Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

slm kızlar bir sorum olacak hangi yağ daha etkili çilek mi lavanta mı bide merak ediyorum ekstra büyüsün diye yediklerimizi içtiklerimizi bırakınc eski haline döermi lütfen cevap yazın

slm kızlar bir sorum olacak hangi yağ daha etkili çilek mi lavanta mı bide merak ediyorum ekstra büyüsün diye yediklerimizi içtiklerimizi bırakınc eski haline döermi lütfen cevap yazın

yağlardan hangisi daha etkili bilemiyorum, ayrı ayrı kullanıp fayda gören arkadaşlar var. aynı derece denebilir sanırım. başka şeyler de tükettiğimiz için yağın ne derece etkisi var tam bilemiyorum. ben 2 aydan fazladır yapıyorum ve bırakmadığım için net cevap vermem zor. okuduğum kadarıyla en az 3 ay sürmesi gerekiyor yapılanların, kalıcı olması için de 6 aya kadar yapacaksın. Bu süreden sonra spor ve masajı eskisi kadar olmsa da ara ara yapmak gerek

Cnm ben küçe 15 gün ara vermiştim.
3cmlik büyümemin 2 cm gitmişti.
İyice hırs yaptım artık düzenli kullanıyorum.
Bir cmlik büyüme var tekrardan 2 haftalık 1 cm cok iyi degil mi?
Ben lavanta yagı kullanıyorum kokusu da güzel etkisi de kanıtlanmış dediler bende alıp masaja başladım.Ama daha cok yeniyim.
yag sürdükten sonra yıkamıyorum kokusu güzel diye hemde besler cildi...

yanı nasıl desem benımkı ucgen armut gıbıydı yanı sımdı alt tarafı yanlar yuvarlacık oldu yanı dolgunlastı goguse benzedı anlıyacagın

anldım üçgn göğüsler ama onlr büyünce gene üçgn olyo byk üçgn göğslülrde var

Cnm ben küçe 15 gün ara vermiştim.
3cmlik büyümemin 2 cm gitmişti.
İyice hırs yaptım artık düzenli kullanıyorum.
Bir cmlik büyüme var tekrardan 2 haftalık 1 cm cok iyi degil mi?
Ben lavanta yagı kullanıyorum kokusu da güzel etkisi de kanıtlanmış dediler bende alıp masaja başladım.Ama daha cok yeniyim.
yag sürdükten sonra yıkamıyorum kokusu güzel diye hemde besler cildi...[/QUOTE

Bırakınca eski haline döner diyorsun bak bu çok kötü ya ömür boyu bunları mı kullanacaz en iyisi 6 aydan sonra azalta azalta bırakmak tabi masj ve spora devam 2 haftada 1 cm iyi gerçekten ama göğsünü bir sabah aç karna ölç bide akşam tok karna çok farkediyor dene şaşıracaksın :1shok::1no2:

Çemenin Faydaları

--------------------------------------------------------------------------------

BıRLEŞıMıNDE;
a-) Saponinler % 2-3 arasında olup bu saponinler serbest olarak bulunmazlar. Bunlar furostanolglikozitlerin hidrolizi (Suda çözülmesi) ile C-26’ dahi çözülme sonucu furostanolglikozitler spirostanolglikozitler’e dönüşür.
b-) %25-40 oranında müsiliaj içerir
c-) %7-8 aranında yağ asitleri içerir
d-) Proteinler ve aminoasitler %20-30 arasında
e-) Flavonitler
f-) Alkaloitler %0,5 oranında

Çemen bitkisinin yeni bir çeşidi Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü’nde geliştirildi. 9 Nisan 2004 tarihinde GÜRARSLAN adı ile tescil edilmiştir.

Tesir şekli; antidiabetik (kandaki şekeri düşürücü), kandaki kolesterol ve trigliseridi düşürücü, yağ metabolizmasını sağlayıcı, iştah açıcı, sindirim kolaylaştırıcı, iltihapları önleyici, vücuda zindelik kazandırıcı, kadınlarda süt artırıcı ve erkeklerde cinsel gücü kuvvetlendirici ve cesaretlendirici olarak kullanılmaktadır. Erkeklerde bu etkiyi vücudun kendi erkeklik hormonu gibi rol oynayan diosgenin sayesinde gösterdiği düşünülmektedir

FAYDALANMA YÖNLERı
Eski çağlardan beri yem ve ilaç olarak kullanılmaktadır. Kullanılan kısmı; Tohumu, yağı ve yapraklarıdır.
Tohumları kurutulup çerez olarak yenildiği gibi öğütülmüş halda mutfakta baharat karışımlarında, turşularda, çorbalarda, salatalarda, güveçlerde, soslarda ve et yemeklerinde kullanılmaktadır. Ayrıca gıda sanayinde fırın ve et ürünleri, alkolsüz içecekler, şekerlemeler, çeşni ürünleri, dondurma, şurup ve şekerli soslar ile jelatin, pudingler, cikletler ve şekerli kremalara ilave edilir.
Yeşil aksamı; yeşil baklaları ve taze sürgün uçları ve özellikle tohumları insan beslenmesinde kullanılır. Bazı yerlerde çemen otunun yaprakları salatalara eklenip çiğ olarak yendiği gibi, haşlanarak sebze olarak da tüketilir.
Eski Doğu Ülkelerinde iştah açıcı ve besleyici özelliğinden dolayı vücut dolgunluğu sağlamak için çemenden yapılan bir tür pasta fazlaca tüketilmiştir. Hatta kavrulmuş tohumları kahve olarak dahi değerlendirilmiştir.
Günümüzde Ortadoğu ve Hint mutfağında kullanılmaktadır. Güneydoğu Bölgemizde hazırlanan yöresel bazı acıların da terkibindedir.

Tibbi Etkileri ve Kullanımı

•Öksürüğü hafifletir, göğsü yumuşatır ve balgamı söktürür.
• Bronşiti ve boğaz ağrılarını hafifletir, rahatlama sağlar.
• Acı oluşu nedeniyle sindirim sistemini uyarır, sindirim işlemini kolaylaştırır.
• Mide ve bağırsak gazlarım söktürür. Diyarenin iyileştirilmesinde yararlı olur.
• Bedeni güçlendirici bir toniktir. Nekahat halindeki hastalara iyi gelir.
• Afrodizyak (cinsel gücü artırıcı) etkisi vardır.
• Emzikli (süt veren) annelerde süt gelişini artırır.
• Kadınların aybaşı dönemini rahat atlatmalarına yardımcı olur.

Karaciğer ve böbrek hastalıklarına, çarpıntıya, kan zehirlenmesine, görme yeteğinin azalmasına, ateşi düşürmeye, barsak ve mide tembelliğine, saçları beslemeye, rahim iltihap ve akıntılarına, böbrek ve idrar yolları kum ve iltihabına, böbrek ve mesane taşlarını parçalamaya, şekeri düşürmeye ve nefes darlığına iyi gelir. Yağı bal mumu ile karıştırılırsa elde edilen merhem, soğuktan ileri gelen çatlaklara iyi gelir
Çemenotu ayrıca çıban ve yaraların iyileştirilmesinde de etkili olur.
– Bunun için tohumlan ezilip toz haline getirilir. Biraz suyla karıştırılıp yara lapası hazırlanır. Bu lapa yara ve çıbanlara dıştan uygulanır.

KULLANIM BıÇıMLERı

Yağı harici olarak saçlara, lekelere ve cilt güzelliğine sürülerek kullanılır. Tohumları dövülüp toz halinde yutulur, bala karıştırılarak yenir, kaynatılıp suyu içilir. Harici olarak yara, şişlik ve urlara lapası konur. Baharat, biber ve sarmısakla karıştırılıp çemen yapılarak yenir. Taze yaprakları ve çiçekleri kaynatılarak suyu içilir.
Rahatsız edici el ve ayak terine karşı, yarım yemek kaşığı tohum ununa bir su bardağı su hesabına göre hazırlanan çaylarla, 10-15 dakikalık el ve ayak banyoları yapılabilir.
Çemen yagi, mersin yapraginin suyuna karistirilir, saçlara sürülürse, saçlari besler ve parlatir, dökülmesini önler. Çemen incir ile birlikte lapa haline getirilir, vücuttaki sislik üzerine konulursa, sisligi yumusatir.

Uyarı: Boyotu tohumunun bilinen hiçbir yan etkisi yoktur ama tüm herşeyin fazlası zarar olacağı gibi bu bitkininde tüm droglarının fazla alınması yan etki gösterebilir.

KAHVALTILIK ÇEMEN: Çemen unu; kimyon, karabiber ve sarımsak ile karıştırılarak elde edilen hamur özel olarak kahvaltılarda kullanılır.

Canım bilgi için saol cemen faydalı bide yağını bulsak bulucam inşyerimseniben

canım bulamadınmı yaa dedıgım markaya baktınmı pekısenağlama

Canım slm ablamdayım burdaki aktarlara baktım yok adamlar bilmiyolar bile warmı öyle bi yağ diyolar bende war tabi diyorum ama burda bulamadım dayımların orda war bide oraya bakıcam daha çok yer warda gidebilsem

buarada yılang yılang yağı aldım onuda kullanıcam ama cemeni arıycam inş bulurum

sewgiler herkezee:1hug:a.s.

Canım slm ablamdayım burdaki aktarlara baktım yok adamlar bilmiyolar bile warmı öyle bi yağ diyolar bende war tabi diyorum ama burda bulamadım dayımların orda war bide oraya bakıcam daha çok yer warda gidebilsem

buarada yılang yılang yağı aldım onuda kullanıcam ama cemeni arıycam inş bulurum

sewgiler herkezee:1hug:a.s.

ya aynen bende deyınce oyle bakıo adam yuzume yokkı oyle yag dıo off sınır oldum sanırım tek markada var cnm aman yılan olmasında tek ylang ylang olsun :roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar çemen yağı gerçekten büyütüyor mu ? çörek otu yağını biliodum da çemen yağıda mı etkiliymiş?
eğer öyleyse ben burdaki aktardan alayım bi tane ..

Deniyoruz canım ama büyütür bi bulsak inş bulucaz

Bu arada yılan yağı değil nezcim :bbo:ylanğ ylanğ yağı kokusu güzel çok keskin we kötü değil bakalım bi gün ondan bir gün çilek yağı kullanıcam bakalım rezene çayımıda içiyorum faydasını görücem gördümde sanki dolgunluk war santim olarak büyümese bile dolgunlaşdılar elime geliyo masaj yaparken mutluyum büyüyolar büyüycekler inş sewgilerrr:1hug:a.s.

Deniyoruz canım ama büyütür bi bulsak inş bulucaz

Bu arada yılan yağı değil nezcim :bbo:ylanğ ylanğ yağı kokusu güzel çok keskin we kötü değil bakalım bi gün ondan bir gün çilek yağı kullanıcam bakalım rezene çayımıda içiyorum faydasını görücem gördümde sanki dolgunluk war santim olarak büyümese bile dolgunlaşdılar elime geliyo masaj yaparken mutluyum büyüyolar büyüycekler inş sewgilerrr:1hug:a.s.

anladım canım ylang yagı sakasına dedım zaten oylesırnaşık şey hadı bakalım umarımfayda eder kokusu guzel evet zaten parfumlerde bıle oluyo cnm cemen bugun desordum yok:1no2:

Kızlar hala bulamadım çemen yağını sorduğum aktarlar çemen yağı yokki diyolar iyice sinir oluyorum çilek yağı aldım neden kullanıcan diyolar masaj için diyorum başka yağlardan werelim diyolar ne meraklılar yaa ama aramaya dewam edicem we inş bulucam sewgiler Şeniz

X