Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi...

çok guzel yazmıssın canım...gözlerim doldu...gözunuz aydın canım...allah analı babalı buyutsun

canımm gözünüz aydınn...güle güle büyüt bebişini darısı bizim başımıza:nazar:a.s.

:1rolleyes:

canım tebrikler sende bu muhteşem duyguyu yaşadın gözün aydın ogluşuna kavuştun harika bişi dimi bazen eşimle bizde bakıp bu bizimmi şimdi diyoruz inanamıyoruz ama onsuzda yapamıyoruz artık 10 gün oldu kızım hayatıma gireli ama sanki hep bizimleşmiş gibi hergün daha degişik şeyler yapıyor şaşırıyoruz büyüyor kuzum gözlerimin önünde büyümesi kadar güzel bişi yok seninde iyi olmana sevindim canım allah analı babalı büyütsün inş. Şeniz

canım tebrikler...allah analı babalı büyütsün...darısı diğerlerimizin başına:) bebişi yerimize de kokla ve ayacıklarını öp:)

Hiddenim Allah evladını sana bağışlasın cnm sen GOP ta doğurcaktın herh nerde doğurdun cnm bi yazarmısın?? tşk

hidenniskocum allah analı babalı büyütsün tebrık ederım canım maşallah tosuncuğuna..

çok sewindim canım allah analı babalı büyütsün inşallahhh darısı bizlere...

Hiddenim Allah evladını sana bağışlasın cnm sen GOP ta doğurcaktın herh nerde doğurdun cnm bi yazarmısın?? tşk

evet cnm gop ta yaptım ama bilseydim ASLAAAAAAAAA yapmazdim..
yeni dogan bakımı hakkında o kadar bilgisiz ve yetersizler ki..
bir hemsire baska sey soyluyor baska hemsire baska sey..
hemde dogar dogmaz bebegi insanların icine odaya cıkarıveriyorlar..bebek ünitesi yok yanii
benim oglum solunum problemi cekti ilk gun bu yuzden..
ben sakın dusunme derim.kendim sıkıntı cekmedim ama oglum icin iyi degildi..
:eek:klava: :eek:klava:

canım çook tebrik ederim.. doğumunun kolay olmasına çok sevindim.. Allah bebişine sağlıklı uzun ömürler versin

Canım ancak şimdi girebildim nete ve girer girmez senin doğum hikayeni aradım. Şükür sağsalim kavuşmuşsun oğluna. Allah ona uzuuuuuuuuunnnnn ömürler versin. Hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın Rabbimm......

Canım ancak şimdi girebildim nete ve girer girmez senin doğum hikayeni aradım. Şükür sağsalim kavuşmuşsun oğluna. Allah ona uzuuuuuuuuunnnnn ömürler versin. Hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın Rabbimm......

hehe cnm benim sagol..alıstık bile oglumla birbirimize..
Allah hepimizin bebislerine uzun omurler versin..

X