bizler kaç kilo aldık:)

ben de dün tartıldım, ben hala inatla kilo almıyoruuummm, tabi çok iyi bir durum ama, anlamadığım ben pek dikkat de etmiyorum, ne bulursam yiyorum bir de çok hareketsizim, hayret bir durum yaaaawww

kızlar aslında kiloları yazarken boyunuzuda yazsanız daha iyi olur bence.. çünkü 50 kilo falan olan arkadaşların uzun boylu olduğunu sanmıyorum 70 kilo civarı arkadaşlarda eğer 165 ten azsa kilo hiçte iyi değil.. doğumu zorlaştırır.. boylara göre kilolar normalmi onu düşünüyorum okuyunca??

haklısın aslında benim boyum 1.70-1.71 gibi
72 ile başladım 3,5 kilo aldım diyodum fakat bu sabah o yarım kilo fazlalığın eksildiğini gördüm
gerçi 2 gündür eskisi gibi çok su içemiyorum içim almıyor sanki belki de o kısım içemediğim sudur
yani 75-75,5 arasındayım şimdi

boyuna göre iyi fazla bi kilon yok benim 171-172 boyum ben sadece karın kısmımdan alırım kiloyu bacaklarım baya ince, kilomu artıran göğüslerim aslın zaten 95 e zor giriyodu göğüslerim şimdi 95 beden hiç olmuyo bile çok büyüdü hadi büyüsünde bari süt olsa boşa büyümese :)))

ee madem öle ben de yazayım boyumu kilomu, 171 boy, 70 ile hamile kaldım, hala 70 im...

canım şubata kadar ben de 64 kiloydum, şubatta düşük yaptım, bunalıma girdim, depresyondaydım resmen, 2 ay ağladım, kimi üzüntüden kilo verir ben aldım birden 64 ten 70 e çıktım, sonra da bebek aşkıyla zayıflamadan 70 le hamile kaldım, iyiki de uzatmamışım, bu duyguyu tatmam gerekiyordu iyileşmem için,, Allah o kötü günleri bir daha yaşatmasın...

senağlamasenağlamasenağlama

kızlar biz şubat anneleri mi pek kilo almıyoruz yoksa bütün hamileliklerde böyle mi oluyor? ben de hamile kaldığımda 63 kiloydum sonra 2 kilo zayıfladım şimdi yine 63,5 kilodayım bu arada boyum1,69

selam kızlar
benim boyum1.64 71 kg hamile kaldım gecen aya kadar 3 kilo almıştım dr normal demişti ama bu ay bir anormallik var galiba şimdi 76.5 kg çıkıyorum biranda ani kilo artışı oldu daha bir ay gecmeden 2.5 kg almak fazla değil mi kafamı taktım nedense acaba diyetle mi devam etmeliyim.daha yeni yeni iştahım düzelmişti şimdi de kilo yüzünden yiyemeyeceğim galiba daha cok var her ay böyle 2.5 kilo alırsam benim iş zor galiba cok moralim bozuluyor bu duruma !!!

canım ilk yarıyı bitirmiş sayılırız 5.5 kilo almışsın yani toplam, kalan dönemde her ay 1-1,5 kilo almalısın eğer böyle olursa 1213 kiloyla bitirirsin hamileliği.. ayrıca sadece yediklerimizle kaynaklanan şişme yada kilo artışı yokki hem suyumuz artıyo hemde bebekler büyüyo.. doğumda yarısı gidecek zaten alacak olduğumuz kiloların..

kızlar boylara göre kilolar iyi çokta sayılmaz fotoda daha zayıf duruyosun aybükecim :))

yaa kadınlar hep öyle der ama benim gerçekten kemiklerim ağır, hassas tartılar hep öyle diyor, kemiklerim iri ve ağır aslında hala kimse hamile olduğumu anlamıyor, bu hafta daha belirgin olmaya başladı ama, geçen haftaya kadar kimse anlamıyordu:jeyyar:

bir de benim boy baya uzun duruyor yaa, herkes 1-75 diyor ama ölçüler 171 çıkarıyor ben de anlamıyorummirmirmirmir neyse bir artı not daha, 6 ay boyunca kilo almadı bir arkadaşım, 7. ayından itibaren 10 kg almış, yani 7. aydan sonra çok alınıyor, dikkatcokacimcoook

bende o yüzden azcıkta olsa şanslıyım 4ay boyunca hiç kilo almayıp 4 kilo verdim .))
son aylarda fazla fazla alıcaz zaten..

bende allahın izniyle şubat annesi olucam.62 kiloyla hamile kaldım,ve en son gittiğimde 65,5 kiloydum.bana çok gibi geldi ama dr ii gidiyorsun dedi.bakalım kaç kiloyla tamamlıcam hamişliğii merak konusuu doğrusu :)

17 +3 üm, 18. haftamın içindeyim bugün ayrı ayrı tartıda 2 kez tartldım, aynı kilodayım be yaaww, yine almamışım..

ne güzel kilo almamışsınız,
ben 4 kilo aldım,
ama ilk üç ayda bu kiloyu aldım,
bir aydır almıyorum,
hergün sabah aç karna tartılıyorum

kızlar bende 1.68 boydayım.56,5 le hamile kaldım 16+2 de 61.1 çıktık doktor normal dedi.ben çok bulantıdan dolayı yatıyodum devamlı o yüzden kilo aldım.cokacimcoook
2. ayla 3. ay arasında 3200 gr almıştım ((
aşırı hareketsizlikten.bide o dönemde bebeğin organları iyice oluştu onunda etkisi vardı.ama şimdi düzene girdi sanırım.:CüvCüv:

merhaba, ben siteye yeni üye oldum.19+1 günlük hamileyim, toplam 5 kilo aldım.Fakat ani kilo artışlarım oluyor.Mesela birgün 65 çıkarken, ertesi gün 66.5 çıkabiliyorum, sabah aç karnına ve aynı kıyafetle tartılmama rağmen.Bir günde 1.5 kilo farkediyor.Sizde de böyle durumlar oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…