Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

ALLAHım bu aşk bu kdar mı qüsel anlatılırrr....
Bu kadar mı qüzel yaşanır ALLAh sizi hiç mi hiç ayırmasınn
En yakın zamanda Küçüçük bir melek wersinnnn sizee :Saruboceq:

ah ah sumakcım evlenecek bir adam yokki hayatımda

olur olur ,geç olsun güç olmasın :)

ALLAHım bu aşk bu kdar mı qüsel anlatılırrr....
Bu kadar mı qüzel yaşanır ALLAh sizi hiç mi hiç ayırmasınn
En yakın zamanda Küçüçük bir melek wersinnnn sizee :Saruboceq:

Amiiiin canım benım tesekkur ederım ..

meraba canım, nasılsın?
evlenme yıldönümüz nasıl geçti

ıyıyım cnım sne nasılsın..
evlılık yıldönümümüz güzeldı ..ama yemege acele gıdıp acele geldık kocamın kacırmadıgı dizisi var tv de..
sımdıden böyleysek bılmem ılerı yıllarda nasıl olucaz sempatiksalakcinni
siz ne yaptınız :)

siz hiç olmazsa yemeğe gitmişsiniz. nöbeti vardı eşimin gece 00:30 da geldi eve. bende masaya pasta mektuplar ve hediye paketinden oluşan güzel bi süpriz hazırladım. uyumayıp beklemek isterdim ama çok yorgundum. o zaten teşekkür için uyandırdı. ben ona mont almıştım. o da bana çok şık bi hırka almış. :1hug:

ben bu hikayeyi daha ise giderken okumustum yani söyle rahat bir üc hafta önce cevap verecektim ama firsat olmamisti sonra konuyu tekrar aradim ama bulamamistim kismet simdiyeymis : )

cok güzel anlatmissiniz... Allah hic bir zaman ayirmasin sizi insaAllah...

ayrica kitaplar ve mektuplar cok hosuma gitti : )

cok özel olmazsa o kitaplarda neler yaziyor ?

ben mesela suan onun bana yazdigi mesajlari bi kitapa yaziyorum...

ilk kitabin sonuna geldim yavas yavas : ))

Amin cnım benım ..sizide ayırmasın Allah ..

bızde mesaj degıl de ,direk bırbırımıze yazıdıgımz şeyler var..

mesela onun kuzenı vardı bızım okulda o da o kuzenlerınde kalıyordu..
kuzenı defterı bana getırıyordu sabah ben bakıyordum ne yazmıs okuyordum ,günlük seyler ,gelecege yönelık planlar fılan yazılıyordu..ben o ne yazdıysa hem ona cevap hem de o gunu yazıp tekrar kuzenıne verıyordum kuzenı de sevgılıme verıyordu ..

eger kı bız bulusucaksak bırbırımze verıyorduk fılan..

aslında bir gün secmenızı ve o gun ne yazmışsak cok özel degılse tabı fotosunu cekıp buraya koymayı ıstıyorum bende ..

anlatabıldım umarım :)

evet evet anladim : )
ne kadar güzel...
malesef bizde öyle bir imkan yok ben gurbette oldugum icin..
ama cok güzel bisey gercekten...
manidar bir hatira olacak sizin icin ilerde...

biz farklı sehırlerdeyken de yazıyorduk ,sadece yanyana degıl ..

kargo ıle bırbırımıze gonderıyorduk ,15 gün o yazıp 15 gun ben yazıyordum gıbı..

o askerdeyken o mavı kapaklı kıtabı yapmıstı ,o na yazmıs ben defterlere yazmıştım..

yurdısında da yapılabılır ama bıraz pahalı mı olur ..

evett torunlarımız olucak o zaman bıle okuyacagız.. :)

süper ya : )
azimliymisiniz bu konuda...
yani aslinda yapilsa yapilir tabi yurt disindan ama iste
sizinde deginiz gibi maddi yönden biraz pahaliya kacar sanirim
ama bir arastirayim ben bunu en iyisi cok romantik bisey cünkü
bu devirde zaten hersey sanallasti hani msn facebook görüsmelerini kast ediyorum
bu tür yazili halde yapilan muhabbetler paylasimlar cok daha kiymetli
daha degerli gibi geliyo bana : )

evet o okuma teslaşı ,ne yazmıs filan ,dersı dınlemez yazardım okurdum tekrar okurdum ..

arkadaslarımda yazardı ,esım arkadaslarıma yazardı fılan ..

guzeldı cok ,hatta evlenınce de kapının kenarına bı defter koyarız yazarız beraber derdık ama olmadı..

cocgumuz olursa yazarız diye düşündük..hamıle kaldıgım ılk gunden dogumuna kadar gün gün..

tabı bunu ona okuturmuyuz bılmıyorum :)

evlendikten sonra ayni heyecan olurmuydu ki acaba ?
hani zaten ayni hayati ayni evi paylastiginiz icin ?

ama cocugunuz icin cok güzel düsündünüz...
yazabilirsiniz ve cocugunuz belirli bi yasa geldigi zaman onun icin güzel bir armagan olur...
tüm kitabi vermeseniz icinden secebilirdiniz belkide...

insaAllah yaparsiniz bu sekilde hikayenizin devami olmus olur : )

daha guzel oluyor bence ,o heyecan o minnet..

ben kocama deli gibi aşıgım ..hatta geçen bı arkadasımda bu soruyu sordu ..ona dedım kı ,

''sevgılıyken ölürüm sana derdim ,şimdi diyorum kı o zaman ölmezmişim asıl şimdi ölürüm ben .''

ben sevgılıyken bu kadar sevmıyordum eşimi ,cok sevıyordum o zamanda yoksa evlenmezdım ama şimdi bambaska bır boyuttayım sankı iki misline cıktı ..
:asigim:
ıcınde hersey var ,aşk ,sevgi,sefkat,herşey..

evlilik bambaska bırsey,sevgılıykenın kat kat güzeli ..heel bır de uuzun yıllar ayrı kaldıktan sonra evlenmek paha biçilemez :)

cocgumuza sadece hamıleyken yazdıklarımızı verırız ılerde herhalde..bunları vermeyız yoksa koz olarak kullanır

sizi cok iyi anliyorum bizde Allah nasip ederse iki iki bucuk sene ayrilik sonrasinda yuvamizi kurucaz kavusucaz evlenicez insaAllah

tabi kimine göre iki sene uzun bi zaman degil ama benim icin bu hasretle yanarken cok uzuuun görünüyor bu zaman dilimi

Allah nazarlardan saklasin insaAllah bir ömür boyu hep böyle askla sevgiyle sefkatle ve hereyle devam eder evliliginiz : )

hehe bencede ilerde koz olarak kullanabilir...

sevdigim de diyor hani ben mesajlari sakliyorum ya ilerde cocugumuza okursun diyor ama hepsinide okuma ne olur ne olmaz diyor

tesekkur edderım guzel dıleklerın ıcın..
okumam okumam,sende okuma

çok güsel bi hikayeydi ALlah bi ömür boyu mutlu etsin insallah

amınnnnnn tesekkur ederım

hiç ama hiç sıkılmadan okudum o kadar güseldi kii allah ayırmasın hep mutlu olmanız dileğiyleee ...

evlenmek istedim bir annn bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…