Bitmeyen regl:(

meltemm25808

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2023
17
6
34
Hanımlar merhaba acil aktif olan varsa dönüş yapsın yoksa kafayı iyeceğim başına gelen varmı ağustos 25 te adet oldum birhafta sonra temizlendim öyle sandım daha doğrusu 10 gün sonra kanamam tekrar başladı üç dört gün kadar sonra kesildi bugün tekrar kanamam başladı doktora gittim kan verdim ultrason ile üstten bakıldı çok şükür bir şey çıkmadı dubhaston adlı ilaç verdi bugün başladım yemin ediyorum psikolojim bozuldu ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ya bu arada depremden sonra böyle oldu Hatay’da yaşıyorum ondanmı oldu bilmiyorum internetten araştırdım çokta iç açıcı şeyler okumadım zaten panik atak hastasıyım

Eğer evlli isen düşük yapmış olabilirsin kimyasal gebelik sonucu. Stres kaynaklı da olabiliyor içini ferah tutu

Canım öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim evet evliyim ama çok afedersiniz korunuyoruz üç evladım var kanda gebelik çıkmadı doktorda düşük yapıyor olabilirsin dedi ama kan sonucu sonrası birşey olmadığını söyledi bilmiyorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum canım çok sıkıldı
Eğer evlli isen düşük yapmış olabilirsin kimyasal gebelik sonucu. Stres kaynaklı da olabiliyor içini ferah tutu

Benim de başıma geldi aynı şey kanamanın başladığı ilk gün kimyasal gebelik düşüğü yaptım bi hafta sonra gittim hastaneye pek de ilgilenmedileri. Kimyasal gebelik diye düşünüyorum senin ara kanamanı da ama şu da var kist patlamiş da olabilir

Kist acaba ultrason da görünmezmi doktor bakmıştı temmuz ayında gittim çok olmadı daha yada doktorlar başından salıyor oda olabilir ilaç kullanmaya başladım inşallah faydası olur birde adet sancısı oluyor belim çok ağrıyor sizdede varmıydı bu belirtiler

Evet vardı o yüzden tekrar bı gözlük doktora Rabbim şifa versin inşallah

Kardeşm korkma inşallah birşey yoktur böyle yaşayan bir arkadaşım duydum oda ilaçla düzeldi korkma birşey çıksa doktorlar zaten söyler

C
Kardeşm korkma inşallah birşey yoktur böyle yaşayan bir arkadaşım duydum oda ilaçla düzeldi korkma birşey çıksa doktorlar zaten söyler
evabın için çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun bende ilaca başladım bugün inşallah düzelir günlük hayatımı çok fazla etkiledi bu yüzden buraya açmak istedim konuyu başına gelen varmı diye doktoraea gittim birşey yok dedi allaha şükür yinede insanın içinde şüphe olmuyor değil

Yıllar önce benim de çok uzun süren bir reglim oldu, bir ilaç içtim geçti. Doktora neden olur dedim, olur ara sıra öyle dedi ama benimki kesintisizdi. Sonuç olarak on sene oldu bir problem yok

Elbette seni anlıyorum insan başına başına gelmeden anlamaz çok geçmiş olsun kardeşim

C
evabın için çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun bende ilaca başladım bugün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…