Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Canım liste bu, günde iki arkadaşa okuyoruz, her bir arkadaş niyetine 489 ya Fettah + 489

şuan 6 sıraya geldik... siz listede yanlış etiketlenmişsiniz L Leftright

Kusura bakmayın tekrar mi okuyiruz daha önce 469 okumuştum sayıyı attırıp tekrar mi okuyacaz
5 gündür iki kişiye okuruz elif Eymen 489 +489

Niyetim; 🤲 Bismillahirrahmanirrahim Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed 🌹RABBİM eşimle birlikte umreye hacca gidebilmeyi nasip eyle Ya Fettah CC ismin ile maddi ve manevi kapılarını bize tez vakitte aç ALLAH ım aminnnnnn 🤲

Kontes001 Kontes001
Aktif Lora Aktif Lora
Safransari Safransari
C Cerez87
B Barbie1
sepulik sepulik
Lizyaa Lizyaa
Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
itsgalatea itsgalatea
penyez83 penyez83
N Neselikalpler
H Huzurluinsan
evhayalim evhayalim
namaste21 namaste21
L Leftright

Şimdiden hepinizin ağzına sağlık ALLAH razı olsun hepimizin niyetleri tez günde kabul olsun aminnnn 🤲

Bismillahirrahmanirrahim, Allahım yuvama huzur ver. Eşimle aramıza muhabbet ver. Evlatlarıma iman ve güzel ahlak ver. Rabbim senin dinin üzerine yaşamayı bizlere nasip et. Benim için en hayırlısını en kısa zamanda ve kolaylıkla nasip et. Tüm sıkıntılarımı gider. Duaya katılan tüm arkadaşlarımında hayır dualarını kabul eyle amin.

Niyetim; 🤲 Bismillahirrahmanirrahim Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed 🌹RABBİM eşimle birlikte umreye hacca gidebilmeyi nasip eyle Ya Fettah CC ismin ile maddi ve manevi kapılarını bize tez vakitte aç ALLAH ım aminnnnnn 🤲

Kontes001 Kontes001
Aktif Lora Aktif Lora
Safransari Safransari
C Cerez87
B Barbie1
sepulik sepulik
Lizyaa Lizyaa
itsgalatea itsgalatea
penyez83 penyez83
N Neselikalpler
H Huzurluinsan
evhayalim evhayalim
namaste21 namaste21
L Leftright

Şimdiden hepinizin ağzına sağlık ALLAH razı olsun hepimizin niyetleri tez günde kabul olsun aminnnn 🤲
Amin amin bolca amin🌸🌸

Kontes001 Kontes001
Aktif Lora Aktif Lora
Safransari Safransari
C Cerez87
B Barbie1
sepulik sepulik
Lizyaa Lizyaa
itsgalatea itsgalatea
penyez83 penyez83
N Neselikalpler
H Huzurluinsan
evhayalim evhayalim
namaste21 namaste21
L Leftright

Bismillahirrahmanirrahim, Allahım yuvama huzur ver. Eşimle aramıza muhabbet ver. Evlatlarıma iman ve güzel ahlak ver. Rabbim senin dinin üzerine yaşamayı bizlere nasip et. Benim için en hayırlısını en kısa zamanda ve kolaylıkla nasip et. Tüm sıkıntılarımı gider. Duaya katılan tüm arkadaşlarımında hayır dualarını kabul eyle amin.

Kendi niyetime ve N Neselikalpler niyetine okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn

L Leftright bilgine

X