Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tamamdır bekliyoruz

Bunlar eski uyarı yitecim

10.000 adım + isim yazma cezasi geldi
17.000 bekleniyor. Ya da 7.000 atıp kalan 10.000 yerine Leslie ya da 30 dk kardiyo egzersizi yapılabilir
Kurallar unutulmuss
Tamam. Silmek için 1.olmam lazım yani. Bende çok kilo almışım demi. Ramazanda verileni hep geri aldım maalesef.

Tamam. Silmek için 1.olmam lazım yani. Bende çok kilo almışım demi. Ramazanda verileni hep geri aldım maalesef.

Grup yıldızı olmak gerekiyor canım. Bu arada geçmişte sormuşsun adım yarışına katılmak isteyen adım görüntüsüne Dutt u etiketliyor. Az çok demeden adımları atabilirsin

Kız vallaha meyve olan başka adı yok ki yazayım onun adı ya meyve tabi meyveee yasaklı yok bacimsu deli mi oldum hem 5 tane yasakliyi nasıl yiyem
Tamam aşko sonradan okudum hayretler içinde ceza kesiyordum o sırada ne bileyim kız hiç bilmediğimiz meyveler. Ayrica önceden yapmadığım şey değildi o kadar tatlı tuzlu bir arada yemek. Sağlığımızı harcadık

Yok kiz ben artik harcamiyom sagligimi oyle dikkat etmeye calisiyorum spirituel çalışmalar da yapınca üstüne mis gibi oluyor

Adım yarışına katılmak isteyen arkadaşlar beni etiketleye bilir mi ona göre yeni liste hazırlayacağım. Bi de adım yarışı içim adımların ekran resmini isteyeceğim

Tamam canım sınav sonrasına kadar ertelendi

Canım dün sabah tartı fotosu çekmiştim. Ama dün hastalandım gönderemedim şimdi gönderiyorum tartı fotosu. Bu akşam menülerimi yazmaya da başlayacağım.
71.90 ile döndüm

Eklentiler

• IMG_8901.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 2
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…