bizler kaç kilo aldık:)

o sorunlar bende de oluyor canım ya özellikle bağırsak problemi çektiğim günler ben hamilelikten önce de kilomu günlük takip ederdim o zaman da oluyordu normal yani önemli değil bence

20+4 günlük hamiyim toplam 5 kilo aldım, bağırsak problemi çektiğim günler aynı sorunları bende yaşıyorum.

slm kıslar. falla en şişkonuz benim galiba. ben 48 ile hamile kaldım ve iki gün önce doktorum tarttı 59 um. doktorumdan resmen fırça yedim. '5.viteste gidiyosun. daha şimdiden 11 kilo alırsan napıcaz sonra' dedi. ah ah ince belli herşeyi yiyebilen ben ne hallere geldim. bigün diyet yapacağım aklıma gelmezdi...

canım gerçekten çok almışsın dikkat et bencede kilo iyi bişey değil bende 68 hamile kaldım bu gittiğimde 71.5 çıktım bana çok geldi zaten kilolu hamile kaldım birde 20 kilo alırsam 90la doğuma girerim ayy allah korusun

kizlarrr sanirim aranizda yine en cok kilo alan benim
51 kiloyla hamile kaldim dört hafta önce 56 kiloydum simdi sanirim gene bir 58 falan olmusumdur (((((
sanirim doguma 20 kiloyla gidecegim (

ben 10 gündür tartılmıyorum ve kilomu çok merak ediyorum, salı günü doktorda tartılacağım bakalım kaç kilo almışım, bu kez de almamışsam yuhhh diyeceğim artık, 4,5 ayıma kadar kilom değişmedi, bir türlü almadım, ama son 10 günde almışımdır artık diyorum, göbeğim belimle birleşti artık çünkü, bacaklarımda kalınlaştı sanki, bu kez kesin aldım ama umarım çok almamışımdır...

bende ilk 4 ay kilo almadım ama son 1 ayda 4 kilo almışım:1shok:tartıda 72 yi görünce gözlerim yerinden fırladı biraz kendimi frenlemem lazım her ay 4 kilo alırsam işim iş

bende ilk 4 ay kilo almadım ama son 1 ayda 4 kilo almışım:1shok:tartıda 72 yi görünce gözlerim yerinden fırladı biraz kendimi frenlemem lazım her ay 4 kilo alırsam işim iş

sen gene simdiye kadar 4 kilo almissin ya ben ne yapayim her ay birer ikiser aldim kilolari klava:
ilk zamanlarda öyle bulanti sorunum olmadigi icinde kiloda vermedim a.s
sabah tartildim tarti 60 gösterdi :1shok: ama yemek yiyipte tartilmistim belki ondan öyle cok kiolu ciktim :mymeka: esimde hemen takilmaya basladi zaten oda cikti tartiya aboo o 62 kilo :çok üzgünüm: oo sen bu gidisle benide geciceksin dedi bana :icecream: :1closedeyes:

evet eşimde bana aynı şeyi söylüyo hatta kendi göbişinide benimle kamufle ediyo göbeklenmişsin diyenlere ee hatuna ayak uydurmaya çalışıyoruz moreli bozulmasın diyor sürekli :mymeka:ya ben kilo almaktan korkmuyorumda bebğime yarasın ben sırf ben alıpta bebek almazsa ondan korkuyorum :çok üzgünüm:

:roflol: ayyy cok güldüm cok yasa sen sırnaşık şey:roflol: iyi bak kocaninda göbegi varmis sana ayak uyduruyor ya ben napiim benimkinde göbek falan yok ,ben onun yaninda davul gibi görünüyorum :roflol: :çok üzgünüm:
merak etme canim sen iyi beslendikce yeterli meyva sebze yersen bebisinde iyi beslenmis olur ama devamli hamur isleri abur cubur yersek iste ozaman kilo alan biz oluruz kaydirigubbakcemile3
veririrz kilolari bak ben oggluma 20 kiloyla hamile kalmistim yaklasik iki üc ay icinde tüm kilolar gitmisti eski halimden bile daha zayiftim ,emzirdigimiz icin daha cobuk gider kilolar :asigim:
eskiden beni kaldirirdi simdi artik agirsin tasiyamam diyorrrrrr sırnaşık şey

editim yok oyüzden böyle düzetme yapabiliyorum

ayyy cok güldüm cok yasa sen iyi bak kocaninda göbegi varmis sana ayak uyduruyor ya ben napiim benimkinde göbek falan yok ,ben onun yaninda davul gibi görünüyorum
merak etme canim sen iyi beslendikce yeterli meyva sebze yersen bebisinde iyi beslenmis olur ama devamli hamur isleri abur cubur yersek iste ozaman kilo alan biz oluruz
veririrz kilolari bak ben oggluma 20 kiloyla doguma gittim dogumdan yaklasik iki üc ay icinde tüm kilolar gitmisti eski halimden bile daha zayiftim ,emzirdigimiz icin daha cobuk gider kilolar
eskiden beni kaldirirdi simdi artik agirsin tasiyamam diyorrrrrr

Selam kızlar,

Ben de 21.haftada 56 kilodayım. 54 ile başlamıştım. Ama evdeki tartıma göre. Doktordaki ayakkabıyla falan tarttığı için daha yüksek çıkıyor.
Sabahları aynı kıyaftele tartılıyorum doktorda zaten önemli olan aynı tartıda,sabahları tartılman demişti.
Sonuçta önemli olan hamilelik boyunca toplam kaç kilo aldığımız.

ben kilo konusunda biraz şansızım galiba çünkü 88 le hamiş kaldım şu an 95-96 falanım 8 kilo çok ama ne yapayım hayatımın hiç bir döneminde zayıf olamadım sadece zayıflamaya çalışan biri oldum doktor diyetisyene yolladı ekmeği azaltıp tatlıyı ve tadı güzel olan herşeyi kesti ben vallahi 110 u gözden çıkardım doğumla 5-7kilo gitse sonra da gene diyet yaparım diyorum stres yapmak daha kötü DEĞİL Mİ KIZLAR ONAYLAYIN BENİ

Kızlar bende çookkk kilo alanlardanım herkes ilk aylarda kilo verirken ben nedense

ilk 3 ay çok kilo aldım sanırım pek miğdem bulanmadı ondan olabilir 56 kilodan 67 oldum 22+2 yim

toplam 11 kilo aldım Allah bilir doğum yapana kadar kaç olurum ama üzülmüyorum vericeğimden

eminim bence kimse üzülmesin bebişler sağlıkla dünyaya gelsinler de derdimiz tasamız sadece kilo

olsun verilir

canim benim haklisin stress yapmak daha kötü takma kafana ,dogum sonrasi veririz aldigimiz kilolari
biz allahin sansli kullarindanizki hamileyiz ,kac yüzlerce insan var yeterki hamile kalayim 100 kilo olsamda fark etmez diyen :mymeka: bir de o yönden düsün :1hug:
deneyimim var emzirme döneminde zaten kilo veriliyor
göbegin gitmesi icin emzirdikten sonra göbegimizin üstüne yatmaliymisiz ( 15 dk falan) ebem söylemisti a.s.

Selam ben de 70 kilo ile hamile kaldim, simdi 74 kiloyum biraz hızlı gidiyorum galiba(

bende 57 ile hamile kaldım ve 65 gösteriyo tartıklava:.heralde tartı bozuk :roflol: ayol tatile giderken 61 di gelince 65 olmuş ayol nasıl olur diyorum yaaaaa kötükedihüso

ya kızlar aslında suyumuz vırtımız zırtımızda artıyo onlarda kilo gibi geliyo bize halbuki bi tek göbüşler şişiyo neden dr lar çok kilo almışınız diyo o zaman tartıya bakınca hayret bişey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…