Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

arkadaşlar lavanta yağından daha önce bahsedilmişti bebekler üzerinde deneyi yapılmış büyütmüş diye. ben orjinal makalesini okudum bir sitede. lavanta ve çay ağacı yağı kullanılmış o deneyde. başka yerlerde de gördüm sonra. benim bildiğim çay ağacı yağı (tea tree oil) the body shop marka var ve sivilceli ciltler için kullanılıyor. göğüs büyütmek için faydalı olduğunu ilk defa okudum. araştırınca başka bir markanın da olduğunu gördüm. ben bulursam eğer almayı düşünüyorum

Canım ben de okudum o yazıyı çay ağacı yağını bende araştırdım ama bulamadım lawantayı buldum we onunla yaptım sende bi araştır belki bulursun canım

yok canım ya oda berbat kokuyo ya sorma..çemen olayınıda prof. vermiş diye deneyeyim dedim yoksa benim koku eşiğim de çok düşük hemen bulanır içim buna rağmen dayanıyorum ..
1 ay denicem işte sabır napim ama yaz geliyo eşim süper oteller bakıyo orda minnacık göğüslere hangi bikiniyi alayımda gireyim denize senağlama

neyse tatil işi temmuz sonu olucak sanırım bu zmana kadar 1 ay bunu denicem sonra 1 ay fulirim düşünüyorum tabi herşeyi gelişmeler belirleyecek eğer çemen baya işe yararsa 1 ay daha bu çemenli macunu uygularım..bakalım hayırlısı deniyorum işte öle herşeyi:teytey:
çilek küç çemenli macun masaj ayrıca şimdiden havuzda yüzmeye gitmeyi düşünüyorum hafta sonları belki kaslarda gelişir dimi yaaa sırnaşık şey

canım sen bi dene bizde deneriz sonra zaten bir ay demişti dr ömer dewam canımm dewaaammm:eek:

bu arada lavanta ve çay ağacı yağını erkek bebeklerde denemişler, bunu belirtmekte yarar var. başka bir sitede okudum, oradaki yazar tavsiye etmem diyordu. bilemiyorum artık faydalı olur mu olmaz mı. oradaki kişi 9 damla ıtır yağını, 16 damla ylang ylang yağıyla beraber 50 ml badem yağına ekleyip masj yapın demiş. bu da ayrı bir masaj yağı önerisi. masajı tekniği için de şunu yazmış. göğsün etrafına ortalama 100-300 defa daireler çizin demiş . sağ elle sol göğüs etrafında saat yönünde, ve sol elle sağ göğüs etrafında saatin tersi yönünde daireler çizin diyordu.

bu arada lavanta ve çay ağacı yağını erkek bebeklerde denemişler, bunu belirtmekte yarar var. başka bir sitede okudum, oradaki yazar tavsiye etmem diyordu. bilemiyorum artık faydalı olur mu olmaz mı. oradaki kişi 9 damla ıtır yağını, 16 damla ylang ylang yağıyla beraber 50 ml badem yağına ekleyip masj yapın demiş. bu da ayrı bir masaj yağı önerisi. masajı tekniği için de şunu yazmış. göğsün etrafına ortalama 100-300 defa daireler çizin demiş . sağ elle sol göğüs etrafında saat yönünde, ve sol elle sağ göğüs etrafında saatin tersi yönünde daireler çizin diyordu.
cnm ıtır yagıda ylang ylang da benım kullandıgım buyutucunun ıcınde de var faydası olabılır bencedelikafadulden

evet, ben okur okumaz aklıma o geldi. ben ıtır ve ylang ylang alacagım. avokadoya karıştırcagım. avokadoyu E vitamini yerine kullanacagım. param yeterse kayısı çekirdeği de ekleyeceğim.

evet, ben okur okumaz aklıma o geldi. ben ıtır ve ylang ylang alacagım. avokadoya karıştırcagım. avokadoyu E vitamini yerine kullanacagım. param yeterse kayısı çekirdeği de ekleyeceğim.

bende kullanmadıgım bısı olsun ıstedım ondan hıc bakmadım bıle onlara nar cekırdegı yagı ve rezene yı karıstırmayı dusunuyorum ılk seferde fıyatlarıda degısıo cnm yaa 3 4 arası farklı farklı bı cemen yagını bulsam onu avokadoyla karıstımayı dusunuyrum kokusu super cunku azda olsa bastırırdı cemenı yaasırnaşık şey

ben de avokadoyu kullanıyorum şimdi ama bana yoğun geldi epey. yapış yapış oluyor elim. belki de ilk defa böyle yağ kullandıgım için bana öyle geldi.

ben de avokadoyu kullanıyorum şimdi ama bana yoğun geldi epey. yapış yapış oluyor elim. belki de ilk defa böyle yağ kullandıgım için bana öyle geldi.

ucucu degıl galıba cnm ondandır hımm yok oyle yapıs yapıs olmaz kıvamı yogunsa normal yanı benım kullandıgım normal yag gıbı yogun degıl mesela bende rezene yagı zararlı olurmu acaba onu merak edıyorum kullanan oldumu acaba

valla ben rezene yağı için bir yerde kullanılmaması gerektiğine dair bir yazı okudum. ama ne kadar güvenilirdir bilemem.

valla ben rezene yağı için bir yerde kullanılmaması gerektiğine dair bir yazı okudum. ama ne kadar güvenilirdir bilemem.

yaa bende aldım ama tereddut edıyorum acıkcası cnmyaa offf herseye zararlı dıolar kafam karıstı bıde rezene de uyku yaptı bende cıvan percemını denedın mı sen

cıldı besler falan dıo ama bılmıoyrum kı yaa bıde yaralara bıle suruluyomus bı baslarım bakalım olmazsa bı yan etkı gorursem bırakırım gerı:1no2:

civan perçemini hiç denemedim canım. aklımdan geçti ama karıştırmayayım şimdi dedim.

ben aldım paket ıcınde cnm boyle cıcek gıbı tane tane bakalım rezeneyı bıraz kullanayım sonra cıvan percemını de deneyım bı dedım zaten adet sancısına da ıyı gelıyomus yaa o yuzden tam bana gore

evet adet sancısına iyi geldiğini okudum ben de. ben şimdilik rezene ve şerbetçi otu içiyorum. srada çemen tohumu var. sen dene bakalım civan perçemini, faydasını görürsen söylersin

evet adet sancısına iyi geldiğini okudum ben de. ben şimdilik rezene ve şerbetçi otu içiyorum. srada çemen tohumu var. sen dene bakalım civan perçemini, faydasını görürsen söylersin

soylerım cnm yaa aklıma takıldı sımdı rezene yagı bosamı aldım o zaman yaa burdakı arkadaslar da masaj yapılabılır rezene yagıyla yazmıs ama off aklım karıstı yıne:1no2:

yaa kızlar cemen yagını alıp kullanan varmı ben bulamadım hıc bı yerde yok kullanan varsa hangı marka yaa offf uc marka var dedı adam ucunun de yok dedı cemen yagı :1no2:

yaa kızlar cemen yagını alıp kullanan varmı ben bulamadım hıc bı yerde yok kullanan varsa hangı marka yaa offf uc marka var dedı adam ucunun de yok dedı cemen yagı :1no2:

canım ya hala bulamadım ben ama hafta sonunda gidicem bir yere orda bulurum kesin çemen yağı olsunda markası önemli değil sekerim bi bulalım da büyüytelim memeişleri a.s.

canım ya hala bulamadım ben ama hafta sonunda gidicem bir yere orda bulurum kesin çemen yağı olsunda markası önemli değil sekerim bi bulalım da büyüytelim memeişleri a.s.

yok yok yok:1no2:sınır oldum cnm yaa netten bakdımda tek bı markanın var sanırım dıger bılınen markalarda yokmus defne ve doga dıye bı markasırnaşık şey

yok yok yok:1no2:sınır oldum cnm yaa netten bakdımda tek bı markanın var sanırım dıger bılınen markalarda yokmus defne ve doga dıye bı markasırnaşık şey

canım ben bulunca yazarım markasını sen araştırmaya bulmaya bak canım

X