bizler kaç kilo aldık:)

beyaz bulut arkadaşların yazdıklarına göre aslında biz çok almamışız yaaa, aynı ben de senin gibiyim, 70 ile hamile kaldım 74 olmuşum, doktorum çok dedi, bir sürü zararlarını anlattı moralimi bozdu, eee baksana arkadaşlara ortalama herkse bizim gibi almış, ekmeği azaltmakla iyi yapmışsın ben de aynen azalttım, çalışmasam hiç yemeyeceğim ama çalıştığım iş yerine bazen yemek ggötürmediğimde tost yemek zorunda kalıyorum malesef!!:jeyyar:

kizlar ben fazla yemek yemiyorum, ekmek deseniz aram pek yok ama 23. haftamdayim ve 5 kilo aldim, sizin yazdiklarinizi okuyunca cok fazla almisim diyorum((

kızlar 4 kilo da çok degil bence normal. bende 5 kilo almışım sizin yazıları okunca korktum hızlımı gidiyorum diye 24+3 haftalık olduk normal sanıyorum ama

kızlar benim diyet işe yaradı 2haftadır dikkat ediyorum yaa, 74 kilonun üzerine hiç almamışım, çok seviçliyim:lepi:, gerçi randevuma daha 2 hafta var, o zamana kadar diyete devam, doktor en fazla 1 kilo alarak gel demişti, şimdi hiç kilo almadan gitmeyi hedefliyorum

bir de gebelik. net te okuduğuma göre bu haftamda almam gereken kilo 6-9 kg arasıymış, buna bakarak çko çok iyiyim be yaww:sm_cool:

kızlar yaa ben şuan 25+2 yim ve 10 kilo aldım :'( 50 idim 60 oldum ve bunun 6 kilosunu son 1,5 ayda aldım
çok fazla biliom ama dışardan bakılınca kötü durmuyoki ya (öyle teselli ediom kendimi)...

Bende gecen Tartildim yine ve 8 kilo almisim ama dedigin gibi Vidi, bendede cok görunmuyo kilolar yani ilkin uzulmustum felan ama simdilik biliyorum artik yuruyus vakti geldi ve ayrica gec saatte yaglidan kacinmak , ve ayrica ekmegi oldukca azaltmak gerek...
Bende biraz cikolataya duskunlugumden , birazda bosvermisligimden bu son ayda 2,5-3 kilo alivermisim iste ama dedigim gibi hedefim ayni en fazla 14 kilo ile doguma gitmek pes etmek yok yani

Ayrica VIDI farkindamisin aramizda sadece 1 gun var Masallah :)
Insallah hepimiz bebislerimizi sorunsuz aliriz kucaklarimiza....
Amin...

kızlar merhaba bu kilo konusunda bnimde moralim cok bozuk..ilk 4 ay hiç kilo almadım..bulantılarım vardı...doktorum elevit vitamin ilacı verdi...sonra kilo almaya basladım..25+2 haftalıgım 12 kilo almısım..hiç tartılmazdım..bu hafta tartıldım moralim cok bozuk..kiloya jkarsı cok takıntılıyımm zaten normalde ne yapıcam bilmiyorum...ama herkes diyoki cok kilo almamısın sadece göbeğin büyümüş...bende kimseye söylemiyorum valla bu kadar aldım diye bi siz biliyorsunuz...ama ben ekmegi bu sıralar cok yedim o yüzden aldım bu kiloları..hemen bu günden itibaren kesiyorum ekmeği..ne yapcaaaaaaaaammm bennnnnnnnnn yaaaaaaaaa....

Duru , merak etme canim dedigin gibi ekmegi kes, tatli bisey canin isterse hemen agzina bir meyva parcasi at tatli istegini keser, vede gunluk yuruyuslere cik, evden cikmaya calis yani göruceksin en azindan doguma kadar kilo alimini minimuma dusurursun bu sekilde..
Kolay gelsinhihoyyyt

evet duru, ben e ilk 5 ay hiç kilo almadım , 70 ile hamile kalmıştım, her hafta tartılıyordum yine 70 çıkıyordum, ramazan bayramından 1 hafta önce bir iştahım açıldı, buzdolabının önünden ayrılamıyordum, günde 2-3 çikolata yiyordum, ve en önemlisi de ekmeği çok yiyordum, bir oturuşta yarım ekmek bitirıyordum, ve 2 hafta sonra bir tartıldım tam 4 kilo birden almışım 2 haftada,

moralmen çöktüm, doktorum çok şaşırdı, bana diğer ay geldiğinde en fazla 1 kilo almış olarak gel dedi, v

e ben diyete başladım, sebze meyve ağırlıklı beslendim ve ekmeği kestim,her kaşam en az 30 dakika yürüdüm veeee sonuç şu an 73,5 kiloyum her hafta tartılıyorum daha almadım hatta 500 gr verdim, daha doktorla randevuma 2 hafta var, bakalım sonuç ne olacak?

yani siz de ekmek ve çikkolatayı azaltırsanız kilo almadığınızı göreceksiniz...

aybüke yaaa yemekte ekmek az yiyince yemekten sonra bişeyler yiyesim geliyo.mesela suan aklımdan ekmeğe kalın kalın çikolata sürüp yemek geçiyoklava:

canım bende de aynısı oluyor, ağzım boş durduğu zaman rahat hissedemiyorum,çantamda kuru üzüm, ceviz ve mandalina ve elma taşıyorum,hatta bazen abartıp, nar dilimi getiriyorum evden, ve tenefüslerde nar yiyorum:))) canım tatlı bişey istediğinde hemen kuru üzüm atıyorum ağzıma, beynimi kandırıyorum, inan çocuklar okuma yaparken, ya da onlara bireyesel etkinlik verdiğimde hemen 1 mandalina çıkarıyorum, yiyorum, bir de bol bol su içince beynimi iyice kandırmış oluyorum, ama zararı da var, her tenefüs wc deyim, hatta bazen derste bile gidiyorum Allah seni inandırsın..

bayramda ziyaretimize arkadaslar gelmişti kızının kafasında kırmızı leke vardı bu ne dedim o da hamileyken nar yedim kafasında gül cıktı kızımın demişti.ne kadar dogru bilemem :uhm:

bayramda ziyaretimize arkadaslar gelmişti kızının kafasında kırmızı leke vardı bu ne dedim o da hamileyken nar yedim kafasında gül cıktı kızımın demişti.ne kadar dogru bilemem :uhm:

ayyy demircoollllÇok üzgünüm çoook içimi ürperttinyasakkelimene diyorsun senkaydirigubbakcemile sanmıyorum yaaa,onu yeme bunu yeme, ee ne yiyeceğiz biz, zeytin yersen de leke çıkıyormuş diyorlar, vallahi ben sabah akşam zeytin yiyorum, birşey olmaz inşallah,

aslında bilimsel olarak çok saçma, meyve sebze yemekl ile lekenin ne alaksı var yaaaa

:dilcikar: ama ben ne biliyim onun dedigini dedim ne bagırıyosun el kadar çocugaa senağlama senağlama bende cok fazla zeytin yiyorum.-tatlicadiarzu-

kızlar bende 6 ayımı bitirdim ve toplam 9 kilo aldım.ilk 3 ay hiç almadım.4 ay 2 kilo aldım ama hemen verdim.ama abi sonra yine o 2 kilo geri geldi bana.5 aydan 6 aya geçerken tam 5 kilo birden aldım.daha sonra yani bu ay 1 kilo aldım.şimdi tam 9 kilo almış durumdayım.dr bu ay için ii dedi geçen ayy çok fazlaydı aldığım kilo.ama artık dikkat etmeye çalışıyorum.sadece çikolata isteiği çok yaşıyorum bu konuda kendimi tuttmayı beceremedim.bol suyla geçiştirmeye çalışıyorum ama pekte başarılı olduğum sölenemez.bakalım bundan sonra kaç kilo alıcaz.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…