Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Zaten haftanın 1. si olacağım icin uyarının önemi yok canım 😇
İddialı 😎
Chocolita Chocolita iyi geceler, yakında uzun bir tatile çıkacağız inşallah. Şimdi de hazırlıklar vs derken iyice aksattım burayı tatilde de aksatırım muhtemelen. O yüzden şimdilik ayrılsam,sizden izin istesem iyi olur.Teşekkür ederim emekleriniz için❤️ Dutt Dutt
Rica ederim 🌷 Tamam canım, dönüşte etiket yaparsın beni.
Ama mazeret bildirilmeden haftalik ceza tamamlanmadığı için 2. Uyarıyı vermek durumundayım. Akşama kadar bir şekilde tamam olursa beklerim. Tatilde fazlaca adım atılır aslında. Böyle durumlarda hafta bitmeden izin almak gerekir

Son düzenleme:
Geçen hafta 55.8
Bu hafta 55.1
Fark 0.7
Yüzde 1.254
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

IMG_20240702_103336.jpg

Merhabalar Chocolita Chocolita canım misafirlerim vardı. Şimdi uğurladım. İki aydır regl olmuyordum. Geldi ama ödemleriyle. Gruptaki arkadaşlarımdan özür diliyorum. :KK43:

2 Temmuz Kilo Bildirimi

25 Haziran 75.05

2 Temmuz 76.00

Fark : + 950 gram

Yüzdeliği : + 1.25 grqm

IMG_2047.jpeg

⚔️ Yıldız Savaslarinda Bu Hafta ⚔️

Ağır sıklette Tank Girl 💣 yıldızı Pandora27 Pandora27
Elektra Natchios 🗡️ yıldızı Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise le karşı karşıya geldi! ⚔️
Ve kazanaaannn -2.803 yüzdeyle Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise oldu 🥇🔥🤩

IMG_20240702_122051.jpg

Böylece Tank Girl zirvedeki yerini Elektra'ya bırakıyor 🗡️

IMG_20240702_122317.jpg

Hafif sıklette Black Canary 🔥 yıldızı Dutt Dutt
Süper Girl ⚡ yıldızı baltasar baltasar la karşı karşıya geldi! ⚔️
Ve kazanaaannnn -1.200 yüzdeyle baltasar baltasar oldu 🥇♥️🥳

IMG_20240702_113709.jpg

Vee vee ne oldu biliyor musunuzz :rolleyes:
Haftalardir Black Canary tarafından alt edilen Süper Girl bu hafta baltasar baltasar la yeniden ayağa kalkıp ateşledi! 🔥😏

IMG_20240702_113955.jpg

🥇 Birincilerimiz 🥇
👑 baltasar baltasar Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise

👑 2 gun geçerli dokunulmazlık
👑 Geçmiş cezalarınız varsa silindi
👑 500 kalori ödül hakkı

ikincilerimiz
Pandora27 Pandora27 Dutt Dutt
🎁 300 kalori ödül hakkı 🥳

Hepinizi tebrik ederim kızlar yine süpersiniz 💥😍
Bu hafta gerçekten herkes kilo verdi. Bir tane regl + 'mız var, ödem olur oda çok normal. Kimse üzülmüyor bu hafta hepimiz eksildik 🤗

Kazanan grup Süper Girl ⚡
IMG_20240702_141429.jpg

baltasar baltasar yiitee yiitee I Ilkaskimm tekrar tebrik ederim kızlar 🔥 1 günlük ceza indiriminiz var, baktım cezaya kalan da yok. Ama aklınızda bulunsun. Bu hafta böyle bir hakkınız var

Kaybeden grup Tank Girl 💣
Pandora27 Pandora27 bbeeyyzzaam bbeeyyzzaam Sismaniye Sismaniye ve ben yarın akşama kadar tamamlanması beklenen 10.000 adım veya kanıtlı egzersiz cezamiz var

X