bizler kaç kilo aldık:)

kızlar ben de 22+1'im ve 8 kilo aldım, çok canım sıkıldısenağlama61 kiloydum, 69 oldum şimdi.inşallah 75'i geçmem doğumda.3. aydan sonra çok hızlı kilo almaya başladım, dikkat de ediyorum aslında ama:çok üzgünüm:Siz kaç kilo aldınız?

kızlar bende 65 kilo ile hamile kaldım 16.haftaya kadar 300gr almıştım.fakat 16-18 hafta arasında tam 4 kilo aldım doktorum çok şaşırdı.18. haftadan bu yana yediklerime çok dikkat ediyorum 500gr aldım şuan 24.haftadayım:KK66:

meraba arkadaşlar bende 48 kilo ile hamile kaldım şimdi 56 kiloyum.8 kilo aldım .aslında dışardan bakanlar çok fazla almamaışsın diyor ama yani 24.haftamdayım ve bu kadar fazla.inanırmısınız son 10 güne kadar hep dikkat ettim çikolata hiç yemedim.zaten hamile kaldığımda abur cuburu kesmiştim.yemeklerdede zaten çok abartan biri değilim meyve sebze daha çok yedim veeeeeeeeee hergün yürüyüş kesin birde okula gidiyorum avrupa yakasından anadolu yakasına bir koşturmaca sormayın.ama baktımki hep alıyorum bende ilk iş olarak evimdeki tartıyı kaldırdım.dikkat etmemeye başladım yani normal yemeye başladım tabii bazı zararları aburcuburlar hariç.neyse yürüyüşüm zaten hergün var onu bırakmadım çünkü normal doüum istiyorum ve yürüyüşü o yüzden ihmal etmiyorum.neyse sonuç olarak şöyle diyebilirim çok merak ediyorum dikkat etmeyince ne oluyor tartılmayacağım 20 sinde doktor randavum var orada tartılacağım.birde çok kilo alırsam....ama zannetmiyorum çünkü kıyafetlerimde hiçbir değişim yok hatta pantolunum beli ilginç şekilde bolaştı neyse bunu sizinle paylaşacağım....

birde şöyle bir gerçek var sen alıyorsun kiloları ama olan başkalarına oluyor.yani sanki müthiş iyi hissediyor insanlar kendilerini.hemen yoruma başlıyorlar.poponda büyümüş göbeğinde hiç çıkmamış filan filan....gerçi kimse benim hamile olduğuma inannamıyor.çünkü 6 aylığa göre gebeğim küçükmüş ama benim karın içim büyükmüş.ve ben yanlara doğru çocuğu büyüttüm galiba.neyse inşallah çocuklarımız sağlıklı olur vebiz fazla kilo almayız.çünkü bizim aldığımız her fazla kilo onlara zarar veriyor yani amaaaaaaaaaaaan bebeğim iyi olsunda 30 kilo alayım lafları biraz işten kolay yooldan sıyrılmak oluyor....

ben de bir haylice kilo aldım. tüm boşluklarım doldu :) şuan iyi görünüyorum. ama 1 ay sonra pek iyi görüneceğimi düşünmüyorum. tosuncuk gibi olacağım. çok yemiyorum. kilo almamamın sebebi harketsiz kalmam. tüm gün işyerindeyim elim kolum bağlı. akşama kadar kaslarım çalışmasa da tüm enerjim burda tükenip gidiyor. akşam değil spora yürüyüşe, kolumu kaldırmaya halim kalmıyor. off işte iş hayatı ister istemez insanı yıpratıyor.

kızım sen hiç almamışsın nerdeyseeeeeeeeeee :mymeka:

kaydirigubbakcemilekızlar yavaş gidiyodum ama 3 günde öyle bi şiştim ki sumocular gibi oldum dudaklarım iyice şişti böle bi acaip oldum 15 gün önce normal kıyafetlerime yinede sığabiliyordum ama şimdi bu akşam kendime bi kıyafet almalıyım dedim pijamayla gezmek olmuyor çok şiştim çook hep az kilo aldım dedim ama sanırım sonum davul olucak:Saruboceq:

kaydirigubbakcemilekızlar yavaş gidiyodum ama 3 günde öyle bi şiştim ki sumocular gibi oldum dudaklarım iyice şişti böle bi acaip oldum 15 gün önce normal kıyafetlerime yinede sığabiliyordum ama şimdi bu akşam kendime bi kıyafet almalıyım dedim pijamayla gezmek olmuyor çok şiştim çook hep az kilo aldım dedim ama sanırım sonum davul olucak:Saruboceq:

:roflol::roflol: canım bende davul oldum sorma.ama bugün agzıma bişey sokarken 50 kere düşündüm ve fazla bişeyler yemedim.tutuyorum kendimi.tutmasam vallahi bi bu kadar daha olacagım.ama normal artık son 3-4 ayda fazla kilo almak.ama dikkat etmekte fayda var.ve egzersiz dekaydirigubbakcemile

kızlar ben 1 haftada 300 gram verdim egzersiz yapmadan sadece ekmeği ve aburcuburu keserek, dikkat etmek lazım..toplamda 4 kilo almıştım, şimdi 3,5 a düşürdüm ssayılır..

hihoyyytmeraba kizlar
ben 1.65 boyundayim ve 24,5 haftalik hamileyim- 64 kilo ile hamile kaldim ve simdi 71 geliyorum yani 7 kilo sanirim cok degil normalmis.Bunun altinda almakta fazla saglikli degilmis.
Insallah hepimizin bebisleri cok saglikli dogar.hihoyyyt

bugün doktordaydık 72 olmuşum 15 günde 500gr daha gelmiş doktor fazla kaçırdın son aylarda seni zorlar dedi 68 hamile kaldım şu an 72 yim 22 haftalığız daha kaç ay var doğuma bende ekmeği azaltmaya karar verdim sadece sabahları yiyeceğim akşamları yok zaten abur cubur nadir yiyordum ben sırf ekmekten alıyorum

bakıyorum da hala rekor bende. geçen aydan bu yana bir kilo daha almışım. ve aldığım kilo 12 ye cıktı. ben dokuzuncu ayıma kadar herhalde 30 kilo alacağım bu gidişle. cok tatlı çekiyor canım tutamıyorum kendimi...

bakıyorum da hala rekor bende. geçen aydan bu yana bir kilo daha almışım. ve aldığım kilo 12 ye cıktı. ben dokuzuncu ayıma kadar herhalde 30 kilo alacağım bu gidişle. cok tatlı çekiyor canım tutamıyorum kendimi...[/QUOhayır ben de:roflol:21.haftadayım yaklaşık 9 kilo aldım üstelik hamişliğe başlama kilom 87 ben 105-110 gözden çıkardım Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin tek.ama ekmeği ve tatlıyı azalttım

bakıyorum da hala rekor bende. geçen aydan bu yana bir kilo daha almışım. ve aldığım kilo 12 ye cıktı. ben dokuzuncu ayıma kadar herhalde 30 kilo alacağım bu gidişle. cok tatlı çekiyor canım tutamıyorum kendimi...

Boşver canım ya alınan en güzel kilolar bunlar bebeğe ve bize zararı olmadıktan sonra önemli değil ben de senle aynı 12 kg aldım (23+3) tek sorunumuz kilolar olsun ben doğumdan sonra veririm valla benim de canım aşırı tatlı çekiyor dayanamıyorum kiii:eek:klava::roflol:

valla arkadaşlar bünyeyle alakalı kilo olayı ya tabii aşırı yiyenler,i ve aşırı yiyemeyenleri ayırarak söylüyorum.benim kadar hareketli hamle kimse görmemişdir çevremdeki herkeste aynını söylüyor.ne az ne çok yiyorum.meyveyi biraz fazla yiyorum yani haftada 6 veya 7 killo meyve tüketiyorum yemekleri gerçekten az yiyorum ama yine 24 hafta 5 günde 8 kilo aldım.benim için normal ama sizinkileri okuyunca çok almışım gibi geliyor.yani bu kilo olayı istisnalar harici bünye ve gen olayııııııııııı.

veee arkadaşlar şuda var benim elticiğim 30 killo almıştı hamileliğinde ve şimdi iki sene içerisinde 32 kilo verdi.yaniiii verilebiliyor.kimiside 8 kilo alıyor ve o kilolar o kişiye yapışabiliyor....bizim yapmamız gereken yağların vücedumuza yerleşmememsi için bol bol yüürmek....dışarıya çıkamazsak bile evde her bir saat arayla 10 dakika yüürüsek kardır.....diye düşünüyorum.ben hergün diğer faaliyetlerimin yanında 1 saat kesin yürüyorum .....inşallah artık almam en azından bebek alsın

X