Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Ben birilerine yardım etdim.ama.tek başına hiç okumadim stesemde okuyamadım bir haftaya bitiriyodu bir nine vardı. Ama tek başına uzun sürede okuyanbilirsin diyolar bitene kadar isde biraya ben anca bitiririm valla 😂cunki ezberiyemediyimntek dua
Son zamanlar çok karşıma çıkıyor bu salavat
Benim de ezberim yok

Tesaduf mudur bende suan onu arastiriyordum cevremde dilekleri olanlari duydum. Bir haftada bitirenler vardi. Yada 15 gune yayanlar ama sahsim adina 1 haftada yapmaya calisirim ben
Ben de forumlar da filan görüyorum. Her kesin de dileyi olmuş ma şa Allah). Sadece bilmiyorum yetişdire bilirmiyim 1 haftaya. Hem iş, hem sınava hazırlık. Hem salavatı ezbere bilmiyorum

Her gün (313) defa ” Yâ Erhamerrâhimin” şeklinde yada ” Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram” şeklinde okunur ise Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır.İnşallah.

Erhamerrahimin: Merhametlilerin en merhametlisi (olan Allah) demektir.

Resülullah Hz. Muhammed (Aleyhisselam) şöyle buyurmuştur:

Allahü Teala’nın bir meleği vardır, bu melek “Ya Erhamerrahimin ” diyen kimseleri takip eder. Bir kimse ” Ya Erhamerrahimin ” kelimesini üç defa söylerse melek:

Kendimizi sıkıntılı, içinden çıkılamayacak bir durumda bulduğumuzda, bir hazine olan bu dualara sığınalım.

Okudum, Allah kabul etsin inşallah 🙏🙏

Ben de forumlar da filan görüyorum. Her kesin de dileyi olmuş ma şa Allah). Sadece bilmiyorum yetişdire bilirmiyim 1 haftaya. Hem iş, hem sınava hazırlık. Hem salavatı ezbere bilmiyorum
Bana sorarsanizda sayilar karismamasi icin tek okursaniz daha iyi ama yetismezse bizde yardim edebiliriz :) bir haftada bitmezse 15 gun yada 21 gunde olabilir. Umarim yetistirirsiniz. Allah kabul etsin

Bana sorarsanizda sayilar karismamasi icin tek okursaniz daha iyi ama yetismezse bizde yardim edebiliriz :) bir haftada bitmezse 15 gun yada 21 gunde olabilir. Umarim yetistirirsiniz. Allah kabul etsin
Aynen ama tek başına 21 güne anca okunur. Ezberlemesi biraz zor duadır ben biraya anca okurum tek başıma cunki bır saata 100 tane anca okunur . Kaç kere denedim bakdimki bir günde 200 asamadim zamanımda olmuyo aslında bebekle.

dreamy07 dreamy07 Saajan Saajan slnn12345 slnn12345 Sincereley93190221 Sincereley93190221 YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn bcgirl bcgirl
Bu esma zincirine katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin maddi manevi engelleri aşmasını, en hayirli kapıların açılmasını niyet ediyorum. Her kesin ve benim de.... niyetimin hayırlı şekilde kabul olmasın için niyet ediyorum.
1000 ya latif 100 salavat (istenilen salavat)

Yarın akşama kadar okuyalım.

Bugün akşam okusak muhteşem olur. Cumaya geçen gece dualar daha hızlı kabul olur.

dreamy07 dreamy07 Saajan Saajan slnn12345 slnn12345 Sincereley93190221 Sincereley93190221 YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn bcgirl bcgirl
Bu esma zincirine katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin maddi manevi engelleri aşmasını, en hayirli kapıların açılmasını niyet ediyorum. Her kesin ve benim de.... niyetimin hayırlı şekilde kabul olmasın için niyet ediyorum.
1000 ya latif 100 salavat (istenilen salavat)

Yarın akşama kadar okuyalım.

Bugün akşam okusak muhteşem olur. Cumaya geçen gece dualar daha hızlı kabul olur.
Ben çoğu zaman gece okuyorum inşallah gece okuycam Allah'ın izniyle 😍

X