biz ilk bebek içinuğraşanlar haydi deneyimlerimizi paylaşalım neler denedik deniyoruz

slm kızlar.. ben sogan suyu ıcıyorum. soganı bıcak kullanmadan bölüyorum ve aksamdan 1 lıtre ılık suya koyuyorum (yalnız cam sürahı olacakmıs). sabahları ac karnına 1 bardak ıcıyorum.. belkı duyanlar olmustur..
benım sorunum adet düzensızlıgıydı bunun ıcın doktor glukofen dıye bı ılac verdı bunu da sabah aksam kullanıyorum.
ben 7 aydır evlıyım ve bu ay sogan suyunu da ıcıyorum.... ınsallah olur.. ümidınizi kaybetmeyin..

kızlar valla benim aslına bakarsanız 3.denemem ama bişi yok ikisinide yitirdim inşallah 3.kez maleğim gelicek ve bizlerle kalıcak aminnnn süt olayını bilen varmı nasıl yapılıyo 1 kere mi dahamı fazla

selam arkadaşlar ben 1,5 sene ugraştım doktora gittim kanallarım tıkalıydı açıldı her testen geçtim
incir kürünü uyguladım belki duymuşsunuzdur 7_8 inciri 500ml kaynamış suya attım 7 dakika kaynadıktanve soguduktan sonra öglen ve akşam içtim 3 ay yılmadan uyguladım ve hamile kaldım şuanda 3 aylık hamileyim he bide şu var tabiii stres çok önemli ben dedim artık aman allahım elbet vericek oyüzden olursa olur dedim oldu ...

kızlar ben klomen kullanmadan once sogan kurunu denedım benım adet duzenımı bozdu adetımın bıtımınden 1 hafta sonra ıcmeye basladım 6 gun ıctım gunde 1 kere ve ınanılmaz bel agrılarıyla bırlıkte tekrar kanamam oldu dr cok kıızdı bana bu tıp seyler herkese ıyı gelmez senın bı sorunun yokken neden ıcıosun dıye o yuzden ufak tefek ıltıhaplar ıcın ıcmeyın kaş yapayım derken goz cıkarıoz aman dıkkat bu arada bu ay klomen kullandım 4 yumurtam oldu ama adet oldum adetım 2 gun surdu 3. gun hafıf lekelenmeler oldu ve bıttı sımdı sol kasıgım sureklı agrıyor sancılanıyorum sanırım kıst oldu klomenıde bıraktım tedavılerı de artık hıccccccccc bısey yapmıcam yumurtlama gunlerımı bıle hesaplamıom cok yoruldum ne yapsam olmuo neyse allaha emanet olun kızlar

bnde 8 aydır deniyorum yumurtlama takibi yapıyorum ama olmadı şimdi kansızlıgımda war hem onun icin hemde hamile kalmayı hızlandırdıgı icin folik asit kullanıyorum:teselli:

folik asit hamişliği kolaylaştırmıyo hayatım bildiğim kadarıyla ama diğer yöntemleri denemelk gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…