Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi...

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
merhaba arkadaşlar..
bugun oglumla hastaneden cıktık..coksekeriremsu

Hayatta insan bundan buyuk nasıl bir mutluluk yaşayabilir bilmiyorum..
4 temmuz cuma gunu bildiginiz üzere doguma girdim..yasadıgım inanılmaz kararsızlık sonucu epidurale karar verdim ama nafile doktorum bayıl gitsin dedi..ve genel oldum..

ne lavman ne sonda hic bir sey yapılmadı..anesteziden cok kolay uyandım..sadece bebegim nerde dedim ve coook tatlı bir oglun var yukarıda dediklerinde aglamaya basladım..

yukarıya cıktım ve herkes aglıyordu..cok tatlı saglıklı..dedikce akrabalarim, göz yaşlarım artıyordu..şükür allahım..çok şükür demekten başka birşey aklıma gelmiyordu..

ve sonunda oğlumu gördüm..bir melek..bembeyaz teni, kıpkırmızı dudaklarıyla karsımda duruyordu.. zaman o an durdu..

simdi esimle onun bize ait olduguna inanamıyoruz bile..karsısına gecip seyretmekten uyumuyoruz bile...

3.800 kilo 52 cm dogdu oglum..
sütüm bugun yavas yavas gelmeye basladı..

ayaklandım, cogu isimi kendim goruyorum..rahat bir dogum oldu..sizlere de dua etmeyi unutmadım..

simdi hayatımdai bu inanılmaz mucizeye alısmaya calısıyorum.. gerceklikten uzak olacak kadar tatlı bir oglum var..

allah herkesin çocuğunu bağışlasın..a.s.

Gözün aydın Allah hayırlı bir ömür nasip etsin oğluşuna inşallah.Darısı bizlere de olsun.
Ne güzel iyi geçmiş herşey.İnşallah bizimkide böyle olur.

Ay canım ya gözün aydın güle güle sağlıkla büyütürsün inşallah oğlunu darısı bizlerin başına inşallah....Okurken bile heyecan duydum inan inşallah bizlerde kolaylıkla atlatırız o günleri ...Sezeryan oldun heralde yanlış anlamadıysam ben hala karar veremedim normal doğummu sezeryanmı diye....Hayırlısı artık haralde ne diyelim....Tekrar tebrik ediyorum canım ,ikinizede bol sağlıklı günler diliyorum............

gözün aydın canım ne güzel bebişine kavuştun darısıda bize artık gün geçtikçe bende çok heyecanlanıyorum. Allah analı babalı büyütsün.......................

canım benim ya kaç kere girdim hidenisko doğum hikayesini yazmışmı doğmuşmu bebiş diye, çok sevindim iyi olmanıza, Allah analı babalı büyütsün canım, ömrüde yüzü gibi tatlı olsun inşallah, ikinizede maşallah, darısı bize

Canim gözün aydin.çok sevindim.resminide ekle oğluşunun görelim çok merak ettim.rabbim bizlerede kolay doğumlar nasip etsin inşallah..

ayy canım ne güzel darısı başımıza allah analı babalı büyütsün
sezeryan oldun sanırım

tebrikler canim sende aldin oglusunu kollarina masallah kilosuna boyuna posuna hepsi cok guzel
allah size bagislasin anali babali buyutsun insallah
darisi basimiza artik benimki de gelse yoruldum neyse buna da sukur az kaldi hayirlisiyla

tebrikler canım Allah analı babalı buyutsun ne guzel hemen kalkmana sevındım valla ben daha çok kotuyum ne olursunuz dua edın kızlar

canım tebrik ederim ne güzel ya:) allah bahtını ve şansını açık etsin oğluşunun

hepinize tesekkur ederim kızlar..
darısı dogurmayanların basına..

evet sezeryan oldum..ama kızlar sunu soyleyeyim biz ilk gun biraz sıkıntı yasadık..ya bebegim anesteziden etkilendi, yada dogmak icin erkendi bilmiyorum ama fındıgım ilk 5-6 saat nefes alırken zorlandı..hep inledi..

ama allahtan hemen duzeldi..
oyuzden dogum icin sabırsızlanmayın..hersey zamanında guzel..

gözün aydin bitanem..
allah o minik melegi nazarlardan saklasin
allah anali babali büyütsün insallah ..

canım çok sevindim senin adına.darısı başımıza inşaallah.allah meleğinizi bağışlasın.mutlu bir ömrü olsun.

gözünaydın canım fındığınla size bir ömür boyu mutluluklar dilerim.güle güle büyüyün bebeğinizi.darısı bizlerin başına inşallah.

gözün aydın canım .. allahım analı babalı büyütüsn yavrunu. inş. bizlerde sen gibi rahat bir şekilde kurtulurus canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…