bizler kaç kilo aldık:)

kızlar bende 6 ayımı bitirdim ve toplam 9 kilo aldım.ilk 3 ay hiç almadım.4 ay 2 kilo aldım ama hemen verdim.ama abi sonra yine o 2 kilo geri geldi bana.5 aydan 6 aya geçerken tam 5 kilo birden aldım.daha sonra yani bu ay 1 kilo aldım.şimdi tam 9 kilo almış durumdayım.dr bu ay için ii dedi geçen ayy çok fazlaydı aldığım kilo.ama artık dikkat etmeye çalışıyorum.sadece çikolata isteiği çok yaşıyorum bu konuda kendimi tuttmayı beceremedim.bol suyla geçiştirmeye çalışıyorum ama pekte başarılı olduğum sölenemez.bakalım bundan sonra kaç kilo alıcaz.....

ay o çikolata isteği bendede başladı napıcaz yaa çok kötü birşey resmen yiyorum sanki öyle canım istiyor markete gitsem çikolata almadan çıkamaz oldum

bende cumartesi doktora gittim 24+1 de 2.700 almışım iyi gidiyorum yani ama benim zemin sağlam

kızlar ben de dün doktordaydım, tartıldım, 25 haftalık hamileyim ve toplam 4 kilo almışım, 1 aydır kendime dikkat ediyorsum, 1 aydır hiç kilo almamışım, çok sevindim.

kızlar ben de dün doktordaydım, tartıldım, 25 haftalık hamileyim ve toplam 4 kilo almışım, 1 aydır kendime dikkat ediyorsum, 1 aydır hiç kilo almamışım, çok sevindim.

tebriklere aybüke valla iradeliymişsin ben beceremiyorum pek kesin 2 kilo daha aldım gibi geliyo kasımın ilk haftası bizim kontrol bakalım bu sefer kaç kilo aldım:bbo:

aybüke çok iyi canım ne yaptın peki...ben hızlı aldım ve kntrol etmeye çalışacağım...25.haftama kadar hiç almasam çok süper olur yani...bende dikkat ediyorum ama alıyorum..kesin kes ağzına koymadığın şeylermi var????ben mart başı doğum yapacağım nasipse ama şubatta da olabilirim diye arada size bakıyorum

aybüke çok iyi canım ne yaptın peki...ben hızlı aldım ve kntrol etmeye çalışacağım...25.haftama kadar hiç almasam çok süper olur yani...bende dikkat ediyorum ama alıyorum..kesin kes ağzına koymadığın şeylermi var????ben mart başı doğum yapacağım nasipse ama şubatta da olabilirim diye arada size bakıyorum

canım neler yaptığımı buradaki arkadaşlar çok anlattım belki onlar okurken sıkılacaklar ama senin için bir kez daha anlatırım

bir kere ekmek, çikolata, şeker, kızartmalar ve hamur işleri çok çok kilo aldırıyor biliyorsun, ben ekmeği sabah öğlen akşam 1 er dilimi geçmeyecek şekilde yiyorum, çikolata, tatlı , şeker, kek sıfırlandı hayatımda, canım tatlı bir şey istediğinde çantamda kuru üzüm taşıyorum, hemen onu atıyorum ağzıma, beynime sinyal gidiyor ve tatlı isteğim geçiyor, yani beynimi kandırıyorum,

onun dışında ağzım hiç boş durmuyor, ara öğünlerde meyve yiyorum, 1 tane elma ya da 2 erik mandalina vs.. hangisi denk gelirse,

haa unutmadan pilav , makarna kesin kez yasak, yemiyorum.

günde en az 2 lt su içiyorum, bunun karşılığında çok wc ye gidiyorum amaa susuz da olmuyor

yani aslında günlük hayatta nasıl beslenirsek sağlıklı olacaksak öyle besleniyorum

bir de her akşam en az 30 dakika orta tempoda yürüyüş,

bir de benimkin gibi kocaya sahip olmalısınız kiii, sizi her an denetleyebilsinkaydirigubbakcemile3b( bu gün ne yedin, çok yemedin değil mi? ne kadar yedin? benim ki durup durup aynı soruları hergün sorar...)bu işin şaka kısmı tabi, insan kendi iradesine hakim olursa, inan kilo almıyor, bak benim tüm yedikleirm kızıma gitmiş, kendime değil, en doğrusu da bu zatenŞeniz

Aybüke ben de seni tebrik ediyorum senin kilonu duyunca kendimden utandım bende 24 haftalık hamileyim 10 kilo aldım artık ben de dikkat edeceğim.

aybükecim çok saol seni yordum yaaa...bişey dicem senin dediklerinin aynısı yapıyorum inanırmısın...sabah1-2 dilim ekmek yiyorum bir daha yemiyorum..hamur işi,tatlı,aburcubur,pilav makarna yok yemiyorum....gündüz akşam ne zman vakit bulursam ve canım isterse 30-45 dk yürüyorum ama alıyorum vallahi anlamadım.yürüyüşü 1-1.5 saate çıkarmayı düşünüyorum ama bakalım nasıl önün egeçeceğim bu işin dur demeliyim

canım çok yürüme istersen ağırlaştık iyice mazallah bişey olur falan, kendini yorma, demk ki bünye meselesi , bütün bunlara uyuyorsan ve hareketli de bir yaşantın varsa kilo alman için hiç bir sebep yok ki, anlamadım bir tuhaflık var bu işte, bir de tuzu kes istersen, tuz da vücutta şişkinliğe sebep oluyormuş, ve su tutumuna,

bir de hazır yiyeceklerden uzak dur, onlarda bol miktarda sodyum barındırdıkları gibi, hiçbir besleyici değerleri yokmuş, üstüne bir de vücutta su tutulmasına sebebp oluyorlarmış, işte bu hazır köftlere, konserveler vs..

vallahi kızlar okuyorum ve şaşırıyorum.ben daha öncede yazdım.ben çok fazla yemiyorum.yaklaşık bir buçuk aydır ekmek neredeyse hiç yok.makarna pilav yesemde zaten çok yiyemediğim için 2 kaşık yerim.oda haftada bir iki kere.ama kilo alımım fazla 48 kilo ile hamile kaldım.şimdi 57 kiloyum yani 26 haftalık hamileyim.ve 9 kilo aldım.ve bende yürüyüş düzenli hareket bol.ödemde yok.ben anlamadım.bünye olarakta çok kilo alamam.hamilelik bna yaradı heralde.ödem filanda yok bende....gerçi herkes hiç kilo almadınmı sen diyor hatta neredeyse 7 aylık olmamam rağmen göbeğimde küçücük ancak sizin kiloları okuyunca ve rakam olarak 9 kilo fazla geliyor.inşallah veririz

canımbenim düşük kilolu bayanlar daha çok kilo alırlar diye biliyorum ben doktor demişti ama ben fazla kilolu bir bayanım hem de bayağı bir fazla ben de 10 kilo aldım şu ana kadar dikkat ediyorum ama fazla da takmıyorum önemli olan sağlıklı bir şekilde bebeğime kavuşmak sonradan veririz inşalllah ayrıca ben haytı boyunca etine dolgun biriydim hep diyet yaptım diyebilirim o yüzden doğum sonrasında diyet yapmak beni çok orkutmuyor

Benim kilo 14 e çıktı nerdeyse 71 oldum göbüş kocaman oldu fazla yesem nolcak acaba bilmiyorum herkes bi tek karnın çok çıktı sipsivri başka yerin kilo almadı dese de ben anlıyorum bol olan pantolonlarım dar geliyolar ama sağlık olsun tabi

Valla kizlar bende 10 kilo aldim ve kendimi kötu hissediyordum taki yazdiklarinizi okuyana dek.26. haftamdayim ve geriye 14 hafta var daha ne yapicam bilmiyorum tek istegim saglikli bir bebek dunyaya getirmek hepimiz gibi ama kilomuda korumak isterim tabiki.Kendimi bu son gunlerde yedigim seyler icin cok sucluyorum ama dikkat etmeye basladim bile simdi.Bakalim gelecek neyi gösterecek...CADIARZU

bende tam 9 kilo aldım kızlar.bakalım kaç kiloyla doğum yapıcam ve ne kadarını hemen verebilicem.

X