiğimden beri artık dur demem lazım

kızlar bende çooook kilo alanlardanım ama anlamıyorum nasıl alıyorum öle çok çok iştahlı değilim hani biraz kıssam açlıktan ölcek tarzda yiyorum ama bebeğim için normal hayatımdaki düzene sürekli pekmez+çeviz ve fındık kattım ama tabiki günde bir kaç tane nasıl alıyorum anlamadım 60ile başladım şimdi +10 oldum 26+4 günlüğüz kızımla

bende 25/3 oldum 57 ile başladım 7 kilo almışım çevrem normal diyo doktorum çok diyor:)

Hicte cok degil canim, ama yinede sonucunda 12 kiloyu gecmiyecek sekilde kendini ayarla, ben 28 inci haftamdayim ve 9 kilo farkim var, bundan 2 hafta önce 10 kilo arttigim görunuyodu baskulde ama karnimda sisligim coktu bak simdi 2 hafta sonrasi defalarca tartilmama ragmen 9 kilo aldigimi göruyorum.Bir gun digerini tutmuyor anliyacagin:nazar:

Hicte cok degil canim, ama yinede sonucunda 12 kiloyu gecmiyecek sekilde kendini ayarla, ben 28 inci haftamdayim ve 9 kilo farkim var, bundan 2 hafta önce 10 kilo arttigim görunuyodu baskulde ama karnimda sisligim coktu bak simdi 2 hafta sonrasi defalarca tartilmama ragmen 9 kilo aldigimi göruyorum.Bir gun digerini tutmuyor anliyacagin:nazar:

sağl içim rahatladı ama bunu doktora söyledimğimde bide bidaki ayı düşün o zaman daha çok katlanacak hamurişi şeker yeme diyo benim oluşumda sürekli tatlı istiyo:jeyyar: napim:CüvCüv:

kızlar 75 olmuşum bugün kontrol vardı 6. ayın içindeyim ve toplam 7 kilo almışım:1shok: 10 kiloyu geçicem heralde :1closedeyes:

kızlar 75 olmuşum bugün kontrol vardı 6. ayın içindeyim ve toplam 7 kilo almışım:1shok: 10 kiloyu geçicem heralde :1closedeyes:

beyaz bulut kilo alımın gayet güzel, neden korkuyorsun? haftana göre normal seyrediyorsun.. gayet de ideal bir artış bence, 6. ayını bitirmek üzeresin, içindeyim diye düşünme, 6,5tan 7 ye doğru yol almışsın

bende bugün itibariyle tam 9 kiloooo aldımkaydirigubbakcemile
doğuma kadar 20 yi tamamlamazsam iyidir
selincim son aylarda daha çok kilo alınıyomuş son 3 aydır ayda 3 kilo aldım böyle giderse doğuma kadar bi 9 kilo daha alırım senağlama

son aylarda yani 7. aydan sonra 10 kilo alınıyormuş, ona göre dikkatli olun kızlar, bana çevremdeki herkes aynı şeyi söylediği için ben önlem almıştım, hoşş 1 haftadır saldım çayıra mevlam kayıra durumundayım, diyeti falan bıraktım, yumuldum ekmeğe , keke, çkolataya ama haftaya yeniden başlıyorum dikkatli yaşamaya, çünkü fazla kilo alırsam moralimin bozulacağına eminim, zaten sinirliyim ve hemen herşeye ağlıyorum, bir d ekiloları takmak istemiyorum kafama

beyaz bulut kilo alımın gayet güzel, neden korkuyorsun? haftana göre normal seyrediyorsun.. gayet de ideal bir artış bence, 6. ayını bitirmek üzeresin, içindeyim diye düşünme, 6,5tan 7 ye doğru yol almışsın

teşekkürederim aybüke içimi rahatlattın ne yalan söyliyim böyle şeyler duyunca seviniyorum yerimsenibena.s.

teşekkürederim aybüke içimi rahatlattın ne yalan söyliyim böyle şeyler duyunca seviniyorum yerimsenibena.s.

bişey değil canım,ben de aynı birisi olumsuz bişey söylediği zaman çöküyorum, yani bu konuda hassasım, ama ben doğruyu söyledim gidişatın gayet iyi, bunu internetten başka sitelerden de araştırabilirsin,

X