Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Iyi akşamlar kızlar.
Sabah_ 3 yumurta beyazi ile peynirli omlet,salatalik ,domates,zeytin,1 dilim karpuz.
Arada latte içtim
Aksam buyuk kase mercimekli sebze çorbasi ve 1 yulaf bar tükettim
Su aşağı yukari 2 litre
içmişimdir.
Adim sayim 6541
Spor salinuna gidip yüzmek istiyordum ama öyle sıcaktı ki gidemedim .inş .yarın diyelim.🙏
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_20240703-214832_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240703-214832_Pedometer Step Counter.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 14
Kaç dk lık az sa ben de yapayım
Ben yapınca leslie dans karışık yapıyorum. Akıllı saat olduğu için kanıt açısından video ya bağlı kalmıyorum. Müzik açıp yapıyorum dansla başlıyorum, orada tikanirsam Leslie şeklinde devam ediyorum. Sonra yine hizlaniyorum. 30 dk yı kesin buluyorum. Kardiyo Yapinca Soğuyana kadar yani toplam 45-50 dk olana kadar kalori yakmaya devam ediyorsun

yiitee yiitee cim baktım şimdi uyarı bayram oncesi hafta ceza tamamlanmadığı için gelmis. Mazeretsiz 1 gün eksik olmuş. Onu da 10.000 tamamlayamadigini söylemiştin. Böyle durumlarda kolaylık olması için 45 dk egzersizi tekrar hatırlatmışm bende. Olsun halledersin eminim
Aradım buldum yiitee yiitee daha önce de sormussun. Tekrar göndermiş olayım. Yani mutlaka bir sebebi vardır. Sonrasında grup yıldızı olunmamis. Uzun süre yoktun hastan vardı. O süre içinde de unutmus olabilirsin

2 Temmuz 2024

4 yemek kaşığı pilav ve tavuk (akşam yemeği)

yumurta domates salatalık (kahvaltı)

3 Temmuz 2024

4 yemek kaşığı diyet dışı ürün + diyet dışı ürün
Pardon unutmuşum atmayı kafam cok dalgında kusura bakmayın 2 günlük bildirimimi atıyorum Chocolita Chocolita

3 Haziran Menü
Sabah
Klasik kahvaltım

Öğle
Tavuk-Pilav

Ara
Latte
kuru üzümlü draje 3-4 tane

Akşam
Yarım tabak yeşil mercimek yemeği
2 yemek kaşığı havuç tarator

3. Ceza günüm 30 dk dans sanırım ceza günlerim bitti.

Eklentiler

• unnamed (10).jpg
    unnamed (10).jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 8
Ben yapınca leslie dans karışık yapıyorum. Akıllı saat olduğu için kanıt açısından video ya bağlı kalmıyorum. Müzik açıp yapıyorum dansla başlıyorum, orada tikanirsam Leslie şeklinde devam ediyorum. Sonra yine hizlaniyorum. 30 dk yı kesin buluyorum. Kardiyo Yapinca Soğuyana kadar yani toplam 45-50 dk olana kadar kalori yakmaya devam ediyorsun
Ben de akıllı saat aldım yarın gelecek inşallah
Sonra tutmayın beni 😁

2 Temmuz 2024

4 yemek kaşığı pilav ve tavuk (akşam yemeği)

yumurta domates salatalık (kahvaltı)

3 Temmuz 2024

4 yemek kaşığı diyet dışı ürün + diyet dışı ürün
Pardon unutmuşum atmayı kafam cok dalgında kusura bakmayın 2 günlük bildirimimi atıyorum Chocolita Chocolita
Diyet dışı ürünü, adım yarışında ilk 3 e girdigin için 200 kalori ödülüne saydim
3 Haziran Menü
Sabah
Klasik kahvaltım

Öğle
Tavuk-Pilav

Ara
Latte
kuru üzümlü draje 3-4 tane

Akşam
Yarım tabak yeşil mercimek yemeği
2 yemek kaşığı havuç tarator

3. Ceza günüm 30 dk dans sanırım ceza günlerim bitti.
Chekcim 30 dk dansla 39 kalori çok az olmamış mı ya. Evet süre kısmı kanıtlandı ama, bu süre kardiyo egzersizleri için geçerli. Dans evet güzel bir kardiyo çünkü nabız hızlanır kısa sürede çok kalori yakılır. Amacımız bu zaten
Sabah balık
Öğlen brokoli 🥦 karnabahar haşladım
Akşam tavuk sote ve yasaklı
Affedin beni grupdaşlarım bi daha yapmayacak söz
Yasaklı kaç kalori I Ilkaskimm

Son düzenleme:
X