Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

sizce çilek yağı mı daha iyi yoksa lavanta yağı mı ? bide nezcim senin şu bonvivanın içinde hangi yağlardan var bilio musun?

lavanta yağı erkek bebekler üzerinde kulanılmış ve onların göğsünün büyüdügü tespit edilmiş. çilek yağını da buradan arkadaşlar kullanıyor. ikisi de olabilir, hangisinin kokusunu sevdiysen, onu seçebilirsin. bonviva içinde kayısı çekirdeği, ıtır, ylang ylang yalğarı ve doğal E vitamini vardı hatırladıgım kadarıyla

hmm saol =)
ben şuan lavanta yağı kullanıyorum.. mersin yağıda alcaktım ama kalmamış :/ ikisini karıştırcaktım.. oldum olası lavantaya bayılırım ama şu çileğide denemek istiyorum.. acaba bi kaç yağı karıştırsam ayrı bir kutuda , etkisi nasıl olur..

bence yağları karıştırabilirsin. sakıncası olacağını sanmıyorum. önemli olan yağın çeşidinden çok masaj yapmak zaten

sizce çilek yağı mı daha iyi yoksa lavanta yağı mı ? bide nezcim senin şu bonvivanın içinde hangi yağlardan var bilio musun?

Canım bi gün liwantayla yap bi gün mersin bigün çilek karıştırsanda olur yada bi şişeyi kullan sonra ötekine geç günde 1 defamı yapıyosun sewgilerrra.s.

Süpersiniz kızlar yaa :) Sizlerle bayağı keyfim yerine geliyor. (sakın yanlış anlamayın gerçek bu sözler :) )kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

valla cnm ben uc yagı karıstırdım nar cekırdegı yagı rezene yagı ve azda avokado kattım uc gundur onu kullanıyorum yanı bı yan etkı falanda yok sımdılıkkaydirigubbakcemile2

ıtır yagı.aleo vera yagı.ylang ylang zerdalı cekırdegı yagı.dogal E vıtamını.cıtronella germacren D bunlar var cnm

benimde dmdz erkek gibi erkeklern bile bendn büyüktür senağlama

ama ıste buyumez dıye bısı yok cnm oluyo ısteyınce ben masaja cok ınanıyorum valla caylara daha yenı basladım yanı umarım onlarında faydası olur ve benım kı yuvarlandı baya sekıllı buyudu yanısırnaşık şey

dolgunlaştı dediğiniz nasl oluyo yuvrlandı dediğiniz nasıl tarif edermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…